Şimdi Ara

LG LM660s inceleme ve USB kanal yedekleme (Video ve Resimli) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
32
Favori
73.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Plex sorununu çözdükten sonra böyle bir anlatım harkulade olmuş,ellerinize sağlık, çok başarılı bir paylaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwiser

Plex sorununu çözdükten sonra böyle bir anlatım harkulade olmuş,ellerinize sağlık, çok başarılı bir paylaşım

Teşekkürler...
  • teşekkurler bir ara uğraşayım..
  • Vakit bulursam deneyeceğim teşekkürler.
  • sizin lglerdede özellikle futbol sahası gösterirken gölgelenme yukarıdan aşagı bant var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kitbuka

sizin lglerdede özellikle futbol sahası gösterirken gölgelenme yukarıdan aşagı bant var mı

Hayır ben rastlamadım. Sd yayın olarak seyrediyorsanız normal. Hd olarak izledim göremedim.
  • Çok güzel bir konu olmuş. elinize sağlık. Teşekkürler.
  • bravo! ilk fırsatta deneyeceğimdir. bende ışık sızması çok az var. ancak ve ancak karanlık odada tamamen siyah ekranda belli oluyor.
  • süper bir konu ollmuş perfect

ama şu ilk baştaki kulaklık jakının şemasını paintle çizebilirmisin.zira 3 kablo bar left right vede ortak olan kablo biz bu 3 kablonun hangi 2sini bağlıcaz?

bu arada servis sanırım direk usb ile atıyor bizimde sadece kumanda ile atma şansımız yokmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SystemApps -- 18 Ocak 2013; 14:03:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

süper bir konu ollmuş perfect

ama şu ilk baştaki kulaklık jakının şemasını paintle çizebilirmisin.zira 3 kablo bar left right vede ortak olan kablo biz bu 3 kablonun hangi 2sini bağlıcaz?

bu arada servis sanırım direk usb ile atıyor bizimde sadece kumanda ile atma şansımız yokmu?

Jackta sadece eksi ve artıya bağlayacaksın artı iki tane varsa ikisini birleştir. Servis kumandadan atmıyor özel servis kumandasıyla atıyor. Harmony marka kumandalarlada oluyor. Fakat kumandalar pahalı olduğundan en güzel yöntem bu şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: palasibo

quote:

Jackta sadece eksi ve artıya bağlayacaksın artı iki tane varsa ikisini birleştir. Servis kumandadan atmıyor özel servis kumandasıyla atıyor. Harmony marka kumandalarlada oluyor. Fakat kumandalar pahalı olduğundan en güzel yöntem bu şimdilik.

teşekkürler pek dikkat etmedim doğrusu bi flash belek sokktuklarını gördüm bişeyle yaptılarda anlamadım bileydim dikkat ederdim :D

her kumadanda ırc si oluyordur umarım bozuk uydu kumandası var bi deneyelim elim lehime felanda yatkın :P ama laptop olmadığı için telefonlada olur diye düşünüyorum ekolayzır ayarına gerek varmı bass felan

• quote:

quote:

quote:

teşekkürler pek dikkat etmedim doğrusu bi flash belek sokktuklarını gördüm bişeyle yaptılarda anlamadım bileydim dikkat ederdim :D

her kumadanda ırc si oluyordur umarım bozuk uydu kumandası var bi deneyelim elim lehime felanda yatkın :P ama laptop olmadığı için telefonlada olur diye düşünüyorum ekolayzır ayarına gerek varmı bass felan

Ben 5800 telefonla denedim olmadı. Bilgisayardada anca sesi sona dayarsam yakın mesafeden alıyor. Harici bir hoparlör veya mp3 çalarla dene belki olabilir.

• quote:

Teşekkürler kardeşim yardımcı olmak bize mutluluk verir.

emeklerin için çok teşekkürler hocam. iptv yi izleyebilmek için de en üstte yaptığın 3.5 jacklık işlemleri gene uygulamak gerekiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

quote:

emeklerin için çok teşekkürler hocam. iptv yi izleyebilmek için de en üstte yaptığın 3.5 jacklık işlemleri gene uygulamak gerekiyor mu?

Yok kardeş onla alakası yok lge.developer sitesine kayıt olup kendi uygulamanı oluşturuyosun. İndirip usb deki lgapps klasörünün içindeki installed klasörüne atıp tv'ye takıyosun bu kadar. Uygulamalar bölümünden usb işareine bastığında çıkıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Yok kardeş onla alakası yok lge.developer sitesine kayıt olup kendi uygulamanı oluşturuyosun. İndirip usb deki lgapps klasörünün içindeki installed klasörüne atıp tv'ye takıyosun bu kadar. Uygulamalar bölümünden usb işareine bastığında çıkıyor.

Dosyaları indirdim. developers e üye olmadan çalışmıyor mu? izleyeceğimiz kanalları developers den tek tek tanıtmamız mı gerekiyor? öyleyse linkten indirdiğimiz lgapps/installed içindeki hazır ip tv kanalları bir işe yaramıyor doğru mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: *President*

quote:

quote:

quote:

Dosyaları indirdim. developers e üye olmadan çalışmıyor mu? izleyeceğimiz kanalları developers den tek tek tanıtmamız mı gerekiyor? öyleyse linkten indirdiğimiz lgapps/installed içindeki hazır ip tv kanalları bir işe yaramıyor doğru mu?

izlemek için üye olmaya gerek yok
    kendin iptv hazırlamak istersen üye olmak zorundasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet öyle ama hazırlanmış dosyaları bulmakta kolay değil şimdilik elimizdekileri paylaşırsak olur bence...
  • İlk mesajda paylaşılan ip tv için dosyalar linkinde hazır var zaten, ama ben izleyemedim TV de. USB içinde sadece TESTER diye bir tane görünüyor ona tıkladığımda da beyaz ekran. Anlamadım neden.
  • quote:

İlk mesajda paylaşılan ip tv için dosyalar linkinde hazır var zaten, ama ben izleyemedim TV de. USB içinde sadece TESTER diye bir tane görünüyor ona tıkladığımda da beyaz ekran. Anlamadım neden.

Hazırlanmış dosyaları bende gördüm çalışmadı ama kendi yaptıklarım çalışıyor... Daha sonra yüklerim buraya...
  • quote:

İlk mesajda paylaşılan ip tv için dosyalar linkinde hazır var zaten, ama ben izleyemedim TV de. USB içinde sadece TESTER diye bir tane görünüyor ona tıkladığımda da beyaz ekran. Anlamadım neden.

usb yi tv ye taktıktan sonra işlem yapmadan 5 dakika civarında bekle sonra uygulamalara gir
    installed klasörünün içindeki klasörlerden bazılarını silersen daha hızlı uygulamalara girebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.