Şimdi Ara

★★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Klübü ★★★ (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.978
Cevap
63
Favori
226.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazen problemler oluyor haklısın ama başka doğru düzgün alternatifi yok. Maalesef ekşi sözlük içeriği gibi her konuda laçkalaştı. Ne desktop versiyonu düzgün çalışıyor ne de mobile. Hem kendileri bir app yazmıyorlar, hem de varolanlar çirkin ve reklam kaynıyor. Ekşin bence çok güzel bir proje ama hem ekşi sözlüğün sürekli altyapıyla oynaması yüzünden hem de geliştiricinin çok ilgilenmemesi yüzünden sık sık sorun çıkarıyor. Zaten türk yapımı appler o kadar kötü ki ekşininki niye kötü diyemiyorsunuz. Koca koca firmalar ya ios applerini portluyorlar ya da mobil sitenin aynısını app diye koyuyorlar. Bırak androidin arayüz standartlarını göze hoş gelen bir program bile yok. Her yer saçma sapan gradyent kaynıyor. Eski 2.x versiyonlarından kalma butonlar, uyarı ekranları vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bohemian1 -- 2 Ocak 2014; 18:08:50 >
  • Reliq kullanıcısına yanıt
    Ön bellekte değil bildiğin hafızada daha fazla yer kaplıyor. Örneğin bir program dalvikteyken 70 mb ise ART'ta 85-90 mb civarında yer kaplıyor. Varolan bütün programlar daha fazla yer harcıyor. Çok net bir kazancı yok zaten şu an ama dokunma hassasiyetini, scrollingi, pil süresini iyileştirdiği söyleniyor. Galaxy Nexus umda denedim, sonuçta tam bir referans olmaz Nexus 5 için ama belki diğer telefonlar için olur, pek fazla faydasını göremedim.
  • bohemian1 B kullanıcısına yanıt
    Tarzamcandan önbellek olarak anlamışım, Olumsuz bir yanı bulunmuyor sanırım, kullanmak kullanmamaktan daha iyi olur herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reliq kullanıcısına yanıt
    Bazı programlar çalışmıyor. Örneğin 4.4.1 den önce Whatsapp çalışmıyordu. Şu an bence en büyük eksiklik herhalde xposed framework ün çalışmaması. Kullanmıyorsanız sorun yok elbet.
  • Memko35 kullanıcısına yanıt
    Evet bulunuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bohemian1

Bazı programlar çalışmıyor. Örneğin 4.4.1 den önce Whatsapp çalışmıyordu. Şu an bence en büyük eksiklik herhalde xposed framework ün çalışmaması. Kullanmıyorsanız sorun yok elbet.

Dun artye gectim. Direkt olarak soyleyebilirim ki bende abarti olmasa da gozle gorulur bir batarya omru artisi gerceklesti. Diger optimizasyonlari ben pek hissetmedim. Ayrica oyun falan oynamayan standart bir akilli telefon kullanicisi olarak da bir uyumsuzluk gormedim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dün Telefonu unlock ve root ladım... Catalysm rom u kurdum fln franco.kernel i kurdum ettim ama sanki şarj daha çabuk bitiyormuş gibi geldi bana.. Birde web sayfalarını açıyorken takılıyor chrome da.... Takılmadan kastım sayfayı açmıyor. ilk sayfa geliyor sonraki sayfa değiştirmelerde sayfayı tam açmıyor.. yeniliyorum yeniliyorum aynı yerde kalıyor.
  • Arkadaşlar HTC one max alacağım için büyük ekrandan dolayı yeni aldığım NEXUS 5 i satıyorum
    İmei kaydı okeydir

İlgilenen arkadaşın PM atmasını rica ederim

Tertemiz cihaz tabi doğal olarak

Kılıfı ekran koruyucusuna kadar

NOT Kısa zamanda satmam lazım
    Fiyat 950 uygundur diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonzalo

Arkadaşlar HTC one max alacağım için büyük ekrandan dolayı yeni aldığım NEXUS 5 i satıyorum
    İmei kaydı okeydir

İlgilenen arkadaşın PM atmasını rica ederim

Tertemiz cihaz tabi doğal olarak

Kılıfı ekran koruyucusuna kadar

NOT Kısa zamanda satmam lazım
    Fiyat 950 uygundur diye düşünüyorum

resim koyarmısın
  • Cihazı aldığım ilk hafta resmini koymuştum
    Link

http://forum.donanimhaber.com/m_81121893/mpage_10/tm.htm
  • arkadaşlar bu kasadaki güncellemeler hangi seri ile başladı?? almışken yeni kasa alalım
  • kullanici arkadaşlar bilgi verebilir mi şarj suresi ne kadar takilma filan oluyor mu telefonda uygulama fazlaligindan dolayı tutukluluk oluyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmt_tkmk

kullanici arkadaşlar bilgi verebilir mi şarj suresi ne kadar takilma filan oluyor mu telefonda uygulama fazlaligindan dolayı tutukluluk oluyor mu

Bunda bile takılma okuyorsa tüm telefonlarn kasması lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • android bu her turlu şey beklenir bu aralar HTC 8x kafama takiliyor wp sistemi biraz daha iyi olsa androidun yüzünebakilmaz da

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmt_tkmk

kullanici arkadaşlar bilgi verebilir mi şarj suresi ne kadar takilma filan oluyor mu telefonda uygulama fazlaligindan dolayı tutukluluk oluyor mu

Son sarj surem 1 gun 3 saat, 4 saat 3 dk ekran suresi(%2 sarj kalmisti). Takilma vs zaten olmuyor cok sukur...

• Cinden getirtsem sorun olmaz herhalde?

• Nexus 5 i satıp LG G2 almayı planlıyorum ama mantıklı mı tam emin olamadım
  • s3rs3ri1907 kullanıcısına yanıt
    neden acaba yoksa şakamı ?
  • İsterdim arkadaşım bana önerdi ama ben şu an 2. nesil l5 ile mutluyum
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.