Şimdi Ara

LG KE800 GOLD CHOCOLATE CEP TELEFONU ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM SİZCE ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar almayı düşündüğüm telefon bu

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=26190

Sizce nasıl bir telefon kullanan arkadaşlar varmı aranızda memnunmusunuz görüşlerinizi söylermisiniz.

Yanlız tuşları dokunmatikmiş acaba bu dokunmatik iyimidir çabuk bozulmasın. teşekkürler.

• valla arkadasım ben ılk cıktıgında almıstım herhalde pek bır degısıklıgı yoktur sarı olması dısında o yuzden ben kendı telefonuma gıre konusuyorum gayet yeterlı bır telefon ama bır sorunu var cok kır bellı edıyor cok cızılıyor ve tus takımına alısana kadar orayı burayı yanlıslıkla arayabılıyorsun cunku cok hassa dokunmatık menu tusları ama ıyı telefon
  • LG ye para verme
  • benim lg telefonum var ve çok memnunum güzel telefon bende chocolate almayı düşünüyodum ama bi arkadaşım dokunmatik olduğuğ için memnun olmadığını ve kullanışsız bir telefon olduğunu söyledi bende vazgeçtim
  • Dokunmatiğe alışırızda bu dokunmatik bize sorun çıkartmasın çabuk bozulmasın alacaksak iyisini alalım.
  • bu modelde çok sıkıntı yaşayanlar sorunlu bir model tavsiye etmem..samsunglara baktınmı hiç? E840 D900i vs. fiyatları çok düştü..(koysepete.com dan almanı tavsiye ederim bayağ uygun veriyor)
  • Ya ama tasarımı çok hoşuma gitti fiyatıda çok uygun kullanan arkadaşlar yorum yapsın lütfen ya.
  • up
  • ben 2 aydır kullanıorm tasarımı muthis ve pek bilinmeyen bi telefon her goren oha bu ne dio

alıcaksan tasarımı icin al ozellik icin Sakın SAkın alma

msj yazarken bosluk yaratmak icin tusa 2 kere basman gerekio msj yazarken sinir ediyo
  • Bence al tip olarak güzel telefon elimde bi tane sıfır hiç kullanılmamış var Türkiye garantili istersen görüşebiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zuhi

ben 2 aydır kullanıorm tasarımı muthis ve pek bilinmeyen bi telefon her goren oha bu ne dio

alıcaksan tasarımı icin al ozellik icin Sakın SAkın alma

msj yazarken bosluk yaratmak icin tusa 2 kere basman gerekio msj yazarken sinir ediyo

Aslında asıl amacım bu hem tasarım iyi hem bakan bir daha bakıyor birde o sarı kısmı sanırım altın kaplamaymış zaten özellikleri bana yeterli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.