Şimdi Ara

LG OPTIMUS 2X TEGRA 2 | 8 GB | HDMI OUT | 8 MP-AF | 1080p (ICS ÇIKTI!) (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.473
Cevap
9
Favori
175.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hancı42

drfettah usta ikinci el dediğiniz gibi olması lazım $150 filan ama senin mesajdan sonra arkadaş yazmış 500 tl tek fiyat diyor bu kadar abartmanın anlamı yok fırsatcılık yapıyorlar sıfır fiyatından fazla istiyor

bu arkadaslara fırsatçı sıfatı hiç yakışık almamış. degerli insanlar bu arkadaslar. pasolvon hocamın da dediği gibi imei vs işlemler ve gümrük riski. kesinlikle degmez. 450 550 aralığı temiz cihaz için güzel fiyatlardır. unutma ki 150 200 dolar aralığı hk toplamasıdır ve benim bu şekilde refurbished gelen cihazlarımdan biri yanmıştır. bizim elimizdeki cihazlar sıfır distribitör orjinal şekilde alınmıştır ki kutusu ve aksesuarları bulunmaktadır. e temiz ve kılıfında ciziksiz cihaz tabi ki imei kayıtlı ve dertsiz olacaktır. bu arada konu içinde degil de pm yolu ile atıflarda bulunmanız daha kibarca olacaktır. bir de hitap şeklimiz ve kullandığımız sıfatlara dikkat edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drfettah -- 22 Temmuz 2013; 16:48:31 >

• arkadaşım haklısın fırsatçı kelimesi kullanmam iyi olmadı farkındayım kimseyi kırmak gibi bir düşüncem yoktu kimse alınmasın pm içinde teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hancı42

arkadaşım haklısın fırsatçı kelimesi kullanmam iyi olmadı farkındayım kimseyi kırmak gibi bir düşüncem yoktu kimse alınmasın pm içinde teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefonda gb cm7 stefan in romunda (hybid revolotion 3.7-gueste kernel) needforspeed most wanted hic kasmadan cok rahat oynanıyor.
    benim oglan da var bu telefon her aksam 1 saat oynuyor ve ısınmıyor.
    sizce bu ozellikte bir telefon kac lira eder?
  • ben cevaplayayım... 400-500 rahat eder. ve temizini pasaport kayıtlısını bu fiyatlara bulursanız bence kacırmayın.
  • ankarada olan varise bir adet kilif hediye edebilirim

• Hayırlı sabahlar arkadaşlar benim telefonun pili tamamen gitti =( dmx 1.3 yüzünden diye düşünüyordum sürekli kapanmasını ama pilin şiştiğini fark ettim Ankara yada İstanbul da bulabileceğim bir yer var mı acaba ? Yurt dışından 2 ay önce sipariş vermiştim ama ulaşmadı tekrar şansımı denemeyi düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatmalatyali

Hayırlı sabahlar arkadaşlar benim telefonun pili tamamen gitti =( dmx 1.3 yüzünden diye düşünüyordum sürekli kapanmasını ama pilin şiştiğini fark ettim Ankara yada İstanbul da bulabileceğim bir yer var mı acaba ? Yurt dışından 2 ay önce sipariş vermiştim ama ulaşmadı tekrar şansımı denemeyi düşünmüyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/lg-optimus-2x-p990-icin-1500mah-kaliteli-batarya-89627408

• Ben bu telefonu satiyorum arkadaslar. Fikrimi degistirmeden, hemen alacak varsa, 450 liraya birakirim bu hafta icinde. Yoksa 500 e cikartiyorum. Alet islevsel olarak gayet temiz, kasasinda bir kac cizik vuruk var ama casele gozukmez bile. Istanbul icinden ya da parayi yollarsaniz once kargolarim.
  • eskilerden sahan hocam galiba s4 aldı. onu s4 bolumunde goruyorum bazen.
  • arkadaşlar sıfır kapalı kutu siyah p990 kayıtlı 500 tl yedek batarya dahil, ikinci el beyaz renk 380 tl. sizce hangisi mantıklı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannavaro1903

arkadaşlar sıfır kapalı kutu siyah p990 kayıtlı 500 tl yedek batarya dahil, ikinci el beyaz renk 380 tl. sizce hangisi mantıklı?

İkiside degil.gidin gm discovery alin derim.ben aldim.mukemmel bir cihaz.

• Merhabalar
    V20l stock rom kullaniyorum. Ne yaptiysam GPS problemini cozemedim. Her seferinde restart etmek cok gicik. İCS cok pil tukettigini yazmis arkadaslar. Ne yapmayi veya hangi Romu onerirsiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • p990 aldım sıfır. fakat ne yaptıysam 3g bağlantı kuramadım. hep edge de kalıyor. görüntülü arama da yapamıyorum. sebebi ne olabilir. hattım vodafone.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiyikliJedi

Merhabalar
    V20l stock rom kullaniyorum. Ne yaptiysam GPS problemini cozemedim. Her seferinde restart etmek cok gicik. İCS cok pil tukettigini yazmis arkadaslar. Ne yapmayi veya hangi Romu onerirsiniz?

custom roma gec onda gps calısıyor. ben de zamanında stok romda calıstıramamıstım cm 7 ye gecince calısmıstı. xda da cm7 romlardan birini kur. benim tavsiyem stefan in romları mesela hybrid revolotions olabilir. ics cok yavas kalıyor. en iyisi gb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannavaro1903

p990 aldım sıfır. fakat ne yaptıysam 3g bağlantı kuramadım. hep edge de kalıyor. görüntülü arama da yapamıyorum. sebebi ne olabilir. hattım vodafone.

alet sifirsa problem hattından kaynaklıdır. markette apn turk adında bir program olması lazım. onu kur oradan vodafonu sec apn ayarları otomatık yuklenır. eger olmaz ise hattın 3g ye kapalıdır. vodafone 542 yı ara hattını 3g ye actır.
  • tamam hallettim gerek kalmadı hocam.

uygulamalar > ayarlar > daha fazla > mobil şebekeler >ağ modu > yalnızca wcdma seçimini yapınca 3g bağlantı kurabildim. görüntülü arama yapabildim. şuanda sıkıntı yok.

internet bağlantısı olmadan navigasyon kullanabiliyor muyuz? önerdiğiniz bir navigasyon programı var mı?
  • Oncelikle telefonu 400 e satiyorum alan varsa, bu hafta icinde almazsaniz, yurtdisina cikiyorum. Kozmetik olarak 3-5 vurugu var ama donanimsal olarak hatasiz, ekrani, tuslari falan da 0 problem.

Onun disinda, eger satilmazsa diye bir sorum var...Usb kablosundan driverlari yuklemek istiyorum ama usb kablosunu bagladigimda, baglanti gidip gidip geliyor. Kablolarda ve cihazda bir sikinti yok cunku veri aktarimi ve sarj yapiliyor her sekilde ama usb den software e baglanmiyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: huse55
    custom roma gec onda gps calısıyor. ben de zamanında stok romda calıstıramamıstım cm 7 ye gecince calısmıstı. xda da cm7 romlardan birini kur. benim tavsiyem stefan in romları mesela hybrid revolotions olabilir. ics cok yavas kalıyor. en iyisi gb.

Tavsiye icin tesekkurler. Gueste2X v3.8 kurdum. GPS direk çalıştı. Çalışmasaydı atacaktım telei ama daha gideri varmış Stock arayüze çok alışmışım, ilk başta garip geldi ama eğlenceliye benziyor. Yalnız pili çok içiyor gibi geldi bana. Tabii benim batarya da eskidi sanırım 2 yılı geçti.
    Tekrar teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiyikliJedi

Tavsiye icin tesekkurler. Gueste2X v3.8 kurdum. GPS direk çalıştı. Çalışmasaydı atacaktım telei ama daha gideri varmış Stock arayüze çok alışmışım, ilk başta garip geldi ama eğlenceliye benziyor. Yalnız pili çok içiyor gibi geldi bana. Tabii benim batarya da eskidi sanırım 2 yılı geçti.
    Tekrar teşekkürler

senin pil orjinal ise hala iyi dayanmis. ebay da 3-5 dolara cok batarya var.lityum piller 300-500 dolumdan sonra (pilin kalitesine gore) omru yarıya iner.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huse55 -- 28 Ağustos 2013; 20:12:20 >
  • 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.