Şimdi Ara

Lg LB 670 yetersiz bellek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YouTube uygulamasında bile yani uygulamada bile yetersiz bellek uyarısı vermeye başladı bu genel bir sorun mu neden böyle olduğunu anlayamadım zira uygulama da yetersiz bellek sorunu olmuyordu.. Tamam internet tarayıcısını kullandığı da yetersiz bellek veriyordu onu zaten kullanıyorduk ama uygulamada hiçbir sorun olmuyordu YouTube'u izleyemiyorum artık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Merhaba..
    Yazdığın tarihten beri benimki de yetersiz bellek hatası vermeye başladı.. Bir videoyu bile izleyemez oluyorum an geliyor..
    Fabrika ayarlarına geri dönmek dahil denemediğim yöntem kalmadı.. Sanırım yeni youtube güncellemesi ile ilgili..
    Siz bir çözüm yolu bulabildiniz mi?

Android box bakmaya başladım.. Bir daha tv alırsam ne lg ne smart alırım.. Paşa paşa dümdüz bi samsung, philips alırım.
    Babamda da daha eski bir lg vardı (webos değil) onda zaten youtube desteği kalktı.. Şimdi de bizimki..

@fx500

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrika ayarlarına geri döndürdüm son güncelleme yaptım değişen bir şey olmadı Sanırım sorun YouTube uygulamasından kaynaklanmakta netflix'te herhangi bir yetersiz bellek uyarısı vermiyor.. lg firmasi bana son guncellemeyi indir enson fabrika ayarina dön demişti.. o da olmadi zaten

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende de aynı sorun oldu modemi resetledim ve tv yı fabrika ayarlarına döndüm sorun düzeldi.bir daha Sorunla karşılaşanlar için paylaşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cuvaldız -- 3 Eylül 2023; 16:48:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.