Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
109
Favori
320.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Antutu skorlarınızı paylaşabilirmisiniz acaba? Ben Android L kurulu halde 38963 almıştım fakat antutu bu gün güncellendi ve o skordan daha az almaya başladım. Sütelik Elite kullanan arkadaşım 38700 lerdeyken şuan 40500 gibi bir skor aldı.
  • sancos S kullanıcısına yanıt
    Bugün denedim , 40.550 aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Bugün denedim , 40.550 aldım.

Android L mi kullanıyorsunuz?
  • sancos S kullanıcısına yanıt
    Evet.
    Tamamen stok.
  • Kitkat kurulu 33.091 aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sancos

Arkadaşlar merhaba. Antutu skorlarınızı paylaşabilirmisiniz acaba? Ben Android L kurulu halde 38963 almıştım fakat antutu bu gün güncellendi ve o skordan daha az almaya başladım. Sütelik Elite kullanan arkadaşım 38700 lerdeyken şuan 40500 gibi bir skor aldı.

ilk denememde 40 bin küsür aldı.
    Hemen peşinden denedim 20 bin küsür verdi.
    Kapadım açtım bir daha denedim 30 bin küsür verdi.
    Derken güncelleme geldi. Kaldırdım attım..
    Çünkü her seferinde hafıza temizleme programı tavsiye ediyor.
    Ve bu kadar dengesiz sonuçlar sadece ve sadece bu programı yükletmek için olmalı dedim.
    Herhalde belki sonradan CIA'ye satmayı düşündükleri Clean Master'ı herkesin cebine kurmayı düşünüyorlar dedim.

Android L (17 Ekim) preview.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 22 Ekim 2014; 17:17:16 >

• Telefonu soguk yerde test yapin antutu sirasinda 41 derece oluyo oyle olunca cift cekirdek calisiyo 4 cekirden calismiyo

• ya nexus 5 için bataryalı kılıf yada powerbak onerin 100 u gecmesin mumkunse nekadar ucuzz okadar iyi
  • Nexus 5 aldigim gunden beri ilk kez sirf sizlerin meraki icin antutu testi yaptim..Android 5.0 Lollipop yuklu telefonumda..
    Foto yüklemeye calıstım fakat olmadı..Antutu Sonuçu 34500 civarı cıktı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickmick2013 -- 22 Ekim 2014; 20:22:27 >
  • Beyler tel rootsuz lollipop yuklu simdi güncel leme gelse bize gelecek mı sikinti cikarmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocainer

Nexus 5'in yeni serisi filan var mı ? Üretim devam ediyor herhalde..
    Şu anda istanbul bilişim haricinde biryerde yok acaba gelirmi LG TR garantili sizce ?

Merhaba Hocam..Tr de durum nedir takip etmediğim için bilemiyorum google cihazlar resmi sayfasını nexus 6 ve nexus 9 tanıtımı ile beraber yeniledi ve yanlarına nexus 5 de var..Ayrıca Nexus 5 ide Anroid Lollipop yüklü olarak tanıtımına devam ediyor..Yani resmi tanıtım sayfasında Nexus 5,6 ve nexus 9 android lollipop yüklü olarak satışları devam etmekte..Benim anladığım Nexus 5 satışları yeni bir 5 inh civarı telefon cıkartana kadar da devam edecek..Cunki nexus 6 phablet sınıfında...

http://www.google.com/nexus/5/

• Uygulamadan cikip geri girdigimiz zaman uygulamayi en bastan baslatmasi suan ki gordugum en buyuk eksiklik.
    Bunun haricinde suan L surumunde sikinti yasamadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar yarın kargo şubesinden teslim alacağım n5imi . Önereceğiniz launcher veya program falan varmı ?

• dostum bu odaklama ve iso ayarı l yemi ozel 8.50 den sonra videoda Android 5.0 Lollipop video inceleme: Yeni özellikleri Nexus 5'te denedik

• Bayatyada artış varmı onu söyleyin

• merabalar, lolipop sonrası artık nexus 5 almak şart oldu ama nereden? webdenal.com da beyaz modeli var ama garanti konusunda şüphelerim var. buradan daha önce nexus alan var mı?
  • gencler şöyle yeni çıkan yerli şarkılari takip edebileceğimiz bir müzik dinleme uygulaması yok mu?fizy gibi ama daha cok yerli şarkılara yönelik olanlarından

• Arkadaslar Nexus serilerinde G2 deki gibi sürüm numaraları var mı? 408K 409K ve en güncel sürüm hangisi ?
  • Checksum kullanıcısına yanıt
    Bende LG garantili siyah arıyorum ama güvenebildiğim bir yerde hiç denk gelmedim. Nedense piyasada yok halbuki üretim devam ediyor, acaba yeni seri filan mı gelecek anlamadım gitti.
  • frenze kullanıcısına yanıt
    bu gerçekten sıkıntı bir durummuş, bug gibi duruyor, multitasking'in pek bir anlamı kalmaz ki.. şarj konusunda performans artışı var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.