Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
465.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladım "bazı cihazlar" diyelim o halde. Çünkü benim cihazım da "LG G6 TR cihazı" ve Oreo geri çekilmesi söz konusu değil. Bu arada ben de müzikle ilgileniyorum ve LG tercih etme nedenlerimden birisi ses kalitesi. Ancak malesef Quad Dac yalnızca Kore H870DS (Dual SIM 64GB) modellerinde bulunuyor, Avrupa (H870) modellerinde bulunmuyor.
  • Hala oreo geri çekilmesi söz konusu değil diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Demokritos - kullanıcısına yanıt
    V30 plas olabilirdi mesela. O da 2500 lira civarında.

• Forumun block özelliği iyiymiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serhatoryum

Bu mesaj silindi.
    hocam millete ahlak dersi vermek yerine hatanızı telafi etmeye çalışmalısınız ve evet resmi bir dayanağımız var siz hala lg ye sormamakta diretiyorsunuz.Eliniz de somut bi kanıtız varsa cihazını formatlayıp bizlere gösterin değilse burada boşuna tartışıyoruz biz de gider kalan yüzde 99 oreo alamıyorken bu arkadaş nasıl alıyor diye sorarız.Ben sözümü tuttum lg ile konuştum şimdi sıra siz de güzel bir format videosu arkasından oreo güncellemesi ve hakkında ekranını bekliyoruz sizden.(TR cihazı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11B71D1D1 -- 27 Kasım 2018; 11:53:48 >
  • Önceki mesajımda sizi anladığımı belirterek konuyu tatlıya bağladığımı düşünüyordum ama yanılmışım. Sizin için önemli olmayabilir ama evet üslup benim için önemli. Hiç tanımadığın biri baban yaşındaki adama "kıt mısın" derse ve sen buna tepki vermiyorsan aksine avukatlığa soyunuyorsan senin ahlak anlayışınla benimki uyuşmuyor demektir.

Verilen seviyesiz cevaplardan ötürü tartışmayı uzatmamak adına bana bundan sonra bir şey yazılmamasını rica ediyorum.
  • Tartışmak güzel de, seviye önemli. Herkes kendine dikkat ederse, daha sonuca ulaşılabilir bir muhabbet döner.

Cihaza format atmakla eski Android sürümüne dönülür mü ki? Benim bildiğim sürüm değişmez.

• Bana inanmıyorsan lg ye sor diyorum yok diyor madem öyle video çek koy görelim oreo yu diyorum ona da yok ayrıyeten evet o aklıma gelmedi format! atarak nasıl oreo ya geri döndü oda ayrı konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rssguven

Tartışmak güzel de, seviye önemli. Herkes kendine dikkat ederse, daha sonuca ulaşılabilir bir muhabbet döner.

Cihaza format atmakla eski Android sürümüne dönülür mü ki? Benim bildiğim sürüm değişmez.
    Anladığım kadarıyla cihazı oreo format atınca nougat a dönmediği için halen oreo yu aldığını sanması muhtemel.
  • Güncellemeye niye bu kadar takılınır ki. apple bir sürü güncelleme veriyormuş.... veriyormuş ama her güncelleme ile telefonları yavaşlattığı resmi olarak ortaya çıktı.
    LG G5 lere oreo güncellemesini daha yenilerde verdi. LG G6 ya güncelleme vermeyeceğim de demiyor. Eninde sonunda güncellemeler gelecek bu ya android 8 oreo olur ya da android 9 pie...
    Önemli olan mevcut sürümle telefonun stabil çalışması. bende android 7 ver gayet memnunum.
    nasıl olsa güncelleme gelecek niye kendime dert edeyim ki bunu...

Velevki gelmedi LG nin kendi yazılımı ile istediğiniz sürümü yükleyin. LG yükleyemessiniz mi diyor...

Gereksiz konuları uzatmayın. telefon hakkında birbirimize yaralı olacak bilgileri paylaşın.
  • Güncellemeye niye bu kadar takılınır ki. apple bir sürü güncelleme veriyormuş.... veriyormuş ama her güncelleme ile telefonları yavaşlattığı resmi olarak ortaya çıktı.
    LG G5 lere oreo güncellemesini daha yenilerde verdi. LG G6 ya güncelleme vermeyeceğim de demiyor. Eninde sonunda güncellemeler gelecek bu ya android 8 oreo olur ya da android 9 pie...
    Önemli olan mevcut sürümle telefonun stabil çalışması. bende android 7 ver gayet memnunum.
    nasıl olsa güncelleme gelecek niye kendime dert edeyim ki bunu...

Velevki gelmedi LG nin kendi yazılımı ile istediğiniz sürümü yükleyin. LG yükleyemessiniz mi diyor...

Gereksiz konuları uzatmayın. telefon hakkında birbirimize yaralı olacak bilgileri paylaşın.
  • rssguven kullanıcısına yanıt
    Hocam Mate 20 Lite bugün elime geçti. Şu an ondan yazıyorum. Ses dışında herşeyi daha iyi diyebilirim Kate 20 Lite'ın. Anlamadığım şey şu. LG G6 daha yüksek işlemcili bir telefon. Ama oyunları Mate 20 Lite'da inanın çok daha akıcı oynuyorum. Pubg de çok fark var akıcılık olarak. Nasıl oluyor anlamıyorum.

Öncelikle hayırlı olsun.

Onun için kağıt üstünde daha üstün demiştim. Her şey rakamlar değildir. Böyle dediğinize göre gözle görülür bir fark var. O zaman babaya G6'yı verin gitsin.

Var maalesef. Dediğiniz gibi kağıt üzerinde sanırım :)

Teşekkürler, G6'ya güle güle diyeceğim gibi maalesef

Ama şöyle bir sıkıntım var. Sorun cihazda mı yoksa oyun dosyalarında mı anlayamadım.

resimag.com/p1/24d02e10c4.jpeg

O ne ya, gazino tabelası gibi.

Bu gece birkaç maç attım ama hep Erangel oynadım. Herhangi bir sorun yoktu.

Oyundan desen; bu kadar büyük bir oyun nasıl böyle bir hata yapar. Telefondan desen; bunun bir açıklaması bile yok. Belki o maça özgü bir şeydir. Her maçta mı yapıyordu?

3 maça girdim 3'ünde de yaptı. Gpu ile mi ilgili acaba?

Gpu ile ilgili olmadığını anlamak için Pubg kadar sistemi zorlayacak bir oyun biliyor musunuz?

Bu arada Erengel'de de yol kısımlarında oluyor gazino yolu Ama heryer değil. İlerledikçe geçiyor. Sabit kalmıyor. Tüm yol değilde üzerinde gezdiğim yolun bi kısmı oluyor. Anlamadım bende. Ara ara oluyor birde. Düzeliyor bir süre sonra tekrar çıkıyor.

Benim pek oyun kültürüm yoktur. Çeşitlilik konusunda zayıfım. Bir de bu gün denersiniz. Belki dünle ilgili bir sorundur.

• fkaralar F kullanıcısına yanıt
    Bir kısım gerçekten güncelleme bekleyenler diğerleri de geçmişteki yalanlarını destekleyen sorunlar çıkmadığından, başka cihazlara geçtikleri halde arada gelip stress atıp gidiyorlar, her yazılanı ciddiye almamak lazım.
    Cihazın keyfini çıkartın. :) 2 sene oldu ama öyle kronik sorun falan yok kısacası, tek dayanak güncelleme konusu oldu, garip milletiz vesselam.
  • Serhatoryum kullanıcısına yanıt
    Yüklenen cihazlardan geri çekilmesi söz konusu değil elbette, o ara kuranlar şu an Oreo kullanıyor, sonradan otomatik güncelleme vermeyi bıraktılar. Bizim gibi yükleyenler kullanıyor, diğer "şansız" kesim, armut piş ağzıma düş modunda bekliyorlar (tabiî bir de nasıl yapılacağını bilmeyen veya pc sahibi olmayanlar var, genelleme yapmamak lazım).
    Halbuki yazılım otomatik verilmiyor ama tamamen de sunucularından silinmedi. İsteyen indirip yüklüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Demokritos

Var maalesef. Dediğiniz gibi kağıt üzerinde sanırım :)

Teşekkürler, G6'ya güle güle diyeceğim gibi maalesef

Ama şöyle bir sıkıntım var. Sorun cihazda mı yoksa oyun dosyalarında mı anlayamadım.

resimag.com/p1/24d02e10c4.jpeg
    Optimizasyonla alakalı yoksa g6 Pubg de fark atar.

• 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.