Şimdi Ara

LG LM LA SERİSİ KARŞILAŞTIRMA? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69
Cevap
2
Favori
24.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    BU 660-690 arasında performans olarak bi fark yok ama kasa olarak nasıl bilmiyorum bu konuda yorum bekliyorum detaylı

Ben Lg düşünüyorum Arada kaldığım modeller 42LA667S-42LA691S bu modeller ile 42LA660S arasında ne farklar var onu öğrenmek istiyorum yardımcı olurmusunuz?

HEM FİYAT HEM KASA,PARÇALAR NE FARK VAR İSE BİLMEK İSTİİYORUM
  • ali3232 kullanıcısına yanıt
    667 ve 691 gümüş yada beyaz çerçeve ... özellik olarak fark yok , paneller aynı , 690 lar da kasa daha ince sanırım , ıvır zıvır bilmiyorum (watt-kumanda - gözlük sayısı falan ) resmi siteden bakarsın

690
    660

691
    667

alabilirsin.
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    BU HZ olayı sadece la660s DEMİ vardı yoksa başka modellerdede varmı?
  • Ben kendim LG sitesinden 660-667-690-691 İ karşılaştırdım herşeyi buraya yazacağım ve bir seçim yapacağız birlikte bana yardımcı olacaksınız diye umuyorum

İlk olarak 42LA660S-42LA690S karşılaştırdım ,aralarında hiçbir özellik farkı yok , renkleri 2.ninde Siyah,Tek fark LA690s panel olarak daha ince daha nazik görünüyor ,ayaklarıda daha sağlam görünüyor o yüzden ben LA690s tercih ediyorum LA660s eliyorum.

Gelelim 2.karşılaştırmamıza 42LA667s --42LA691s karışılaştırdığımda LA667s İLE LA691s arasında hiçbir özellik farkı yok ,tek farkı LA691s 'in ayakları daha sağlam tıbkı 690 panelinde olduğu gibi , birde LA667 beyaz renk LA691 ön yüzü gümüş arka kısmı siyah ben hem tv ayaklığından hemde renginden dolayı 42LA691s seçiyorum 42LA667s eliyorum.

Şimdi 4 tane LED TV den kaldı 2 tane seçtiğimiz LED TV şimdi bu kalan 2 kalan led tv dende birini seçmemiz lazım sonuçta 1 tane alacağız o yüzden bu kadar uğraşıyorum inşallah doğru sonuç elde ederim.

ŞİMDİ 42LA690s - 42LA691s karşılaştırmaya. Bu karşılaştırmada modellerin aralarında olan farklarını ben buraya yazacağım kendim bi değerlendirme yapacağım ama sizlerinde yorumlarını bekliyorum arkadaşlar hemde hepinizin duyarlı olmanızı bekliyorum bu konuda.

LG 42LA690s --- 42LA691s

Ekran tipi: LED LED PLUS

Resolution Upscaler (Plus/Basic): Var (Basic) Var (Basic / Plus)

Real Cinema 24p (24p 5:5/2:2 Pull down): - VAR

Cinema 3D: VAR -

3D: - LG Cinema 3D (FPR)

Hoparlör Sistemi: - 2 Yollu 3 Hoparlör (2.1 Hoparlör)

İşlerim olduğu için farklarını yazamadımhttp://www.lg.com/tr/televizyon LG sitesine girip 42LA690S -- 42LA691s modellerini karşılaştırma yapın farklarına oradan bakın sitede bariz farklar yazıyor doğrumudur yanlış mıdır bilmiyorum bilgisi olan herkez yazsın bilgisi olmayan kafadan yorum yapmasın KAFAYI YİYECEĞİM YARDIM EDİNNNN.

hz olayı la690 la691 la667 la660 da var 4 modelde diğerlerinde yok .

çerçeve farkı var en iyisi mağazada incele
    691 gümüş
    690 siyah

özellik olarak fark yok resmi sitede özellikler hep boş bırakılmış resmi sitenin rezilliği

bu siteyede baktım burada da boşluklar var ..

http://www.lcd-compare.com/index.php?action=compare&LG42LA690S=on&LG42LA691S=on

yada tek tek bak tvlere tek fark bu Brillance : Dalle brillante (glossy) parlak çerçeve ----------------------- siyah çerçeve almak bence daha iyi göz almaz , gece parlama yapmaz ... ben siyah seviyorum tabi kişisel tercih

http://www.lcd-compare.com/televiseur-LG42LA690S-LG-42LA690S.htm

http://www.lcd-compare.com/televiseur-LG42LA691S-LG-42LA691S.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 5 Kasım 2013; 16:29:27 >

• 666azazel kullanıcısına yanıt
    Çok sağol verdiğin linkler olsun ilgin alakan olsun teşekkür ederim ,
    Bu LG sitesinde çok farklı yazılar yazmışlar ürünler hakkında c harfini k yazıp başka bir parçaymış gibi onda var bunda yok yazmışlar oda ilgi göstermedikleri için oluyor neyseki verdiğin linklerde
    TEK FARK yanlış anlamadıysam anladıysam düzelt lütfen Altta yer alan LG yazısının olduğu panelin açık gri olduğu ve parlak olduğu yazıyor ben zaten siyah olmasını istiyordum aralarındaki farkları merak ediyordum aralarında özellik olmadığı belli olduğu için 42LA690S
    MODELİNE KARAR KILDIM ÇOK SAĞOL düşüncelerin varsa buraya yaz
    Başka karşılaştırma verebileceğin siteler varsa link verebilirsin
  • ben lm960 lm860 la860 arasında kaldım zaten lm serisi bulamıyorum da la 860 kaldık gibi
  • Bende lg 47"la 860 alacağım su Perşembe akşamı teknosanin indirimini kaçırdım o yüzdende bu hafta alamadım bi hafta daha bekleyeceğim bakalim indirim gören olursa mutlak haber verirse sevinirim kesin alicam bu Tv'yi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.