Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.756
Cevap
19
Favori
132.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: menem

Mutlaka ust versiyon tlfon ile degisim yaparlarr

g2 modeli çıkmışken alabilirsem iyi olur sonuçta ben bu cihazı aldığımda en üst modeldi şimdi de en üst modeli vermeleri gerekir

p880 filan verirseler almayacağım fatura tutarım 1080 tl + lg arena vermiştim alırken o paraya çok daha iyisini alabilirim şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

quote:

Mutlaka ust versiyon tlfon ile degisim yaparlarr

g2 modeli çıkmışken alabilirsem iyi olur sonuçta ben bu cihazı aldığımda en üst modeldi şimdi de en üst modeli vermeleri gerekir

p880 filan verirseler almayacağım fatura tutarım 1080 tl + lg arena vermiştim alırken o paraya çok daha iyisini alabilirim şuan.

Verecegini tahmin etmiyorum optimus g verebilir
    eger vermez ise siz teklif edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

telefonum için değişim kararı çıktı bakalım benim cihaza karşılık ne vericekler.

Tam olarak neyi vardi

power tuşu sert basınca çalışıyordu bana göre çok basit bir arıza bir de şarjı az gidiyor diye bırakmıştım

ama bu 5.ve ya 6. kez servise bırakmam ondan olabilir. daha önce bıraktıklarım 2 defa şarj için 1 defa kasa çatlamıştı 1 de ekran değişmişti serviste.

Ben izmirde yaşıyorum benimde telin kasası şarj yerinden çatladı lg servise bugün götürdüm gösterdim garantiye sokamayız dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: !MeVZuDeRiN!

quote:

quote:

quote:

telefonum için değişim kararı çıktı bakalım benim cihaza karşılık ne vericekler.

Tam olarak neyi vardi

power tuşu sert basınca çalışıyordu bana göre çok basit bir arıza bir de şarjı az gidiyor diye bırakmıştım

ama bu 5.ve ya 6. kez servise bırakmam ondan olabilir. daha önce bıraktıklarım 2 defa şarj için 1 defa kasa çatlamıştı 1 de ekran değişmişti serviste.

Ben izmirde yaşıyorum benimde telin kasası şarj yerinden çatladı lg servise bugün götürdüm gösterdim garantiye sokamayız dediler

maltepe şengüller servise gönderin onlar yeni kasa ile değiştiriyorlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tam olarak neyi vardi

maltepe şengüller servise gönderin onlar yeni kasa ile değiştiriyorlar.

Öyle yapalım artık benim telefonumun şarj giriş yerinin orada bulunan iki ince kenarı çatlamış ben düşürüp kırmadım zaten tpu yumuşak kılıf ile kullanıyorum belirli bir süre sonra fark ettim sizce önerdiğiniz maltepe teknik servisi bunu garanti dahilinde yaparmı bide sizin kasa nereden çatladı

• Ayni yer bendede catladi.

Maltepe sengullere gittim ucretsiz degistirdiler.

Ayrica sonra ekran kirildi ucret aldilar onda 280 tl.

Sonrada arka kamera bozuldu bu seferde degisim istedim olmaz denildi ama arka kapak orta govde on panel arti ekran ve batarya degisti.

Kamerayi zaten bordla beraber degistirdiler.

Suanda ilk gun gibi sifir oldu cihaz.

• Arkadaşlar androidi windows ve farklı işletim sistemi yapma programları var deneyip sonucu yazacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: TeNNiSeR

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.452860521487849.1073741825.285474421559794&type=1

rom guzele benziyor ama benim düşüncem bu rom da karşı tarafın sesini tekrar karşıya yankı yapma sorununu ortadan kaldırdılarsa cok büyük başarı bence bakalım bu rom nasıl olacak... tabi biri nete verirse indirip denicez...

• Deneyen alan bağışlamak isteyen olursa dediğin gibi denemek gerek.
    Eklovya efendi hiç bir sorun yok, tüm problemleri ortadan kaldırdığını söylüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeNNiSeR

Deneyen alan bağışlamak isteyen olursa dediğin gibi denemek gerek.
    Eklovya efendi hiç bir sorun yok, tüm problemleri ortadan kaldırdığını söylüyor.

valla dostum bütün sorunları hallettim demeyle olmuyor bu işler uygun bir bağıs tutarı olursa neden olmasın sonucta emek harcamış yapmış bısıyler ama tekrar soyluyorum 3d si stabil liği ve yankı sorununu ortadan kaldırdıysa benim gözumde büyük başarı... ama romm güzelliği olarak yankılı mankılı kullanabilme şansım olmadıgından cynlomod gibi bişey ismı onun yaptıgı rom jb daha hızlı ve tum turkce desteklı guzel ama sorunlu sadece yankı sorunu olmasa ben yıne onu kullanırdım ama patronla konusamıyorum yankıdan dolayı o yüzden ekyolva yankı cözduyse bagış mıktarınıda solesın duruma gore düşünelim bakalım...

• quote:

Arkadaşlar androidi windows ve farklı işletim sistemi yapma programları var deneyip sonucu yazacağım

son durum nedir dostum varmı bi gelişme ??
  • bağışı yazışan öğrensin eft geçeriz bir kişiye 2şer 3 er toplarız bence...tabi sonra patlarsa kötü :)
  • Mubarek kickstar projesine dondu adam bagis istiyor ne kadar istiyormus bilelim ona gore yollariz gerekirse

• hi

this rom solved the problem of the echo and 3d?

Eklovya Dutta

Yes

Solved

So you ready to donate to get v2.2??

And it has new feature also

And i update it every week

So how much do you want for this rom?

Eklovya Dutta

How much can you give It depends on you

Say you're a seller price is according to the situation

Eklovya Dutta

35$ is fine.?? As i told you new features and updates will be providrd every week

Nd it is the BEST FASTEST LIGHTEST AND STABLE ROM FOR DAILY USE

Thank you figured out I will return to you about this topic
    Eklovya Dutta
    17:58
    Eklovya Dutta

You don't need it now?

How can I send you the money?
    Eklovya Dutta
    18:00
    Eklovya Dutta

Yiu have paypal?

You*

I am sure you will love this version

It is TRULY AWESOME

i can bet you will like it

you can paypal'm now going back on this topic
    Eklovya Dutta
    18:04
    Eklovya Dutta

So you sending donation now?

Not now, no need to open a paypal account
    Eklovya Dutta
    18:10
    Eklovya Dutta

You have any debit or credit card?

You can donate in 2 minutes. . If 35$ is more than tell me

I can accept less also

Only for you

ewet meshur hıntlıyle konustuk soyledıgıne gore romm tamamen stabilmiş istediği fiyatta orada belli zaten odeme yolu olarakta paypal yada kredı kartıyla fln dıyor ama ne kadar guvenılır orası tartısılır...

• Yuh 35 dolar manyaklasmis kim verir o fiyati

• quote:

Yuh 35 dolar manyaklasmis kim verir o fiyati

valla dostum elin adamı istiyor valla bid soyle bısey denedım bu tundersnapın v2,1 olan versıyonunu yukledım yankı sorunu olmadı arkadaslar 3d kamerada ters gosterıyor ama cekım yaptıkdan sonra duzgun cekılmıs oluyor hızlıda ben suan bunu kullanmaya devam etme kararı aldım deneyın sızde bı arkadaslar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mali3510

quote:

valla dostum elin adamı istiyor valla bid soyle bısey denedım bu tundersnapın v2,1 olan versıyonunu yukledım yankı sorunu olmadı arkadaslar 3d kamerada ters gosterıyor ama cekım yaptıkdan sonra duzgun cekılmıs oluyor hızlıda ben suan bunu kullanmaya devam etme kararı aldım deneyın sızde bı arkadaslar...

2.1 kullandim ama yanki sorunu vardi oomadiysa kullan tabi 3d cok onemli degildi benim icin

• quote:

quote:

quote:

2.1 kullandim ama yanki sorunu vardi oomadiysa kullan tabi 3d cok onemli degildi benim icin

valla suan bi sorun yok yankıda yok 3d de calısıyor ama su sekılde 2d foto ceker gıbı gırıp ustdekı secenekden 3d gecıyorsun tabı ters gosterıyor ama cekımı yapınca duzgun cekmıs gorunuyor benım ıcın en onemlı olan sey yankı sorunuydu oda sorun cıkmadı ve kullanıyorum ve v2,2 ye para vermem artık :D bundanda sıkılırsam 2,3,6 doner giderim :D

• quote:

valla suan bi sorun yok yankıda yok 3d de calısıyor ama su sekılde 2d foto ceker gıbı gırıp ustdekı secenekden 3d gecıyorsun tabı ters gosterıyor ama cekımı yapınca duzgun cekmıs gorunuyor benım ıcın en onemlı olan sey yankı sorunuydu oda sorun cıkmadı ve kullanıyorum ve v2,2 ye para vermem artık :D bundanda sıkılırsam 2,3,6 doner giderim :D

tam anlayamadım.

çekim yaparken ters gözükse de normal çekim mi yapıyor.
    yani herhangi bir media player da normal seyredebiliyor muyuz?

bir de eğer böyleyse ters çekim yapmak çok zorlayıcı oluyor mu? zamanla alışılabilir gibi mi?

ben sonuçta telefon da değil de, tv de seyretmek istiyorum.
    tv de düz görüntü olduktan sonra tel hiç önemli değil

teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

ben şu t-2.1 i bir türlü yükleyemiyorum.
    tüm işlemler bitip sistemi başlat dediğimde LG ekranda takılı kalıyor
    ben de yedekten tekrar yüklemek zorunda kalıyorum. 2.3.6 yı

cwm 6.0.1.2 recovery var bende. fark eder mi?

ya da sıkıntı ne olabilir?

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.