Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sezer529

Arkadaslar istanbulda oturup. Turktelekom. Kulanan arkadaslarim 3g. Ve 4g. Hiz testi yapip sonucu paylasabilirmi yardimci olan herkese tesekkurler
    yokmu yardımcı olacak
  • quote:

yokmu yardımcı olacak

Alıntıları Göster
    58mbps 4g kasımpaşa turk telekom.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkanxp

58mbps 4g kasımpaşa turk telekom.

Alıntıları Göster
    usta 3g ölcümlerinde 5 mgbt

4.5g ise 11 megabit neden böyle oldu acaba
  • Arkadaşlar bizim cihazda G7 de çağrı kayıt programı kullanan varmi varsa hangi program tavsiyeleri bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: setbys

Arkadaşlar bizim cihazda G7 de çağrı kayıt programı kullanan varmi varsa hangi program tavsiyeleri bekliyorum
    android 9 dan itibaren cagri kaydi yapilmasi engellendi diye biliyorum.

• quote:

usta 3g ölcümlerinde 5 mgbt

4.5g ise 11 megabit neden böyle oldu acaba

Alıntıları Göster
    operatörunuz pakete ozel bir limitleme yapiyor olabilir mi? baska bir karti telefonunuzda, sizin kartinizi da baska telefonda deneme imkaniniz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: balkanxp

operatörunuz pakete ozel bir limitleme yapiyor olabilir mi? baska bir karti telefonunuzda, sizin kartinizi da baska telefonda deneme imkaniniz var mi?

Alıntıları Göster
    aksam denicem bakalım sonuc ne olcak gene dusuk cıkarsa sonuc servıse mı vermem lazım telefonu
  • Yahu bu spotify da müzik dinlerken telefon kafasına göre spotifyı kapatıyor. Nasıl kapatmasını engellerim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blaxeagle B kullanıcısına yanıt
    RAM şişiyor olabilir mi hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olabilir de telefona spotify'ı herhangi bir şekilde kapatma diye komut veremiyor muyuz. Telefonda gezinirken sinir bozucu şekilde kapanıyor müzik.

• quote:

Orijinalden alıntı: blaxeagle

Yahu bu spotify da müzik dinlerken telefon kafasına göre spotifyı kapatıyor. Nasıl kapatmasını engellerim?
    Ayarlar bölümünde istisna yazıp arayın.
    Güç tasarrufu istisnaları çıkacak
    Uygulamalar arasından spotify seçili olsun. bu kadar:)

Tasarruf için kapatıyor tel bende de oluyordu.

• fenerimhaber kullanıcısına yanıt
    Sorun şu ki malesef onu da denedim, sorun hala devam ediyor.

O zaman tamamen kaldırıp tekrar yükleyin ve o ayarı yapın hocam. Başka türlu olmaz bence ben yaptıktan sonra hiç kapanmadı

• fenerimhaber kullanıcısına yanıt
    Vallahi bu 3. Spotifyı tekrar silip yüklemem. Yine de tekrar deneyeyim teşekkürler yardımınız için.

Son uygulamalar menüsünde uygulamanın sağ üst kısmındaki sabitleme düğmesini deneyin.
    Uygulamanın kapatılmasını engellemek için oraya konan bir önlem aslında.
    Büyük ihtimalle işe yarayacaktır.
    Mobil veri ile bağlanıyorsanız Spotify için sınırsız veri kullanım izni verin ilave olarak.

İlave olarak arkaplanda verimli çalışması için Spotify bildirimini açık tutmanız lazım. Bildirimleri engelleme gibi bir şey yaptıysanız kapanma nedeni budur.

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amma velakin -- 18 Kasım 2019; 23:5:53 >

• amma velakin kullanıcısına yanıt
    Sanırım pin olayı işe yaradı. Eski lg arayüzünde anlamsız bi işlevi vardı. O yüzden hiç deneme gereksinimi bile denemedim. Yardımınız için teşekkürler.

• Arkadaslar bu nfc odemesi icin bir menu cikiyordu kayitli kredi kartini gorup silebiliyorduk nereden aciyoruz onu ? Teb nfc si deli etti beni postlarda surekli soeun yasiyorum okuyor ama odeme alamiyor. Bazen aliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ace01

Arkadaslar bu nfc odemesi icin bir menu cikiyordu kayitli kredi kartini gorup silebiliyorduk nereden aciyoruz onu ? Teb nfc si deli etti beni postlarda surekli soeun yasiyorum okuyor ama odeme alamiyor. Bazen aliyor
    hocam ben v30 kullanıyorum şu an aynı şekilde bende de teb nfc ile ödeme sorunlu şimdiye kadar hiç çalışmadı teb mobil ödeme. eğer tıkla ve öde menüsünü soruyorsanız genel >uygulamalar ve bildirimler >varsayılan uygulamar > tıkla ve öde. yanlız tıkla ve öde sadece nfc açıkken çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efekan_02 -- 21 Kasım 2019; 12:19:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekan_02

hocam ben v30 kullanıyorum şu an aynı şekilde bende de teb nfc ile ödeme sorunlu şimdiye kadar hiç çalışmadı teb mobil ödeme. eğer tıkla ve öde menüsünü soruyorsanız genel >uygulamalar ve bildirimler >varsayılan uygulamar > tıkla ve öde. yanlız tıkla ve öde sadece nfc açıkken çıkıyor

Alıntıları Göster
    Teşekkurler aradigim kisim gercekten burasiydi. Burda benim bir de bkm express gorunuyor onu sectim ama ayarlarini bilmiyorum nasil yapiliyor.

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.