Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BLueSouL25

Ne yaptınız gönderdiniz mi bende göndermeyi düşünüyorum süreç nasıl işliyor acaba

Alıntıları Göster

Yok göndermedim bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şengüller lgye garantiye yolladım telefonu çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederdim usb kablsou çok az aşınmıştı pek sorun yoktu onu bile değiştirdiler teleofnun arka kapağını değiştirince parmak izi sorunu da kalktı gibi şu an da pili de değiştirdiler pil sağlığı %75lerden %95e geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: emir198

arkadaşlar şengüller lgye garantiye yolladım telefonu çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederdim usb kablsou çok az aşınmıştı pek sorun yoktu onu bile değiştirdiler teleofnun arka kapağını değiştirince parmak izi sorunu da kalktı gibi şu an da pili de değiştirdiler pil sağlığı %75lerden %95e geldi.

Güle güle kullanın. Benim telefondan herhangi bir şikayetim yok çok şükür, genelde elektronik aletlere hassas davranırım ama eylül de 2 yıl dolacak, İstanbul a yolum düşerse pilini değiştireyim diyorum garanti bitmeden.

Bu arada pil sağlığına nereden bakıyoruz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakteristik61 -- 7 Haziran 2021; 0:21:35 >
  • Dostlar G7 den Samsung Galaxy A72 ye geçilir mi sizce? Birde G7 lerin 2. El piyasası ne şu anda?

• Jakkoba kullanıcısına yanıt

Öncelikle A52 nın ram ve batarya dışında bir artısı bulunmamakta ancak güncel telefon olsun iki android sürümü daha alırım oyunları orta ayarda oynatsin yeter diyorsaniz geçilebilir.

İkinci el konusuna gelirsek bu telefonun ikinci eli falan yok. Cihazın bilinirliği çok az olduğundan satmak çok zor. Ya çok ucuza vereceksiniz yada kullanmaya devam edeceksiniz.Ben sayamadığım dan kullanmaya devam ediyorum

• Varsa satmak isteyen görüşelim arkadaşlar okuldaki çocuklara alabiliriz uygun fiyatlı olursa

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende hala zevkle kullanıyorum ama satsam ne alırım diye geçen gün telefonlara bi baktım, fiyatlar uçmuş. Sonra canım telefonum dedim ve oturdum yerime 😄

• karakteristik61 kullanıcısına yanıt

ben de hassas davranan biriyim çizik bile yoktu kasasında sadece parmak izinde bazı sorunlar oluyordu günde 3 deneyişin 2sinde neyse ki 1 haftadır hiçbir sorun olmadı pili de değiştiriyim dedim sonuçta 2 yıl giden bir telefon inanıyorum ki çok rahat yüksek performansta 2 yıl daha gidecek. Cihaz ellerine geçtikten 1 gün sonra geri bana yolladılar kargo ile yollayabilirsiniz yani kargo ücreti de yok. Pil sağlığına AccuBattery uygulamasından bakabilirsiniz 1 2 gün şarj edince gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lp33

Bu mesaj silindi.

Bu nedir ? Spam link mi ?

• Dostlar ses ayarlarında ses seviyesini normal seviyeye ayarla diye bir seçenek var, onu aktif ettiğimde telefonun ses seviyesi yükseliyor. Bunun sebebi nedir, sizde de bu şekilde mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakkoba

Dostlar G7 den Samsung Galaxy A72 ye geçilir mi sizce? Birde G7 lerin 2. El piyasası ne şu anda?

Ben LG mobil kapanmış olmasına rağmen o fiyata lg velvet daha mantıklı bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Ben LG mobil kapanmış olmasına rağmen o fiyata lg velvet daha mantıklı bence

Alıntıları Göster

LG de yapmış yapmış kameraya ois koyamamış. Bizim lg g7 de de bataryayı eksik bırakmış. Batmasına şaşıramıyorum bu yüzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: karakteristik61

LG de yapmış yapmış kameraya ois koyamamış. Bizim lg g7 de de bataryayı eksik bırakmış. Batmasına şaşıramıyorum bu yüzden.

Alıntıları Göster

G7 batarya dışında kusursuz bir cihaz benim için özellikle hoparlör peformansına hala inanamıyorum güzel bass lı bir müzik açıp masaya koyunca masa titriyor bildiğin, önceki cihazım lg nexus 5 di belki onun hoparlörü dandik olduğu için bu çok kaliteli geliyor diyeceğim ama g7 yeni aldığım gaming notebook dan bile fazla ses veriyor. G7 den başka cihaza geçsem tatmin olamayacağım tek nokta hoparlör olur muhtemelen

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

2K ekrani da es gecmeyelim dimi. 😁 Ben de degistirmeye kalksam ne alacagim aklima gelmiyor.

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Ben de sizin gibi düşünüyordum ta ki çift hoparlör bir telefonla kıyaslayana kadar. Yakınım poco x3 nfc almış, aynı müziği son ses açtık denedik, bariz daha yüksek çıkıyordu poconun sesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polanski TR

2K ekrani da es gecmeyelim dimi. 😁 Ben de degistirmeye kalksam ne alacagim aklima gelmiyor.

Bu ekran boyutlarında 2k - 1080p farkı çok anlaşılmaz bence ekranda garip olan kısım lcd olmasına rağmen always on display olması. Bundan başka lcd olup always on özellşği olan telefon görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grkwnxs -- 11 Haziran 2021; 19:1:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EKE58

Ben de sizin gibi düşünüyordum ta ki çift hoparlör bir telefonla kıyaslayana kadar. Yakınım poco x3 nfc almış, aynı müziği son ses açtık denedik, bariz daha yüksek çıkıyordu poconun sesi.

Güzel o zaman orta segment cihazlar yakalıyorsa bu kaliteyi

• Benim cihaz bip whatsapp üzerinden görüntülü görüşme yaparken çok ısınyır. Bildiğin cihazın çerçevesi bile yanıyor. Uzun sürede soğumuyor.

Normal mi acaba ?
    Sizde de oluyor mu?

• G7'de DTS:X 3D Surround ses desteği var. Müzik çalarda bunun bir etkisi var mı? V30'da aktive etmem için cihazı root yapmam gerekiyor. Bu özelliği kullananlara soruyorum ses kalitesinde bir değişim oluyor mu?

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.