Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.756
Cevap
19
Favori
132.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şarj yerinin oradaki Alüminyum kırıldı döküldü garantiye girer mi :) Yerine G2 verirler mi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zobaa16

Arkadaşlar şarj yerinin oradaki Alüminyum kırıldı döküldü garantiye girer mi :) Yerine G2 verirler mi...
    quote:

Orijinalden alinti: Zobaa16

Arkadaslar sarj yerinin oradaki Alüminyum kirildi döküldü garantiye girer mi :) Yerine G2 verirler mi...

normalde kirilma hiçbir marka da garantiye girmez ama kadiköydeki servis o parçanin kirilmasi durumunda orta kasayi ücretsiz degistiriyor. tabi ki g2 vermezler hem kullanici hatasi hem de ücretsiz zaten onariyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 3 Nisan 2014; 16:41:04 >
  • mayday06 kullanıcısına yanıt
    Selamlar, LG Optimus 3D MAX bende de var. Pil gerçekten hiç dayanmıyor, dediğiniz gibi wifi uyku modunda kapanıyor ve bildirimler maalesef gelmiyor. 3D özelliği dışında hiç bir artısı olmayan bir telefon.

Öte yandan; Samsung'un herşeyi Lg'ye göre daha teknolojik, daha kullanışlı. Örneğin; Samsung robot süpürgem var, halılara çıkıyor, olabildiğince evi dolaşıp temizliyor. Fakat LG'nin robot süpürgesi halılara çıkamıyormuş bile. Halıları süpürmedikten sonra ne anlamı var!
    Samsung, 3D tv'de aktif gözlük kullanmış, yatay tarama 1080 satır. LG ise pasif 3D gözlük teknolojisiyle yatay taramada 540 satır. Showroomda aradaki farkı anlarsınız zaten.

LG böyle böyle negatif yorumlar alıyor. Sattıkları ürünlere destek vermeleri gerektiğini böyle böyle anlarlar diye umut ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentcandan

Selamlar, LG Optimus 3D MAX bende de var. Pil gerçekten hiç dayanmıyor, dediğiniz gibi wifi uyku modunda kapanıyor ve bildirimler maalesef gelmiyor. 3D özelliği dışında hiç bir artısı olmayan bir telefon.

Öte yandan; Samsung'un herşeyi Lg'ye göre daha teknolojik, daha kullanışlı. Örneğin; Samsung robot süpürgem var, halılara çıkıyor, olabildiğince evi dolaşıp temizliyor. Fakat LG'nin robot süpürgesi halılara çıkamıyormuş bile. Halıları süpürmedikten sonra ne anlamı var!
    Samsung, 3D tv'de aktif gözlük kullanmış, yatay tarama 1080 satır. LG ise pasif 3D gözlük teknolojisiyle yatay taramada 540 satır. Showroomda aradaki farkı anlarsınız zaten.

LG böyle böyle negatif yorumlar alıyor. Sattıkları ürünlere destek vermeleri gerektiğini böyle böyle anlarlar diye umut ediyorum.

Çok faydalı bir yorum olmuş.

Samsung Robot süpürgenin fiyatı nedir? Pahalı diye biliyorum ama sağladığı kolaylığa değecekse alacağım. Ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @Graciar34 arkadaşımızın P725 için hazırladığı yazılım güncellemesi:
     LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME

• sanksrist kullanıcısına yanıt
    Kardeş

şimdiden ellerine sağlık.

Bunda 3D çalışıyor mu?

3d çekim ve 3d ekran oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanahmet

Kardeş

Bunda 3D çalışıyor mu?

@Graciar34'ın "LG OPTİMUS 3D MAX (P725) TEKNİK DESTEK" konulu forum sayfasına 4 Nisan 2014'de bıraktığı mesaj şöyle:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Merhabalar,
    LG-P725 için yaptığım Rom sona ermek üzere.

- Android 4.4.2 Kitkat OS Sürümü.
    - Ses yankı sorunu yok.
    - Tüm uygulamalar hatasız kullanılmakta. (Google Play)

Tek eksik, 3D Uygulamalar. Onun içinde kernel kütüphanesi üzerinde çalışmalar yapmaktayım.
    Yakın bir zaman da Rom için Görüntüler ve Videolar paylaşacağım.
    İstek olursa paylaşmayı düşünüyorum............. Video görüntüleri yakında
    .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

quote:

Çok faydalı bir yorum olmuş.

Samsung Robot süpürgenin fiyatı nedir? Pahalı diye biliyorum ama sağladığı kolaylığa değecekse alacağım. Ne dersiniz?

Selamlar,

4 sene evvel ebay üzerinden almıştım robotu. Samsung Hauzen diye geçiyor fakat artık Avrupa modellerinin model adı Navibot diye geçiyor. Navibot modellerine göre fiyatları değişiyor. Online satış sitelerinden fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırmanızı öneririm.

4 sene sonra, benim hatamdan dolayı pili bitti, fakat 100tl civarında yeni pil kiti yaptırdım, sorunsuz çalışıyor. Her gün veya iki güne bir kullanıyorum. Zahmetsiz ve pratik.

• quote:

Orijinalden alıntı: sanksrist

quote:

Kardeş

Bunda 3D çalışıyor mu?

@Graciar34'ın "LG OPTİMUS 3D MAX (P725) TEKNİK DESTEK" konulu forum sayfasına 4 Nisan 2014'de bıraktığı mesaj şöyle:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Merhabalar,

- Ses yankı sorunu yok.

Tek eksik, 3D Uygulamalar. Onun içinde kernel kütüphanesi üzerinde çalışmalar yapmaktayım.
    .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Çok teşekkürler, LG'nin yapamadığını siz yapacaksınız, tebrik ediyorum. Dört gözle 3D uygulamaların da çalışmasını bekliyoruz...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sanksrist

quote:

Kardeş

Bunda 3D çalışıyor mu?

Merhabalar,

- Ses yankı sorunu yok.

.

Çok teşekkürler, LG'nin yapamadığını siz yapacaksınız, tebrik ediyorum. Dört gözle 3D uygulamaların da çalışmasını bekliyoruz...

Arkadaşlar bu ve benzeri yorumlarınızı LG P725 TEKNİK DESTEK'den @Graciar34'ün mesajına yaparsanız, güncelleme yazılımının gelmesinin daha da hızlanacağından eminim... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanksrist -- 18 Nisan 2014; 15:20:32 >

• ne zaman paylaşcaksınız guncellemeyi
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • Ortada ne rom var nede video bekliyoruz sadece :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelleme olsa şarjı fazla gidecek mi hiç sanmıyorum...
  • Muhtemelen 4.2.2 de daha stabil olacagından dolayı azda olsa fark olur dıye dusunuyorum.
  • Birisi palavradan sıkmış sanki.. Bizler de aç kurtlar gibi bekliyoruz... :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

Birisi palavradan sıkmış sanki.. Bizler de aç kurtlar gibi bekliyoruz... :s

Valla bende anlamadım ;

Ben su hındıstanlı Eklovya denen arkadastan rom ıstedıgımde gormustum bu Gracıar34 arkadası orda benı faceye eklıyıp rom yaptım ben vereyım lınklerı demıstı ozaman Emre .... di facedeki ismi ..... sonra lınkerı veremem bu hafta veririm diyordu ( Bu arada mart nısan dı sanırım tarıh ) sonra sordugumda bıtrdım son testler dıyordu ( Hatta LG ıle gorusuyorum romu onlara verecegım yazılım guncelleme ıle herkez faydalanacak dıyordu ..

Ondan sonra sılmıstım arkadası fazlacaaa beklememden dolayı ... Bırde LG nın gorusucegını muhattap alacagına ıhtımal vermedıgımden konuyu kapatmıstım.

Acıkcası kasıtlı olarak yaptıgını sanmıyorum , sonucta rom portlamıssa yapmıstır elbet , neden yalan soylemek ıstesınkı...

Bakalım mutlaka gırecektır foruma , vardır elbet bır cevabı :)

• LG Muhatap alır mı ya

LG yazılım kısmında hiç mi yazılımcı yok da, buna muhtaç olacak.. LG bu saatten sonra p725 için bi güncelleme yayınlamaz..
  • Dünyada böyle 3D özellikli 3-4 tane marka var bildiğim; LG Optimus 3D serisi, HTC EVO 3D, Sharp'ın bir modeli...
    Hiç birinde de adam akıllı güncelleme yok sanırım. Telefona 3D özelliği koyuyorsun, bravo; ama hangi akla hizmet güncellemezsin ki!!!
    1. Pazarlama politikası desem, LG firması dese ki; ben bu telefonu güncellemiyorum... Ben bir daha LG marka zaten almam. Müşteri kaybı.
    2. Acaba diyorum; koskoca LG firmasında 1 tane mi yazılım mühendisi var da zamanı mı yok.
    3. Bu adamlar neyin kafasını yaşıyor diye soruyor insan zaman zaman. Şu LG Optimus 3D Max'ın bu durumu gerçekten çok trajikomik. Hayırlısı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

Birisi palavradan sıkmış sanki.. Bizler de aç kurtlar gibi bekliyoruz... :s

Katılıyorum ama sadece sıkma kısmına, ben beklemiyorum çünkü, bilinmedik bir romu kullanmam zaten, neden cihaza zarar vermeyi göze alayım.
    ve beyzafer kullanıcısının yorumunuda çok sevdim.
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.