Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
464.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnternetten orjinal batarya aldım vintekten 100TL ye. Burada bir telefoncuyada 20TL ye değiştirdim sorunsuz kullanıyorum.
  • ByAdmin kullanıcısına yanıt
    Orijinal olduğunu nasıl kontrol ettiniz hocam? Güvenilir midir bu Vintek?
  • nicosia kullanıcısına yanıt
    Lg yetkili servisi aynı zamanda bu firma.
    https://urun.n11.com/batarya/lg-g6-orjinal-batarya-P386646519
  • ByAdmin kullanıcısına yanıt
    Google yorumlarına göre yaklaşık 1 yıldır Lg yetkili servisi değiller.
  • lc6atimlooo L kullanıcısına yanıt
    G6 öyle çok ısınan bir cihaz değil ki. Ben de G3 kullandım, biraz uzun kullanımda fırın gibi oluyordu telefon. G6'nın ise nadiren öyle çok ısındığını hatırlıyorum. Ki çıkalı da 3 yılı aştı, öyle bir sorun olsaydı burada gündem olurdu. Benim de 26 ay oldu alalı, ghost screen dışında herhangi bir sıkıntısı yok cihazın.
  • lc6atimlooo L kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ekstra bir şanssızlık olmadıkça, G3-G4 gibi yarı yolda bırakmaz. Güle güle kullanın.
  • merhaba arkadaşlar,

2018 kasım ayında aldığım g6 da sorunlar oluşmaya başladı. garantiye göndermek istiyorum fakat bulunduğum ilde(mersin) LG mobil yetkili servisi yok garantiye gönderme işlemini nasıl yapabilirim ?

Oluşan sorunlar

1- TypeC şarj kısmı nemli diye hata verip arada şarj almıyor
    2- Hayalet ekran fakat eskisinden daha fazla belirir oldu
    3- Batarya eski gibi gitmiyor

Kasada hiçbir çizik yok, düşme çatlama izleri de yok garantiye bu hali ile göndersem sıfırlanma veya ekran batarya değişme ihtimali nedir?

Şehir dışına garantiye ürün gönderen arkadaşlar deneyimlerini ve nereye gönderdiklerini paylaşabilirse sevinirim
  • Aynı sorunları bende yaşıyordum. LG müşteri hizmetlerini aradım. Konya'da bir servisin numarasını verdiler. Orayı aradım fakat onlarda biz mobil cihazlara bakmıyoruz güneş elektronik bakıyor deyip numarasını verdiler.

Ankara'da Güneş Elektronik var LG yetkili Servisi. Aras kargo ile ücretsiz kargo şeklinde gönderiyorsun.
    Annemin LG G6 telefonu bugün geldi.
    Ekranı bataryayı ve anakartı garanti kapsamında değiştirdiler. Gayet başarılı bir yetkili servis. Kesinlikle tavsiye ederim. Zaten şu Türkiye'de en iyi Mobil cihaz yetkili servisleri LG ve Huawei yetkili servisleridir kanımca.

Web sayfası: http://guneslg.com/
    Tel: 0312 359 62 32
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasirov

merhaba arkadaşlar,

2018 kasım ayında aldığım g6 da sorunlar oluşmaya başladı. garantiye göndermek istiyorum fakat bulunduğum ilde(mersin) LG mobil yetkili servisi yok garantiye gönderme işlemini nasıl yapabilirim ?

Oluşan sorunlar

1- TypeC şarj kısmı nemli diye hata verip arada şarj almıyor
    2- Hayalet ekran fakat eskisinden daha fazla belirir oldu
    3- Batarya eski gibi gitmiyor

Kasada hiçbir çizik yok, düşme çatlama izleri de yok garantiye bu hali ile göndersem sıfırlanma veya ekran batarya değişme ihtimali nedir?

Şehir dışına garantiye ürün gönderen arkadaşlar deneyimlerini ve nereye gönderdiklerini paylaşabilirse sevinirim
    Merhaba
    bende de aynı sorunlar, ayrıca GPS sinyal hatası - kulaklık sesinde hata oldu. Ankara LG servisi Güneş Elektronik'e verdim.

Ana kart - ses girişi - batarya değişti. Garanti kapsamında.

Nerdeyse 1 yıl olacak, hiç bir sorun yok.

Bence Güneş Elktronik'i aramanda fayda var.

• gurgunla G kullanıcısına yanıt
    Geri dönüşünüz için teşekkürler.
    Bu firma yetkili firma değil mi?
    Ekran değişimi yapmıyorlar anladığım kadarıyla. Değişim sonrası su geçirme olayında bir sıkıntı oluyor mu bununla alakalı bir şey belirtiler mi ?
    Birde ne kadar sürdü cihazın gidip gelmesi
  • Adanaya yollayın yetkili servishttp://www.datateknik.com.tr/index.php/iletisim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba CPU throttling test yaptığımda 15 dk da sonuç kıpkırmızı oluyor sizin cihazlardada varmı böyle bir durum testi yapıp ekran resmi atabilir mi herkes ?

https://play.google.com/store/apps/details?id=skynet.cputhrottlingtest

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. G6 cihazımı servise götürdüm yol gösterici olması açısından buraya yazıyorum.
    Garantisi ağustosta bitecek olan telefonumu şarjı az gitmesi, hafif ghost screen belirtileri göstermesi ve şarja taktığımda "toz nem kir algılandı" ibaresi çıkıp şarj etmemesi sebebiyle geçtiğimiz perşembe günü Küçükyalı Şengüller lg teknik servise verdim. Cihazı yarım saat inceledikten sonra pazartesi alabileceğimi söyledi. Ben de pazartesi (dün oldu artık:)gidip cihazı aldım.
    Cihazın
    +Lcd ekranı değiştirmişler
    + Batarya değişimi yapılmış
    + Şarj girişi (flexi kablo yazıyor)
    değişmiş. Herhangi bir ücret ödemedim.Cihaz sanki yeniden doğmuş gibi oldu.
    Yani uzun lafın kısası gerçekten işini hakkıyla yapan bir servis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cccetinn -- 8 Temmuz 2020; 1:21:31 >
  • cccetinn C kullanıcısına yanıt
    Hocam garanti süreniz yaklaştığı için yazıyım dedim, ben de şengüllerde ekran değiştirmiştim, memnunum fakat güneşe çıkınca sağ ve sol altta sarı lekeler oluşuyor daha sonra gidiyor. Tekrar servise göndermeyi düşünüyüyorum, siz de kontrol ederseniz yararınıza olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RoBiN* kullanıcısına yanıt
    Çok sağolasın. Bir sıkıntı görünmüyor ama yine takip edeyim.

• Dostlar LG G6 ya 128 GB hafıza kartı taksam çalıştırır mı? Kendi özellikleri arasında max 64gb kart desteği yazmışlar. Aranızda G6 ya 128gb kart takan var mı? Ona göre samsung evo 128 GB Kart almak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Dostlar LG G6 ya 128 GB hafıza kartı taksam çalıştırır mı? Kendi özellikleri arasında max 64gb kart desteği yazmışlar. Aranızda G6 ya 128gb kart takan var mı? Ona göre samsung evo 128 GB Kart almak istiyorum.
    Ben kullanıyorum. 64 gb max nerede gördünüz? Kendi özelliklerinde max 128dyor. Samsung evo var 128 gb

• yasirov Y kullanıcısına yanıt
    yetkili servis.
    sanırım 15-16 iş günü sürdü benim işlemler. ekran konusunda garanti kapsamında ise oda değişir ancak değilse seni arayıp fiyat bilgisi paylaşıyorlar.
  • Merhaba, arkadaslar cihazimda resimdeki sorun var. Cihazimda sensorler ve parmak izi çalışmıyor. Bunlarin calismamasindan sonra oldu. Cagrilarda kilit koyuyor yardımci olabilirmisiniz
    ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

• Arkadaşlar LG g6 zamanında kullandım tamamen pişmanlık. pubg de aşırı kasıyor donuyor ve isiniyordu ekranda pikseller öldü. şarjı hiç iyi gitmiyordu bende redmi note8 proya geçiş yaptım gerçekten bu zamana kadar çile çekmişim tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.