Şimdi Ara

LG G7 Thinq Ekran Parlaklık Problemi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocamlar selam, 3 gün önce lg g7 thinq aldım. Şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım zaten bundan önceki telefonlarım da g3 ardından g5ti, şimdi de g7 :) . Şuanki tek problemim ekran parlaklığını %35in altına indirdiğim anda ekran simsiyah karanlık oluyor ve hiçbirşey gözükmüyor. Uzun bi süre simsiyah ekranda gözümde canlandırarak parlaklık açma yerini bulup parlaklaklığı açmaya çalışıyorum. Acaba bu sorunun çözümünü bilen var mı? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Belli ki ekran ışığı ayarı gerektiği gibi değil telefonunuzu resetleyip yeniden kurulum yapıp deneyin yine sıkıntı varsa 14 günlük süreyi aşmadıysanız nasıl olsa iade değişim hakkınız var aşmış olsanız bile servis durumu çözer
  • Var mı başka çözüm bilen?

• 5 senedir Lg G2 kullaniyorum son 3 4 aydır ayni problem bende de var ama ben dorimanx kullaniyorum ben ve orada kurcaladigim bi ayardan sonra bu hale geldi %20nin altina inince ekran simsiyah oluyor %20 %0 gibi yani

• Circassian81 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam parlaklığı %35in altına indirdiğim anda benim de direk kararıyor ekran hiçbirşey gözükmüyor ve 35-50 arası da kendi kafasına göre ekran kararıp açılıyor arada bir. O yüzden hep %50nin üstünde kullanmak zorundayım ve bu beni geceleri olsun toplu taşımada vs olsun çok rahatsız ediyor.

• Sorun hala devam ediyor acaba karşılaşan ve çözüme ulaşabilen var mı hiç ?
  • canreyiz123 C kullanıcısına yanıt
    Hocam direk garantiye verin yedek telefon varsa.
  • Az önce yedeğini alıp telefonu sıfırladım düzelmedi. Birkaç gün önce kardeşime de aynı cihazı aldık onda hiçbir sıkıntı yok ama benimkinde aynı problem devam ediyor. Garantiye vericem gibi duruyor bakalım.
  • canreyiz123 C kullanıcısına yanıt
    2. G7 cihazımı kullanıyorum ikisindede yaşamadım , yazılımsal değil gibi formatta düzelmediyse muhtemelen cihaz değişimi yaparlar.
  • Aynen garantiye verdim sıfır cihaz ile değişimini yaptılar 14 gün içerisinde sağolsunlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.