Şimdi Ara

LG G6'nın resmi basın görseli ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G6'nın resmi basın görseli ortaya çıktı
    LG G6'nın resmi olarak duyurulmasına yalnızca birkaç gün kaldı ve bu kez amiral gemisinin gerçek bir fotoğrafı ortaya çıkmış durumda. Cihazın bulanık görüntülerini ya da net olmayan fotoğraflarını unutun, yeni görüntü telefonu tüm ihtişamıyla net şekilde ortaya koyuyor.

Sızıntılarıyla ünlü bir isim olan Evan Blass tarafından paylaşılan görüntü, Güney Koreli şirketin nasıl bir akıllı telefon hazırladığını gözler önüne seriyor. Cihazın 26 Şubat'ta tanıtılacak ve LG'nin G6'yı Mart ayı başında ön siparişe sunmasını bekliyoruz. Ancak bu çıkış tarihi henüz teyit edilmemiş durumda. Neyse ki hafta sonuna çok az bir süre kaldı ve lansmanda her şeyi net şekilde öğreneceğiz.

LG yaklaşmakta olan amiral gemisi ile ilgili çok sayıda teaser görüntü yayınladı. Örneğin, akıllı telefonun arkada kısımda 13 megapiksel çift kamera ve çift LED flaşla geleceğini biliyoruz. Arka yüze yerleştirilmiş parmak izi sensörü de resimde net şekilde görülüyor.

Ayrıca Bkz.Nokia, MWC 2017'de Android Wear 2.0'lı bir akıllı saat tanıtabilir
    Ön panel LG'nin kendisini aştığını ve telefona çerçevesiz bir tasarım kazandırdığını doğruluyor. Üst ve alt çerçeveler mümkün olduğunca ince tutulmuş. Telefonun ön kısmında, sadece sol tarafta fiziksel düğmeler yok. LG G6, 18:9 görüntü oranı ve 2880 x 1440 piksel çözünürlüklü 5.7 inç büyüklüğünde bir Full Vision ekrana sahip. Ancak bu onu önceki LG G5 amiral gemisinden daha büyük yapmamış durumda.

LG G6'nın 4GB RAM ve 32GB yada 64GB dahili belleğe eşlik eden bir Qualcomm Snapdragon 821 işlemci tarafından güçlendirileceği doğrulanmışı. Suya ve toza karşı dayanıklılık için IP68 sertifikasına sahip olan akıllı telefon 3.200 mAh pille donatılmış durumda. Ayrıca Android 7.0 Nougat ve Google Assistant entegre şekilde gelecek.

• Zevkler ve renkler tartışılmaz ama bana göre çok çirkin :(

• Bencede kalın olmuş ama önden çok şık duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • joven kullanıcısına yanıt
    G5'deki gibi kamera çıkıntısı olmasındansa kalın olması daha iyi bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi modellerini andırıyor çok fazla. Özellikle Mi Max'e benzettim.

2900-3000 seviyesini aşmaz ise yok satar o ayrı. He "yok satar" dediğimiz fiyatlara da bakınca içi acıyor insanın!

• Snapdragon 821 olmasa kesin alacağım bir modelde. Performansdan yana bir şüpem yok ama işlemci firması bile performansa dikkat çekmedi. Snapdragon 835 birçok yeni teknoloji barındıran. Enerji verimliliğinden tut birçok direk son kullanıcının faydasına olan yeni teknolojiler barındırıyor.

Ayrıca ne lg g6 ne s8 beni büyülemedi çünkü xaiomi mix çıtayı o kadar yükselttiki iki telefondanda daha yakışıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 23 Şubat 2017; 12:27:24 >
  • Tasarım çöp. Artık tasarımda yenilik şart, Samsungun Edgesi LG V serisinin 2. ekranı gibi.vs

• Çok şık duruyor size de bi şey beğendirmek zor be :D

• Arka tasarım çöp ayrıca çok kaba duruyor

• Kenarlardaki ekran kasa açıklığı göze batıyor biraz ama tasarım olarak başarılı bence

tabii donanım olarak rakiplerinin gerisinde kalırsa sonu hüsran olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Sasaki Kojiro

G5'deki gibi kamera çıkıntısı olmasındansa kalın olması daha iyi bence.

Kalın ama buna rağmen batarya çok düşük. Ayrıca lg çok berbat batarya sürelerine sahip son 3 modeldir.

• 5,7" ve 3200 mah lg pili. Yok kalsın.

• Bana göre LG G6 ölü doğdu. 3.200 mah pil ve snapdragon 821 amiral gemisi modeli için iddalı olmamış. Rakipleri hep snapdragon 835 ve daha yükske pil ile piyasa çıkacak, fiyat farkı fazla olmazsa tercih edilmez. Ayrıca arkasını yine beğenmedim.

Samsung s8 de pek tatmin etmedi o kadar olaydan sonra daha iyisini beklerdim. bakalım HTC 11 nasıl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 23 Şubat 2017; 14:9:19 >
  • Yazık oldu lg ye, zaten g4, g5 ekranları ve pilleri sıkıntılıydı , bunun ekran süreside 4 saati geçmez, 32 gb lik amiral gemisi çok komik , birde 3000 tl isterler şimdi buna :) Olmak yada olmamak işte bütün mesele bu!?!

• quote:

Orijinalden alıntı: mcemen

Yazık oldu lg ye, zaten g4, g5 ekranları ve pilleri sıkıntılıydı , bunun ekran süreside 4 saati geçmez, 32 gb lik amiral gemisi çok komik , birde 3000 tl isterler şimdi buna :) Olmak yada olmamak işte bütün mesele bu!?!

su dolar kurunda keske 3000 isteseler
  • bence s8 tasarım olarak bu telefondan cok daha güzel cok daha estetik duran bi telefon zaten senelerdir her zaman lg su tasarım isini yapamadı he bu telefon cok mü kötü tabikide değil markaya o kadar saygısızlık yapılmaz ama tabi bunlar benim görüsüm telefonun ekran kasa oranını bile bu kadar inceltmek bence lg nin isine yaramamıs ama sonucta arkadaslar ortada bi mühendislik basarı var koskoca apple diyoruz kasasında bu kadar para ülke satın alıcak kadar büyükler ama bu adamların yaptıgı ekran kasa oranındaki mühendisligi onlar yapamıyo hatta hor gördükleri cinlerin bile yaptıklarını yapamıyolar saygılar :))))

• Tasarım pek güzel değil. Ben beğenmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 23 Şubat 2017; 13:26:9 >
  • Lg telefon konusunda sabıkası kabarık bir firma, bu sebeple çoğu konuda titiz olmaları gerekiyor. İyi batarya performansı, kronik arızası olmaması gibi durumlarda rahat olması gerek...Yoksa piyasadan silinecekler, başlardaki o iyi algıyı maalesef yok etmek üzereler

• Bence siyah gayet iyi görünüyor. iPhone 7'ler gibi çağ dışı değil en azından.

• tasarım çok iyi fiyatıda 3000TL altı olursa neden satmasın

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.