Şimdi Ara

LG 2022 MODEL OLED TV'ler [A2/B2/CS/C2/G2/Z2] [ANA KONU] (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.902
Cevap
172
Favori
296.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim hocam, evet özellikle lg istiyorum arayüzünü sevdiğim için. Yalnız 65c3 ‘ün fiyatı Vatan’da 78 bin olarak görünüyor. 23 bin bir fark var bu biraz yüksek gibi değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o fiyat afaki hocam.

Daha bir gun once mediamarkt gece kampanyasinda 65g3 u 66,300 TL ye satti.

Forumdaki firma yetkilisi arkadasin kendi konusunda ilan ettigi 65c3 fiyati 61.5 TL

LG 2022 MODEL OLED TV'ler [A2/B2/CS/C2/G2/Z2] [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akelei kullanıcısına yanıt

Evet o zaman daha mantıklı oluyor hocam. Teşekkür ederim LG 2022 MODEL OLED TV'ler [A2/B2/CS/C2/G2/Z2] [ANA KONU] LG 2022 MODEL OLED TV'ler [A2/B2/CS/C2/G2/Z2] [ANA KONU] 

• Zam gelmeden alsaydık iyiydi ama alamadık

• burhan21 B kullanıcısına yanıt

Evet denedim. Dün gece sıfırladım cihazı. 1 saat kadar sürekli kurcaladım sorun olmadı. Sonra Tv nin içinde gelen Apple TV vb uygulamaları kaldırdım yine sapıttı. Tekrar sıfırladım. Uygulamaları kaldırmayla bağlantılı demekki dedim. 1,5 saat kadar bir sorun yaşanmadı. Sabah kalktım. Ps5 i bağladım. 1 saat kadar kurcaladım sonra yine aynı şey oldu. Donma yaşanınca Tv ses açıp küsmüyor kapatmaya basıyorum kapatmıyor. 4-5sn sonra sırayla algılıyor ve yapıyor. Yani sesi aç-kapa-Tv kapa yapıyorum tepki yok 5 sn sonra önce ses açılıyor sonra kapanıyor sonra Tv kapanıyor. Böyle bir sorun yaşayan bir tahmini olan var mı?

• Demir1357 kullanıcısına yanıt

Valla iyi olacaktı, kıl payı kaçırdık. Ben yine eski modellere bakıyorum mecburen

• Aynen hocam kaçırdık treni

• Mayıs için bir kampanya var mıydı? Bir arkadaşım ayın 29’unda tv almışta. Opet kampanyası gibi birşey vuruyor mu yoksa kaçırmış mı oldu. TV kurulumu henüz yapılmamış

• Merhabalar herkese,

55C2 ile aranıza katıldım.Ancak bir sıkıntım var.

Apartmanda ortak uydu kullanılıyor.İki ayrı kablo ile denemem rağmen uydudan sinyal alamıyorum ve uydu kurulumunu yapamıyorum.

Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Olduysa çözümünü bilen var mıdır?

• Serdem1903 S kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam ben de aynı modeli aldım bugün kurulum yapıldı akşam bolca kurcalayacağım televizyonu :)

TV'nin kanal ve yayın kısmı ile pek alakam olmasa da deneyip bilgi verebilirim isterseniz akşam veya en geç yarın gün içinde LG 2022 MODEL OLED TV'ler [A2/B2/CS/C2/G2/Z2] [ANA KONU] 

• Arkadaşlar hemen hemen herkes oled tv uzmanı burada, lütfen bilen biri cevap versin. Günlük ortalam 6-7 saat Konsol kullanımında yanma riski yüksek mi? Ulusal kanallar izlenmiyor cihazda fakat oyunlarda da kanal logoları gibi hud ekranları var. Lütfen biri aydınlatsın şu konuda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gokmen_gs G kullanıcısına yanıt
    Evet, sürekli aynı oyun oynuyorsanız normalden yüksektir, ama tam olarak kaç ay sonra yanık görürsünüz onun kimse söyleyemez. Belki ilerde kullanım alışkanlıklarınız değişir, kim bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShortcutsMaster -- 2 Haziran 2023; 13:57:24 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum çok sağ ol 👍

• Serdem1903 S kullanıcısına yanıt
    merkezi sistemlerde lg tv ler sıkıntılıdır.Guncelleme filan var mi bakin?

tv yi 4 saatte bir kapatın, kendi kendine 10dk lık piksel temizlemesini yapsın. çıt diye ses gelince temizleme işlemi bitmiş oluyor. tekrar açıp devam edin

• Araneida kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için. 👍

• brnbry kullanıcısına yanıt

teşelkür ederim. Valla uygunluk varsa deneyip haberdar ederseniz memnun olurum

Ben en düşük parlaklıkta FIFA oynuyorum şimdilik bir şey yok ama olayın parlaklık ile çok alakalı olduğnu düşünüyorum, karanlık odam var orada en düşükte kullanabiliyorum

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Evet ama düşük parlaklıkta kullanınca da HDR,DV gibi içeriklerde tam verim alınmıyor diye biliyorum. Bakıcaz artık biraz da şans işi.

Sürekli oynanan ve amacı daha rakbetçi olan oyunlarda full düşük sorun olmuyor, ama film izlerken ya da hikayeli bir oyun oynarken gözümü çok yakmayacak kadar açıyorum

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.