Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
109
Favori
320.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neo01470

quote:

Orijinalden alıntı: Monster_YGT

quote:

Orijinalden alıntı: Lightr

Cihaz 5.1.1 surumunde kendi kendine rrset atıyor çözüm var mı

Aynı sorun benim telefonumda da var. Sürekli kapanıyor. Bazen açılırken uygulama optimize ediyor diyor. 15 dk bekletiyor. İnşallah 6 sürümü ile düzelir.

Güç tuşundan kaynaklanıyor olmasın ?

Bilmiyorum aklıma geldi ama güc tuşunu kullanmadığım zamanda da oluyor. Mesela web de geziniyor olayım birden kapanıyor. Anlam veremedim. Ekşi de birisi daha bahsetmiş bu durumdan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba,
    6.0 ı yükledim 3G internette problem yaşıyorum.Telefon uyku modundan açılınca 3G de ! işareti çıkıyor çıkmasada face girmiyor.Sürekli internette sorun oldu.Nedeni nedir acaba?
    Ayrıca saat bilgiside 3 kere sapıttı 5-6 saat öncesini gösterdi.Bu sorunlarla karşılaşan var mı*
  • quote:

quote:

quote:

Aynı sorun benim telefonumda da var. Sürekli kapanıyor. Bazen açılırken uygulama optimize ediyor diyor. 15 dk bekletiyor. İnşallah 6 sürümü ile düzelir.

Güç tuşuda biraz dertli gibi aslında. Sanki dokunmatik gibi calişiyor arada. Sizin durumda öyle mi ? Ama telefonun kapanma işi de güç tusuyla temas sirasinda olmuyor işin garibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Owaki

quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

bana hala ota gelmedi

Bana da.

Bana da

• Dün otadan yukledim 6.0 ı başta hücresel veri olmak üzere bi çok problem var batarya anlamındaysa bi katkısı yok gibi geldi.Sorun bende mi yada şu hücresel veri olayını nasıl cozeriz bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahonee

quote:

Orijinalden alıntı: Owaki

quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

bana hala ota gelmedi

Bana da.

Bana da

Nalet olsun ne yapmamız gerekiyor?
    Aynı telefonu, aynı sürümü kullanıyoruz bize niye gelmiyor ulen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Güç tuşuda biraz dertli gibi aslında. Sanki dokunmatik gibi calişiyor arada. Sizin durumda öyle mi ? Ama telefonun kapanma işi de güç tusuyla temas sirasinda olmuyor işin garibi.

Aynen hocam bana da güç tuşuyla alakasız gibi geldi sürümden kaynaklanıyor olabilir optimize felan derken bazen baya geç açılıyor inşallah 6.0 da bu sorun çözülmüş olur

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen hocam bana da güç tuşuyla alakasız gibi geldi sürümden kaynaklanıyor olabilir optimize felan derken bazen baya geç açılıyor inşallah 6.0 da bu sorun çözülmüş olur

İnşallah. Yazılımsal bir dert gibi geldi bana. 6 gelsinde bir de öyle deneyelim. Umarım düzelir. Servis çok sıkıntılı iş. Hiç uğraşmak istemiyorum.

Bazen iki dakika da bir kapanıyor mesela, bazen uzun süre düzgün çalışıyor.

• 6 şuan bana OTA'dan geldi, birazdan yüklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: theoden_00

Evet beyler güncellemeyi hala alamayanlar okusun !!!

Öncelikle telefonu uçak moduna alıyoruz, wifi açık kalsın.

Sonra ayarlar/uygulamalar/tümüne gelince, google hizmet çerçevesi var, ona girince önce verileri silip, sonra uygulamayı durdurmaya zorluyoruz.

Daha sonra telefonu kapatıp açıyoruz.

Açıldığında tekrardan uçak modunda ve wifi açık olması lazım. Kontrol edin, wifi kapalıysa açın.

Tekrardan ayarlar/uygulamalar/tümü, google hizmet çerçevelerinin verilerini silip, uygulamayı durduruyoruz.

Sonra ayarlardan, telefon hakkında ve sistem güncelleştirmelerine girip güncelleştirmeyi kontrol ediyoruz.

Ve güncelleme gelmiş oluyor. Denedik çalışıyor. Sizde deneyin.

yazdığın yöntemi deneyerek şuan güncelleme aldım, eyvallah

• Hiç beklemiyodum şuan banada geldi

• Beyler güncelle dedim alttaki fotodaki gibi kaldı

Ne yapmam gerekiyor acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahonee -- 12 Ekim 2015; 23:06:21 >

• quote:

Beyler güncelle dedim alttaki fotodaki gibi kaldı

Mavi şeridin altında incecik bir ilerleme barı var, o dolana kadar beklemen gerekiyor.

• 6 dan en büyük isteğim sarjinin iyilestirilmesi. Uygulamalar mobil radyo açık diye şarjı sömürüyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: jodhpurs

quote:

Mavi şeridin altında incecik bir ilerleme barı var, o dolana kadar beklemen gerekiyor.

Kardeşim sarı bi çizgi çıkıyor fakat 10dakikadir bi ilerleme olmuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Her güncelleme yapıldığında factory reset atılmalı, sorun yaşayanların hepsi eminim bunu yapmayan kişilerdir, bu zamanda formatlanmadan güncellenirse stabil çalışan bir işletim sistemi yok

+1
    Her güncelleme değilde bu tarz büyük güncelleme yaparken kesinlikle factory reset yapmak lazım ama örneğin 6.0 dan 6.0.1 e geçişte çok gerek yok bence

Bizim telefonda factory reset nasıl yapıyor..

• Marcmelow dan gelen ilk güzellikler : çektiğim videolari oynattigimda takılıyordu artık takilmiyor ve pil tüketimi ayrıntılarda miliamper olarak belirtiliyor mesela ekran 26 mAh harcadı yaziyor...

• Beyler acaba bu android 6 da ne var pek bi farklılık yok galiba ? Şarj vs ilerde anlaşılır ama ?

• arkadaşlar an itibariyle banada geldi. güncellemesini yaptım. (factory reset yapmadım)

ilk izlenimlerim:
    - yavaş ciddi anlamda yavaş. ( yavaşlığı gitti muhtemelen güncellemeleri alıyordu, googleye ait)
    - kişiler gidiyor ilk başta sonra ( o yüzden bu işlemi yapmadan önce kişileri sekronize ettiğinizi kontrol etmekte fayda var) (30 dk dır kişi listemi güncelleyemedi, arama seçeneğine geldiğinizde kişi yok diyor. ama numeriği açıp bildiğiniz ismi rakamsal olarak girdiğinizde birileri geliyor )
    - Asistanı yine kullanımıyoruz ( bildiğim kadarıyla türkiyeye özgü bi durum bu)
    - rahatsız etmeyin diye bi sessiz modu geliştirilmiş. çağrıları fln engelliyor mu sesi mi kısıyor denemedim.
    - hangouts dan hala 4 haneli numaralara mesaj gönderme sıkıntı. bi araç plaka sorgu için başka sms programı yükledik.
    - ses kısma tuşuyla sesi kıstığınızda yanına bir ok getirilmiş oradan uygulama sesinide kısabiliyorsunuz. bu güzel bi özellik.
    - herşeyinizi yedekliyor.
    - ayarlara bellek diye bi sekme gelmiş güzel istatiki veriler veriyor.
    - telefon kısmında android güvenlik yaması diye bi sekme konmuş, güzel bi bilgi
    - 6.0 sürüme tıkladığımızda gelen oyun biraz daha kolaylaştırılmış
    - H den kablosuza geçişler ve kablosuzdan H e geçişler çok hızlı
    - Uygulamalara verdiğiniz izinleri kısıtlayabiliyorsunuz. bu güzel birşey. adam koşu programı yüklüyor mesaj geçmşine ulaşmak istiyordu. bu güzel birşey.
    - yeni duvar kağıtları var ( sade kullanmayı sevenlere)

bulamadıklarım
    - çoklu ekranı göremedim
    - bi espri göremedim
    - pili ölçünce yazarım
    - kişi listesini hala güncelleyemedi. whatsappda bile konuşulan kişilerin ismi duruyor. kişiler sekmesine tıklayınca kimse yok diyor. saçma.
    - Kişiler çok geç geldi.

düzeltme: son arama bölümü görünüm olarak biraz değişmiş.

ayrıca kapatma sorununa değinen arkadaşlar olmuş.
    bende fevri olarak yapıyordu onu.
    tuştanda kaynaklı olabilir, tuşu tırnağımla iki ucundan çekince sanki düzeliyordu gibi gibi.
    kabı biraz sıkıyordu onu iptal ettim
    bide telefon soğukta feci kafayı bozuyor. ona da dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morkan -- 13 Ekim 2015; 13:24:50 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jodhpurs

quote:

Kardeşim sarı bi çizgi çıkıyor fakat 10dakikadir bi ilerleme olmuyo

Doluyor o şerit ama işte internet hızına falan da endeksli ama dolmuyor diye yarım bırakma yapmayın bence . . .

• 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.