Şimdi Ara

LG M2762D 27'' Full Hd Tv+Monitor Kullanıcılar ilk sayfada (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
3
Favori
56.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 aydır monitor araştırıyorum o kadar içim sıkıldıki artık işin tadı kactı. ben led almak istiyorum ama malesef hiç biri stoklarda yok.aklımdaki modeller XL2370 ve W2486L idi. beklemekten çok sıkıldım ama.gerçi hepsiburada da XL2370 var ama orayada güvenemiyorum.
    Bu monitorude dün gördüm. gerçi dediğin gibi ayarlarında sorun olabilir.ama yinede W2486L ile bunu karşılastırsak.yanyana koysak monitorleri görüntü farkı ne kadar olur acaba ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

2 aydır monitor araştırıyorum o kadar içim sıkıldıki artık işin tadı kactı. ben led almak istiyorum ama malesef hiç biri stoklarda yok.aklımdaki modeller XL2370 ve W2486L idi. beklemekten çok sıkıldım ama.gerçi hepsiburada da XL2370 var ama orayada güvenemiyorum.
    Bu monitorude dün gördüm. gerçi dediğin gibi ayarlarında sorun olabilir.ama yinede W2486L ile bunu karşılastırsak.yanyana koysak monitorleri görüntü farkı ne kadar olur acaba ??

W2486L Led tabikide fark olacaktır. Bende bayağı uzun bir süre araştırdım araştırdıkça yeni modeller çıktıda çıktı dedim yeter. XL2370, W2486L ve M2762D arasında kaldım sonra Seçeneği daralttım W2486L ve M2762D 'ye sonrasında dedim LED ve max. 24'' ekran mı yoksa 27'' full hd lcd-tv mi sonunda 27'' e karar verdim ama sen kesinlikle ihtiyacını göz önüne alarak al ekranı sadece monitör içinse LED al. Ama bu monitör de yüzünü kara çıkarmaz çünkü inanılmaz memnunum. Bu arada Ankara'da isen XL2370 buranın stoğunda var bende araştırırken gördümhttp://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2782

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 2 Nisan 2010; 17:40:48 >

• kullanim amaci olarak cogunluk internetse bence m2762d olumsuz olur düşüncesindeyim.
    walla bende cok sıkıldım yanı bunaldim gercekten beklemekten gelsede şu monitor alsam
  • kullanım amacım özelikle 1080p ve 720 kalitesindeki filmler.bunlardada en iyi performansı alıcak bi monitor arıyorum acıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

kullanım amacım özelikle 1080p ve 720 kalitesindeki filmler.bunlardada en iyi performansı alıcak bi monitor arıyorum acıkcası

hmmm anladım bu monitör o konuda yüzünü kara çıkartmaz ancak daha ucuzada o işlevleri görecek monitörler var.
  • anolog ses sistemini bu monitore bağlama şansım var mı (logitech z2300 gibi),yardımcı olursanız sevinirim
  • analog ses sistemini RCA'dan ya da yandaki kulaklık girişinden bağlayabilirsiniz. dijital için ise bir optik çıkış var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prud

bende 4890 var her 2 ucu DVI kablo ve her iki ucu HDMI kablo ile 2 girişi de kullanıyorum film izlerken inputtan hdmi seciyorum desktopta dvi seciyorum. eğer HDMI dan görüntü gelmiyorsa bence ekrandan kaynaklı bir problem var. Bir de sol yanda bulunan HDMI kalo icin manual'de not for PC yazıyordu arkadakini denemenizi tavsiye ederim.

her iki ucu dvi kablo ile bağladığında bir problem yaratmadı mı bende inanılmaz kötü oldu. bu arada ekran kartının dvi girişide dvi-i acaba bende neden ekran gitti. acaba kablo mu kalitesizdi 19,90 a electroworldden almıştım iki tarafıda dvi-d dual erkek

bende dvi de hiç bir problem olmadı hatta en kaliteli görüntüyü DVI ile alıyorum ama bendeki "I" mı yoksa "D" mi bilmiyorum

• quote:

analog ses sistemini RCA'dan ya da yandaki kulaklık girişinden bağlayabilirsiniz. dijital için ise bir optik çıkış var.

kulaklık girişinden bağladım fakat ses alamadım , rca dediğiniz neresi oluyor?
  • quote:

quote:

quote:

bende 4890 var her 2 ucu DVI kablo ve her iki ucu HDMI kablo ile 2 girişi de kullanıyorum film izlerken inputtan hdmi seciyorum desktopta dvi seciyorum. eğer HDMI dan görüntü gelmiyorsa bence ekrandan kaynaklı bir problem var. Bir de sol yanda bulunan HDMI kalo icin manual'de not for PC yazıyordu arkadakini denemenizi tavsiye ederim.

her iki ucu dvi kablo ile bağladığında bir problem yaratmadı mı bende inanılmaz kötü oldu. bu arada ekran kartının dvi girişide dvi-i acaba bende neden ekran gitti. acaba kablo mu kalitesizdi 19,90 a electroworldden almıştım iki tarafıda dvi-d dual erkek

bende dvi de hiç bir problem olmadı hatta en kaliteli görüntüyü DVI ile alıyorum ama bendeki "I" mı yoksa "D" mi bilmiyorum

hadi ya gerçi ne ekranın nede ekran kartının girişinde problem var demekki problem dvi kabloda. :)

• ya 27"le başa çıkmak zor olmuyor mu?? ben 21.5 incde bazen sorun yaşıyorum.. monitörle aranızda en az 1 m var herhal.. yoksa yakından hiç kontrol edilmez 27"..
  • bir sorum daha olacak bu monitorun izleme mesafesi nedir , yani kaç m den izlemek daha faydalı olur???
    Duvara monte etmek istiyorum fakat içinden aparatlar çıkmadı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiz802

bir sorum daha olacak bu monitorun izleme mesafesi nedir , yani kaç m den izlemek daha faydalı olur???

Valla 125 cm yeterli olur ben o mesafeden kullanıyorum ama dayanamayıp oyun oynarken dibine girersin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xefion

quote:

bir sorum daha olacak bu monitorun izleme mesafesi nedir , yani kaç m den izlemek daha faydalı olur???

Valla 125 cm yeterli olur ben o mesafeden kullanıyorum ama dayanamayıp oyun oynarken dibine girersin...

bende dayanamıyorum dibindeyim sürekli fakat duvara sabitlemek istiyorum tv gibi o yüzden sordum
    Logitech z2300 bağladım peki menuden ayar yapmam gerekiyor mu , ses almam için???

• quote:

bende dayanamıyorum dibindeyim sürekli fakat duvara sabitlemek istiyorum tv gibi o yüzden sordum
    Logitech z2300 bağladım peki menuden ayar yapmam gerekiyor mu , ses almam için???

Ben duvara sabitleme yanlısı değilim çünkü gerekince ekranı öne arkaya itme şansı olmayacak. Ses için ayar yapmaya gerek yok ben hiç ayar yapmadan kullanıyorum.
  • ben tam dibinde oynuyorum , alıştım artık , müthiş bir monitor...
  • quote:

ben tam dibinde oynuyorum , alıştım artık , müthiş bir monitor...

quote:

Aynen büyük monitör alacaklar kesinlikle bu modeli bir görsünler öyle karar versinler bu arada ms gecikme sürelerine takılmasınlar, ben çok takılmıştımda

• quote:

Orijinalden alıntı: Xefion

quote:

quote:

Aynen büyük monitör alacaklar kesinlikle bu modeli bir görsünler öyle karar versinler bu arada ms gecikme sürelerine takılmasınlar, ben çok takılmıştımda

gecikme süresi derken????

• quote:

gecikme süresi derken????

Hani ekranların özellikleri arasında 2 ms(milisaniye) veya 5 ms yazarya işte onlar.
  • bunda parlaklik degerleri nasil ? siyahi tam siyah veya beyazi tam beyaz gösterebiliyor mu filmlerde ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.