Şimdi Ara

LG L70 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
16.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.lg.com/tr/smart-phones/lg-D320TR

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/lg-l70

cihazın peşin fiyatı 589tl bataryası ve diğer özellikleri bana iyi göründü ama yine de tavsiye alayım yerine önerebileceğiniz bu fiyat civarında cihaz var ise.

• kunteper kullanıcısına yanıt
    Motorola moto g al derim 650tlye satan yerler var kampanyalarla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xperıa M yada moto G daha mantıklı ,ozellıkle gpu zayıf kalmıs L70 de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

xperıa M yada moto G daha mantıklı ,ozellıkle gpu zayıf kalmıs L70 de.

+1 kesinlike haklı.Hangisi bütçene uygunsa Moto G yada Xperia M veya L bak
  • tavsiye veren arkadaşlara teşekkür ederim.
  • İşlemci açısından moto g güzel ama yazılım açısından bakarsak; çift tık uyandırma, akıllı kılıf gibi özellikler de l70 de ön plana çıkıyor.Kameralarının lenslerini karşılaştırmak lazım o konuda birşey diyemem ikiside 5 mp. Birde lg ye peynir ekmek gibi aksesuar bulursun. Motorola için internetten alman gerek.Motorolada işlemci, kulaklık kalitesi,suya dayanıklı ekran v.s. gibi şeylerde ön plana çıkıyor.Ancak biri en ucuz 670 küsür diğeri 590. Zor bir tercih.
  • L70'e hafıza kartı takılıyor.Snapdragon 200 var performansı daha düşük ama 480x800 çözünürlüğü sayesinde sıkıntı çıkarmaz.Moto G'de snapdragon 400 var fakat ekran çözünürlüğü 720x1280 olduğundan aralarında fark olmayacaktır.Snapdragon 200 ve o düşük çözünürlükte 2100 mah bataryasıda iyi performans verir diye düşünüyorum.

Xperia M ise performans olarak bu 2 telefondan da üstün görünüyor.Sadece bataryası çok az düşük.
  • annemle babama almayı düşünüyorum ilk akıllı telefonları olacak o yüzden çözünürlük ve işlemci hızı ön planda değil takılmaması, mümkün olduğunca uzun pil süresi ve ledli kamera onlar için yeterli özellikler. o yüzden şimdilik tercihim lg l70 olacak gibi.

ayrıca mesleğim gereği küçük bir tüyo vereyim lg l70 in şu anda ithalat maliyeti distribütörü için 600tl civarı ve sadece turkcelle getiriyorlar fiyatı o yüzden uygun gibi.
  • on numara cihaz bende one var inanın kamera hariç bir farkı yok alın derim.ayrıca wi fi hızı s 3 htc one dan iki kat daha hızlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

xperıa M yada moto G daha mantıklı ,ozellıkle gpu zayıf kalmıs L70 de.

+1
  • 3 hafradir kullaniyorum. Yazilim konusunda lg kendini aşmis anlatamayacagim kusura bakmayin gidip gormeniz lazim basit ama kullanişli birkaç ozellik eklemisler cok guzel olmus performans konusunda antutu benchmark da 12900 puan aldi gta san andreas oyununu en dusuk ayarlarda hic kasinti yapmadan oynayabiliyorum klavyesinde emoti icon lar var onlari kullanmak icin ekstra program yuklemeye gerek yok pil konusundada hic bi sikinti cekmedim sabah sarjdan cukariyorum aksam tekrar takiyorum

• telefon iyi ama fiyat azda olsa fazla bence ama türkiyede fiyatlar böle :)
  • L70 almayı düşünüyorum da kullanan arkadaşlar son kanaatlerini paylaşabilir mi tavsiye eder misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kennann -- 29 Eylül 2014; 3:38:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kennann

L70 almayı düşünüyorum da kullanan arkadaşlar son kanaatlerini paylaşabilir mi tavsiye eder misiniz

Ben bi yakınına alirdim,2 aydır memnun kasma falan yok hic,sadece facebookta girer.Ama Moto G alırsanız daha iyi olur 630 TL.

• L70 kullanan varsa bir sorum olacak, G2'deki misafir modu bunda var mı? bir de quick translator programı içinde yüklü geliyor mu?
  • daha 2 gün oldu alalı cihaz harika bir cihaz diyebilirim ses açısından performans açısından görsellik acısından bu miktarda alınacak en iyi telefon diyebilirim fakat bir sorum olacak telefonu türkcellden aldım açılışta türkcelin reklamını görmek istemiyorum onu bir türlü yapamadım yardımcı olursanıız sevinirim
  • LG L90 ile arasında kayda değer fark varmı. LG L70 yerine L90 almaya değermi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

LG L90 ile arasında kayda değer fark varmı. LG L70 yerine L90 almaya değermi.

L90 daha hızlı ve kamera olayında farkı var. yalnız birçoğunda arıza çıkmış L90larda onun yerine bir arkadasıma g2 mini yollamıslardı zaten su an piyasada pek yok L 90. l70 de güzel telefon kusuru 4gb olması oyun oynayanlar için sıkıntı bir de video çekimi kötü gece çekimi diyeyim daha doğrusu onun dısında yeterli sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baltascar -- 16 Ekim 2014; 0:50:30 >
  • LG L70 (D320TR) telefonu 6 aydır kullanıyorum ve tavsiye etmiyorum. Onun yerine 2. el temiz bir samsung s3 alınabilir. 2 kat daha hızlı bir telefonu aynı fiyata almış olursunuz samsung s3 ün 0 ı 800 lira falan oldu galiba şuan resmen Fiyat performans telefonu oldu. 2 kat daha hızlı kelimesini Benchmarlara ve oyun multitasking performansına bakara söylüyorum 2 telefonu elime alıp karşılaştırdım aynı fiyata 2 kat...
  • arkadaşlar bu tarih itibariyle bu fiyata turkcell'de tavsiye edebileceğiniz alternatif bir telefon var mı?
    aile büyüklerine iki tane almayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.