Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fabrika ayarlarını denemedim ... rehber silinirse yanarım :)
  • sem06 S kullanıcısına yanıt
    hocam rehberi yedekleyin zaten google hedabınıza yedeklenmiştir, alın yedeğinizi cekin fabrika ayarlarına sorununuz çözülecektir..
    şimdibaktım rehberde içe/dışa aktar seçeneğinden ,vcf dosyasına kaydet var oradanda drive a yedekleyebilirsiniz ekstaradan yedeklenmiş olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benv3kendim -- 10 Ekim 2015; 1:20:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sem06

quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: sem06

Arkadaşlar merhaba ,

Dün akşam güncelleme geldi ve yükledim , yükledikten sonra rehbere erişemiyorum ... Kişi listesi güncelleniyor diye bekliyor dünden beri ..
    Bu sorunu yaşayan varmı ? Nasıl Düzeltirim?

Wipe partition ve Wipe cache yapın

Veriler gidermi telefonda ? rehber + resimler gibi ?

Gitmez. Zaten bu devirde artık rehber ve fotoğraflar cloud a kaydoluyor senkronizasyon açık ise

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 10 Ekim 2015; 9:27:04 >

• Her güncelleme yapıldığında factory reset atılmalı, sorun yaşayanların hepsi eminim bunu yapmayan kişilerdir, bu zamanda formatlanmadan güncellenirse stabil çalışan bir işletim sistemi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: benv3kendim

hocam bootloader kilidi açmadan olur elbette şöyle düşünün, ota dosyasını manuel olarak indiriyorsunuz ve bilgisayardan güncelliyorsunuz, akıllı robot sitesinde anlatımı var yapamazsınız yardımcı olurum ben güncellendim bu şekilde yaparsanız eğer bilgisayar laptop olsunki elektrik falan kesilirse sıkıntı olabilir..

Hocam bu işlemden sonra güncellemeler gelmeye devam ediyor dimi. Yanı orijinal OTA dosyası bu galiba

• 5.1.1 deyim, 10,1mb lık güncellemeyi yapmadım ama ota gelir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala benim gibi 4.4.4 kullanan fosiller var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yldrmakshr -- 10 Ekim 2015; 12:36:13 >
  • Arkadaşlar ben bootloader kilidini kapatamıyorum. Fikri olan var mı bu konuda?
  • Bugün de gelmedi ota

• Güncelleme alan arkadaşlar telefonun yeni durumu,sorunları(varsa) bir kaç cümleyle tecrübelerini aktarabilir mi?
    Eger bir sıkıntı yaratacaksa bizde sorun yaşamayalım.(bana gelmedi güncelleme)
    Şimdiden teşekürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeShah

Arkadaşlar ben bootloader kilidini kapatamıyorum. Fikri olan var mı bu konuda?

Neden kapatamıyorsun hocam ? fastboot oem lock
    Yazınca kapanır

• adilowski A kullanıcısına yanıt
    aynen, yukarıda dediğim gibi bu otanın bilgisayara indirilip kurulan tarzı mantık aynı, zaten rom kurar gibi olsa bu kadar basit kurulmazdı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Her güncelleme yapıldığında factory reset atılmalı, sorun yaşayanların hepsi eminim bunu yapmayan kişilerdir, bu zamanda formatlanmadan güncellenirse stabil çalışan bir işletim sistemi yok

+1
    Her güncelleme değilde bu tarz büyük güncelleme yaparken kesinlikle factory reset yapmak lazım ama örneğin 6.0 dan 6.0.1 e geçişte çok gerek yok bence

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeShah

Arkadaşlar ben bootloader kilidini kapatamıyorum. Fikri olan var mı bu konuda?

Geliştirici seçeneğini aktif etmen gerekiyor, oradan oem kilit açma seçeneğini aktif ederek tekrardan bilgisayar bağlantısı ile kilidi kapatabilirsin.
  • benv3kendim kullanıcısına yanıt
    Hocam ota nin gelmemesi sinir etti . sizin yöntemde iyidir mutlaka ama bildiğim yoldan gideyim dedim. Bootloader kilidini açtım. Factory image dosyasını indirdm. Totalde herşey birlikte 10 dk mi aldi. Oh mis ( şaka maka batarya su ana kadar gayet iyi gidiyor inşallah hep böyle gider. Ben begendm güncelleme yi

• Rehber ve fotoğraflar bulutta ama bir sürü uygulama menü düzenini fabrika ayarlarına dönüp tekrar eski haline getirebilmek mümkün olsa keske ek bir programa ihtiyaç duymadan ? Google bu işi geliştirmeli icloud bunu yapıyor.
  • 10mb lık güncellemeyi yapmadım, 6.0 ota gelir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OTA'dan 6.0 updatei alan arkadaşlar, cihazın Derleme sürümü nedir acaba?
  • güncellemem geldı 3 gündür kullanıyorum.
    sarj yuzdesi gelmıs ama o ufacık batarya resmının ıcınde okunamayacak halde

sarj konusunda bariz iyilestirme var optimizasyon ıyı olmus bır sure telefonu kullanmayınca uyku moduna alıyor arka planda calısan uygulamaları.
    sureklı mobı verı acık olarak 2 günü cok rahat gorebılıyorum 5 surumune gore.

sormak ıstedıklerınız varsa sorabılırsınız benım gozlemledıgım kullandıgım kadarı ıle bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

güncellemem geldı 3 gündür kullanıyorum.
    sarj yuzdesi gelmıs ama o ufacık batarya resmının ıcınde okunamayacak halde

sarj konusunda bariz iyilestirme var optimizasyon ıyı olmus bır sure telefonu kullanmayınca uyku moduna alıyor arka planda calısan uygulamaları.
    sureklı mobı verı acık olarak 2 günü cok rahat gorebılıyorum 5 surumune gore.

sormak ıstedıklerınız varsa sorabılırsınız benım gozlemledıgım kullandıgım kadarı ıle bu kadar

Şarj yüzdesini göremedim hocam :)

• 
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.