Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
465.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanindaya baktım 4.5g vs ayarları açık daha önce de vodafone kullandım vo o zaman volte vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • filozof07 kullanıcısına yanıt
    Temiz format dediğiniz şeyi nasıl atıyosunuz bilgi verirmisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bugün hafıza kartını çıkartim dedim çıkardım sim tepsisi kırılmış kendi kendine ve bir parçasıda içinde kalmış simi takıyorum okumuyor servise verdim direkt kullanıcı hatası diyorlar ben şimdiye kadar 3 kere sim kartı çıkarmamışımdır 8 aydır.

260 tl para istediler slot tamir edilirse eğer edilmesse anakart değişecekmiş anakart değişsede değişmessede bu parayı talep ediyorlar

bu konuda bilgisi olan varmı resmen Lg kendi hatası olan sim tepsisi hatası yüzünden müşteriyi suçluyor internette bu sorunla karşılaşan bir çok kişi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: juniperi

bugün hafıza kartını çıkartim dedim çıkardım sim tepsisi kırılmış kendi kendine ve bir parçasıda içinde kalmış simi takıyorum okumuyor servise verdim direkt kullanıcı hatası diyorlar ben şimdiye kadar 3 kere sim kartı çıkarmamışımdır 8 aydır.

260 tl para istediler slot tamir edilirse eğer edilmesse anakart değişecekmiş anakart değişsede değişmessede bu parayı talep ediyorlar

bu konuda bilgisi olan varmı resmen Lg kendi hatası olan sim tepsisi hatası yüzünden müşteriyi suçluyor internette bu sorunla karşılaşan bir çok kişi var
    Herkesin kırılıyor. Bu konuda otoriter sayılacak birini bulsakta ona sıfır gönderip 10 kere tak çıkar yaptırsak. Zaten kesin kırılır bir rapor yazsada thh ye başvursak.

• quote:

Orijinalden alıntı: zwistan

Arkadaşlar merhaba bende lg g6 kullanıyorum hattımı vodafone taşıdım voLte açılmıyor yani o seçenek kayboldu kapatıp açtım falan işe yaramadı bunun çaresi var mı acaba?
    Volte nin şarja baya etkisi var. Küçük yerlerde Vodafone da pek yok. Genelde türkcell de var.

• MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    haklısın ama zor ,bu lgninin suçu bizde hakediyoruz.

arkadaşlar demeyin bizde olmadı felan filan bakın başınıza gelince anlarsınız bu olayı
  • juniperi kullanıcısına yanıt
    İyi günler.
    Başıma iki yıl evvel gelen şey sizin de başınıza gelmiş. Adınıza üzüldüm.
    Evet bu sim tepsisi başa bela birşey. 2 defa geldi başıma ve hepsinde kullancısı hatası dediler. Genel merkezle de hararetli bir tartışmam olmasına rağmen kabul ettiremedim.
    Resimde görüldüğü üzere sim tepsisinin parçası board da kalıyorsa içini bozuyormuş yani tırnaklarını ve tüm board yekten değiştiriliyor.
    1750 tl gibi bir masraf çıkarmışlardı bana ve zaten cihazı pahalıya almıştım ve taksit ödemeye yeni başlamıştım.
    ikinci kez kırıldığında ise şansıma içindeki tırnaklara hasar vermemiş, bu sefer de 180 tl tepsisi için para almışlardı.
    Allah bildiği gibi yapsın onları emi :)
    Kullanıcı hatası sayılmaması için tepsiyi çıkarırken eğer çıkmama eğilimi gösteriyorsa zorlamayacakmışız. ve o durumda çıkmaz haldeyken servise getirip onların çıkarmasını bekleyecekmişiz. Bana anlattıkları budur.
    Kolay gelsin herkese.

• serdaruz kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim servisin bana dediği sim tepsisi ve slotunu değiştireceğiz bu şekilde tamir olursa 260 tl ücreti var tamir mümkün olmasa anakart değişecek yardımcı oluruz dediler ama her halükarda 260 tl alacaklarmış
  • hmnrk H kullanıcısına yanıt
    https://lg-firmwares.com/downloads/downloader.php?fileid=19613&hash=1a1ecd8ba352248bb117016796347465

burdan en son yayınlanan kdz dosyasını indirip lg up ile telefonu formatlıyorum. detaylı rehber burada:
    https://www.lgdestek.net/h870-lg-g6-android-8-0-oreo-yukleme-rehberi-39945/

• filozof07 kullanıcısına yanıt
    Abi sallıyorlar sen bi tane iğne ucunu biraz bük başka bi ışık yardımı ile sim yuvasına bak kırık parça içinde görünüz o büktüğün iğne ile o parçaya kanca gibi çekmeye çalış çıkar ama biraz dikket et sim yuvasına takımlasın zaten pek takılmaz. Brn öyle yaptım çıkardım garantiden yeni sim tepsisi aldım hal oldu.
    Bi yıl önce sim tepsisini 50tl ye aldım toptancılarda falan 20tl ye falandı.
    Garanti seni yolmaya çalışıyor sakn paranı kaptırma o sahtekarlara...

Bu arada sim tepsisini değiştirdiğimden beri çıkarmaya korkuyorum. Lg

• Bu genis aci kamerasi benim cihazda bulanik cekiyor sizdede aynimi birde portre modu varmi bu cihazda

• Mekolibs kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntı bende de olmaya başladı idare etmeye çalışıyorum, ama daha nereye kadar gider böyle bilemiyorum...

• Merhaba Arkadaşlar,
    Yürüyüş yaparken kulaklıkla müzik dinlemeyi seviyorum. Ancak son zamanlarda lg g6 cebimdeyken kulaklık soketinde kulaklık yerinden çıkıyor. Değişik değişik kulaklıkları denesemde yürürken soketten çıkıyor ve müzik dinleyemiyorum.
    Böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Çözüm önerisi olan var mı?
    Teşekkürler.

• karamsar24 K kullanıcısına yanıt
    Bende aynı problem daha olmadı. Fakat size kulak içi kablosuz kulaklık tavsiye ederim. Daha önce çok kullandım. Çok rahat bir cihaz.

• Benim cihaz 3 uncu ayinda kamera arzasi verdi servisde kamera onarimini on gordu ben simdi 6 ay icinde arzalandigi icin degisim istedim yok dediler ben cihazi aldigimda tuketici hakem heyetine mi bas vurmaliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: optikzom

Benim cihaz 3 uncu ayinda kamera arzasi verdi servisde kamera onarimini on gordu ben simdi 6 ay icinde arzalandigi icin degisim istedim yok dediler ben cihazi aldigimda tuketici hakem heyetine mi bas vurmaliyim
    Ürünü servisten teslim almadan ,teslim ederken verilen servis formu ile hakem heyetine gidin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.
    Garanti kapsamındaki üründen kullanıcı hatası dışında işlemler hariç para istenmez onay olmadan.Pili test ederler değerler düşük çıkarsa değişim yapılır.Yazılımı yüklerler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Evet batarya kapasitesinde azalma varsa değiştireceklerdir.Ancak cihazın bataryası zaten olması gerekenden hızlı bitiyor normal kabul de edebilirler.Bildiğim uygulama maalesef yok gplay deki uyg işinizi görecektir.Siz demeden formatı yapıştırırlar zaten.Format atıp pili test edebilirler zira uygulama kurmadan bataryayı test etmek yanıltıcı sonuç verebilir.Piliniz sağlıklı görünebilir.Şengüller iyi diyorlar konya da piksel ticaret var onuda tavsiye ederim.Benim ekran değişiminde bilgilerimi silmediler saolsunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11B71D1D1 -- 2 Temmuz 2019; 15:21:31 >

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Cihazınız kvk sanırım distribütör garantiliyse zaten turkcell de lg kendi servisine verir cihazı.Turkcell cihazları kvk oluyor.Şayet distribütörse sürecin uzamaması adına garantiye kendiniz teslim etmeniz daha hızlı olur.
  • Sistem 9 gb üstünde kullanıyor gözüküyor bu normalmidir yoksa yapacak birşeyler varmı

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.