Şimdi Ara

LG L1960TR OLANLAR Bİ BAKARLARSA SEVİNİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20 gün önce lg l1960tr aldım.çokta memnunum.yalnız küçük bir sorunum var arkadaşlar.bazı harflerde golgelenme ve ya renk değişikliği oluyo(orneğin i ler yeşilimsi ,L nın yanında kırmızımsı bir çizgi).mesela bir web sayfasındaki bazı harflerin ve ya bazı rakamların yanında kırmızımsı ve ya mavimsi hafif golgeler beliriyo.vista kullanıyorum ve bu durum aynı,değişmiyor.bazı harfler her yerde aynı golgeli.8600 gt ekran kartımın driverini kaldırınca sorun düzeliyo.amayükleyince golgelenme devam ediyor.ekran kartından olduğunu düşünüyorum.farklı driver yükledim yine değişmedi.bu durumla karşılaşan ve ya bi çözüm önerisi olan varmı arkadaşlar.yardımlarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memokan -- 27 Aralık 2007; 21:39:20 >

• Soylediklerinden ekranla ilgili bir sorunun olmadıgını dusunuyorum ama ekran ayarlarını ii yap çünkü ekran ayarları çok detaylı kullandıgımız lcd de.Buna benzer bir sorunla ben lcd ekranımı ilk aldıgım zamanda karşılaştım.Ekranda Film izledigim zaman insanların ten renkleri kırmızı oluyordu ekran ayarını yapıyorum bu seferde normal ekranda renkler ya çok açık yada çok koyu oluyordu sonra driverini tekrardan yukledim update yaptım. Bu sorun ortadan kalktı bence ekranını başka bir bilgisayarda normal modda ve ekran ayarları ii yapılmış bir şekilde tekrar dene eger aynı sorun devam ederse sorun ekran dan kaynaklıdır ama bence sorun ekran kartının driverindan kaynaklanıyor aynı ekran kartından arkadasımda kullanıyor aynı lcd mont.le hiç bir sorun yok.Bende de 7600 gt var update yaptım geçti.Birde geriye tek bir sorun daha kalıyor baglantı kablolarına dikkat et ii bağla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.