Şimdi Ara

LG K10 ANAKONU VE KULLANICI KULÜBÜ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
11
Favori
68.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yabancı dili olan birisi YouTube da ux5 li k10 videosunun yorumlarını okuyabilir mi ? Illaki nasil yukledin gibisinden soran olmuştur videonun altinda .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ben de bu telefon kervanına katıldım. Bugun aldım telefonu gayet memnunum bi sıkıntısını görmedim kamerasını beğendim. Muziğe daha bakmadım. Telefona güncelleme gelmiş 350 mb lik şimdi onu yapıcam..

• quote:

Orijinalden alıntı: teamexL.

Arkadaşlar merhaba ben de bu telefon kervanına katıldım. Bugun aldım telefonu gayet memnunum bi sıkıntısını görmedim kamerasını beğendim. Muziğe daha bakmadım. Telefona güncelleme gelmiş 350 mb lik şimdi onu yapıcam..

Telefon iyi güle güle kullanin. Birşey olursa yardımcı oluruz..

• Teşekkürler bir sorum olacak bu telefon 4.5 g uyumlu mu uyumluysa nasıl aktif edebilirim

• http://www.lgdestek.net/lg-modeller-icin-ux-5-0-tema-eklentisi/

bi bakın derim videonun linkini atarsanız adamınkinede bakarım

Birde bu cihazı 700tl civarı satan nereler var hb'dan baska
  • quote:

Orijinalden alıntı: skah2000

http://www.lgdestek.net/lg-modeller-icin-ux-5-0-tema-eklentisi/

O temayı şuanda kullanıyorum hocam zaten. Ama istediğim ux 5.0 ın kendisi.

https://youtu.be/FhOGZm_eoFM buradaki videoda gördüm ux 5.0 ı.

Ben cihazı n11 üzerinden aldım. Hb sevmiyorum n11 i daha cok tercih ediyorum. Bi sıkıntı cıkmadı.

720 liraya aldım ben ithalatcı garantili cihazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LattAsdfasdf -- 11 Temmuz 2016; 23:05:52 >

• baktım hocam adam bildirim cubuguna kadar ux5.0 kullanıyo tema değil :) vardır bir yolu yakında cıkar

hocam bana n11 gg'dan daha cok guven veriyor hb'da
    sizin aldıgınız satıcı kim garantisini kim veriyor
    Birde bu ithalatcı garantililer güncellemeyi en son alıyormus
    diğerlerinin erken alıp sizin gec aldıgınız bi güncelleme oldumu
  • quote:

baktım hocam adam bildirim cubuguna kadar ux5.0 kullanıyo tema değil :) vardır bir yolu yakında cıkar

hocam bana n11 gg'dan daha cok guven veriyor hb'da
    sizin aldıgınız satıcı kim garantisini kim veriyor
    Birde bu ithalatcı garantililer güncellemeyi en son alıyormus
    diğerlerinin erken alıp sizin gec aldıgınız bi güncelleme oldumu

Valla diğerleri gec alıyor ben erken alıyorum, cihazımda radyoya kadar var yani öyle diyim. Türkiye cihazlarından kat kat iyi görüğüm kadarıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: teamexL.

Teşekkürler bir sorum olacak bu telefon 4.5 g uyumlu mu uyumluysa nasıl aktif edebilirim

Daha hic mobilden internet denemedim Wifi oludugu icin. Ayarlarda aglar daha fazla sekmesinde seceneklerin icinde mobil sebeke oradan ag modu lte yazan birşeyler vardi oradandir ama denemedim bilmiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hpyon1 -- 11 Temmuz 2016; 23:51:54 >
  • LattAsdfasdf L kullanıcısına yanıt
    hocam baktım n11e samsung kulaklık ve farklı bir sarj aletiyle geldiğini yazmıslar
    sizde nasıl eger lg ise pm olarak telefonun linkini atabilirmisiniz
  • quote:

http://www.lgdestek.net/lg-modeller-icin-ux-5-0-tema-eklentisi/

Migrosta gordum delta garantili 699TL.
  • quote:

hocam baktım n11e samsung kulaklık ve farklı bir sarj aletiyle geldiğini yazmıslar
    sizde nasıl eger lg ise pm olarak telefonun linkini atabilirmisiniz

O samsung kulaklıkla geldi yazan benim farklı şarj aletiyle gelmedi sadece avrupa priz oldugu için dönüştürücü takıp kullanıyorum şarj aletini adamlar dönüştürücüsünü de göndermişler. Bi sıkıntı yok yani. Kutusunu actıgımda kulaklık samsung kulaklıktı o baya kafamı karıstırdı yani. Telefon sıfır jelatinli, kullanılmamıs yani belli ama samsung kulaklık çıktı. ilginç yani.

• hocam onlar telefonu alıyor icini acıyor ekleme yada cıkarma değiştirme yapıyor sonra kendi garantisini kutuya koyup jelatinliyor yani anlıyacagınız telefonunuz bi acılıyor bu yuzden ithalatcı garantili istemiyorum :) ama arada 150 tl var kafam karısıyor :D
  • quote:

hocam onlar telefonu alıyor icini acıyor ekleme yada cıkarma değiştirme yapıyor sonra kendi garantisini kutuya koyup jelatinliyor yani anlıyacagınız telefonunuz bi acılıyor bu yuzden ithalatcı garantili istemiyorum :) ama arada 150 tl var kafam karısıyor :D

Olsun yinede farketmez sonucta cihaz acılmıyor sim kart takılmıyor ya sorun yok o yüzden :) tavsiye ederim o benim aldım yorum attıgım yerden alabilirsiniz

• Arkadaslar bazen telefonu islak elle kullanmak zorunda oluyorum ekran araliklarindan su gecer mi?

• Bi sorun olur mu?

• 2 sorunum oluştu.

1- Mobil veri bazen simgesi aktif olmasina ragmen acilmiyor yada acilsa bile mobil veriye baglanmiyor.Duzelmesi icin Telefonu yeniden baslatmam gerekiyor.

2- Sarj kablolari bazen temassizlik yapar gibi uyum saglamiyor. Ugrastiriyor.

Bu sorunlari yasayan var mi?

• Ben bu telefonda şahsen bi sıkıntı görmedim şarjı çok rahat 1 günü çıkarıyor normal kullanımda.
    Oyun oynuyorum sosyal medya vs kullanıyorum 1 günü geçip 4 5 saat ekran süre veriyor benim için yeterli
    Oyunlarda kasmıyor arayüzde kasmıyor güzel stabil çalışan bir cihaz, beğendim..

• Arkadaslar yardim aksam sarj 100 iken sabah 90 oluyor nasi duzelir

• Birde ustune kapanip acilma sorunu basladi nasil duzelir ya yardim

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.