Şimdi Ara

LG K10 ANAKONU VE KULLANICI KULÜBÜ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
11
Favori
68.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5s den android seviyorsan geç ama yok ios da iyidir diyosan geçme şarj ahım şahım değil 1 günü çıkartıyor 4 5 saat ekran süresi veriyor daha iyi olabilirmi bence olabilirdi eski s4 minim 1900 mah fakat 2 gün bekleme 6 saat ekran süresi vs aldığım olmştu buna kıyasla kötü denilebilir ama çok fazla beklemiyosanız tatmin edebilir performans konusunda memnunum bi sıkıntı görmedim arayüz de gayet akıcı bu yönden iyi bir cihaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizdede bataryayi cikarip takinca azalma oluyormu bazende sarj100 olinca cikariyorum bayagi 100de kaliyor sizdede varmi boyle birsey??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackknife38

sizdede bataryayi cikarip takinca azalma oluyormu bazende sarj100 olinca cikariyorum bayagi 100de kaliyor sizdede varmi boyle birsey??

Bataryayi bilemem de sarj 100 deyken baya uzun gidiyo sonra normal gidiyor.

• hayrina bi bataryayi cikarip taksan garanti ye vercem ona gorede :)

• quote:

Orijinalden alıntı: blackknife38

hayrina bi bataryayi cikarip taksan garanti ye vercem ona gorede :)

Telefonda tank kılıf var cikarmayi denedim çıkmadı . sende yuz kaçtan kaca düşüyor çıkarıp takinca

• 100de 93 oluyor cikarmazsam 100de bayagu kaliyir sonrasi 3 dkda bir sarj gidiyor

• denemek amacli tekrar cikarip taktim 20deyken 23 oldu sizce garantiye vereyi mi ???

• Birsey diyemem hocam. Aldigin yere danış bence

• Normaldir merak etme garantiye gondermene gerek yok. Telefon bataryayi otomatik kalibrasyon yapar merak etme. Diyelim gorunen şarjin %30 ama aslinda %35 olabilir. Mesela % 15 e geldiginde cok kullanirsin dusmez iste orda fazla olan gucu dengeliyor. Kalibrasyon yapiyor. Endise edecek bir durum yok. Bende 3 senelik L5II var ayni. Hicbir sorun yasamiyorum. Aldigim K10 da bile sorun cikti bunda cikmadi.

• cok sagolun kardesimdede lenovo a7000 var 600e aldik o nedense daha guzel geliyir menude biraz kassada iyi gibi

• galiba kalibre sorunu var 93 den 92 ye 30 sn yede dustu ama 92 de 5 dk kaldi bunu nasil duzeltirim sizide yordum kb

• Bazı kalibrasyon programları var ama ne kadar düzeltir bilinmez. Kafana takma bence önemli bir konu değil.

• Sdtblks kullanıcısına yanıt
    Çağrı ayarları-ek ayarlar-bir çağrı sırasında gelen çağrıları bildir kutucuğunu tıkla

• soran2 sana bi sorum daha olacak islak elle kullansak bu telefinu ekran araliklarindan su kacar mi? bazen islak elle kullaniyorumda

• ?

• Rehber de sorunlar var. Sizde oluyormu kafasına göre gelip gidiyor

• evet guncelleme gelcek sorum var telefonu islak elle kullaniyorum sorun yaratirmi ekran aralikalrindan su kacarmi

• Kaçar

• blackknife38 B kullanıcısına yanıt
    Sürekli ıslak elle kullanmak sorun yaratır Içeri bir damla bile su kaçsa Oksitlenmeye yol açar Bu da zamanla Temassızlık gibi problemler yaratır. Tavsiyem, kaplayacak şekilde silikon kılıf kullanmanız. Sıvı tehlikesini büyük oranda azaltmış olursunuz

• Beyler chrome'u kapatıp açınca ana sayfa yerine son kapatılan sayfayı açıyor. Onu nasıl değiştirebiliriz ?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.