Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ama Mate 20 lite gözle görülür şekilde daha akıcı oynanıyor diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rssguven

Ama Mate 20 lite gözle görülür şekilde daha akıcı oynanıyor diyor.
    doğrudur mate20 lite ın optimizasyonu daha iyidir ama yazılım daha iyi olsaydı bence g6 daha iyi olabilirdi iş yazılımda bitiyor.Ayarlara dokunmadım çok nadir lag yaşadığım oluyor ama geneli akıcı olarak pubg oynuyorum g6 da.Kirin 710 sd710 rakibi olarak lanse ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11B71D1D1 -- 28 Kasım 2018; 12:6:44 >
  • Merhabalar,

• Aşağıdaki adresteki yönergeleri takip ederek G6 cihazımı Oreo'ya yükseltmeyi düşünüyorum. Siz de bu şekilde mi yükseltmiştiniz? Bu şekilde yükseltmemi önerir misiniz?

https://www.lgdestek.net/h870-lg-g6-android-8-0-oreo-yukleme-rehberi-39945/

• Yükseltmeden sonra aşağıdaki şekilde görünüyor (umarım resim koymayı becerebilmişimdir). Bu versiyon vs. sizce uygun mudur?

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

• Önceki mesajlarda arkadaşlar avrupadaki G6'lara Oreo geldiğini hatta üstüne güvenlik güncelleştirmeleri bile geldiğini yazmıştı. Yükseltmeden sonra bu güncelleştirmeler otomatik gelir mi?

Bilgilerndirirseniz çok sevinirim.

Teşekkür ederim.

• yesnomaybe Y kullanıcısına yanıt
    Yayınlanıp sonra ortadan kaybolan güncellenme bu işte 😄 yükleyebilirsin stok otel zaten güncelleme de eğer lg bey yayınlarsa kaza brla gelir tabi 😄😄😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abi optimizasyonla alakası yok bence. Gündelik kullanım vs olarakta daha performanslı. Kullanılan Ram tipi ve işlemcinin mimarisi daha iyi olabilir diye düşünüyorum.

Test sonuçlarında da antutu da arada 5 bin fark var sadece.

• rssguven kullanıcısına yanıt
    Cok da büyük bir bilmece değil. G6 da ekran 2k olduğundan dolayı islemcileri yakin performansta olsa bile Mate 20 de daha akıcı olur.

Tabi ekran kartı faktörü de var.

Ben oreo kullanıyorum. Bu güne kadar hiç güvenlik güncellemesi gelmedi. Güncellemenin kendisini vermeyen, güvenlik yamasını hiç vermez.

• car_lover C kullanıcısına yanıt
    Yalnız aralarında çözünürlük farkı pek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: recepix

Yayınlanıp sonra ortadan kaybolan güncellenme bu işte 😄 yükleyebilirsin stok otel zaten güncelleme de eğer lg bey yayınlarsa kaza brla gelir tabi 😄😄😄
    bunu yükleyince ota dan güncelleme gelince almaya devam edebilecek miyiz ve garanti durumunu etkilemez herhalde.
  • Garantiyi etkilemez güncelleme gelirse almaya devam edersiniz zaten lg nin yayınlandığı orijinal rom bu ben servise pil için verdiğimde de zaten bu romu yüklediler sıkıntı çıkmaz

• arkadaşlar yurtdışından gelen lg g6ya türkçe yazılım yüklenecek hangisi sürümü yüklemesini isteyim telefoncudan hangisi stabil sorunsuz?
    Sonuçta LG'nin yükleme aracıyla LG orijinal romu yükleniyor, garanti ve destek konusunda bir problem olmaz.
  • sahin419941 S kullanıcısına yanıt
    Oreo sürümü sorunlu diye geri çekildi ama hepimiz kullanıyoruz, herhangi bir sorun yaşayan olmadı. Bence Oreo sürümü yükleyin.

• LG G6 da malum portre modu ve lens bulanıklığı yok ve ön kamera malesef düşük ışıkta yetersiz kalıyordu. Ama Gcam (Google Camera) uygulamasını LG G6 da çalışabilecek şekilde uyarlamışlar. (cstark ve fu adlı kişiler XDA'da. Uygumayı ilk uyarlayan cstark ama şimdi fu24 uygulamayı geliştirmeye devam ediyor))

Artık LG G6'da bu uygulama ile portre modu oluyor ve ön kamera çok daha iyi görüntü vermeye başlıyor. Tavsiyem indirip kurun çok memnun kalacaksınız.

Uygulamada hem normal çekim hem de geniş açı çekim imkanı var.

"cstark27_GCam_5.1.018_24_v4.2t3_fu24-05h.apk (fu24, 2018-11-23, normal/wide angle, changelog)"
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-fu24/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

en üsttteki link en son sürüm. bu uygulama sürekli güncelleniyor. verdiğim sayfadan güncellemeleri takip edebilirsiniz.

Açıklama: bizim telefona ctstark ile başlayanlar uygun

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkaralar -- 29 Kasım 2018; 10:12:34 >

• Gcam uygulaması ile;

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkaralar -- 29 Kasım 2018; 10:19:52 >
  • fkaralar F kullanıcısına yanıt
    Zaten çoğumuzda GCam var. Portre çekmek isteyen herkesin yüklemesi şart. Normal fotoğraflarda da daha iyi olduğu söyleniyor ama ben stok kamera ile arasında pek fark göremedim. Portre modu dışında stok kamera kullanıyorum.

• fkaralar F kullanıcısına yanıt
    Bende kullanıyorum stok kameradan gerçekten çok daha iyi. Ama yeni apkyı kurunda eskisinin üstüne yazmıyor, güncellemiyor ayrı program gibi yüklüyor.
  • Arkadaşlar merhaba ben de oreoyu manuel yükledim. Lg up programıyla yüklerken tavsiye edilen "refurbished" yerine "upgrade" seçeneğiyle yükledim çünkü hata veriyordu. İlerde sıkıntı olur mu bilmiyorum.Şimdilik herhangi bir sıkıntı yok. Yalnız şarjı sanki daha hızlı tükeniyor. Artı olarak biraz daha telefon akıcı çalışıyor gibi.
  • lantisim L kullanıcısına yanıt
    Şimdi telefona format at oreonun keyfine bak o hata veren olayda zaten sıfırdan kurulum demek

• quote:

Orijinalden alıntı: recepix

Şimdi telefona format at oreonun keyfine bak o hata veren olayda zaten sıfırdan kurulum demek
    Evet hocam sonra hard reset attım öyle tavsiye ediliyordu, dediğim gibi biraz daha fazla şarj yiyor ama daha akıcı çalışıyor telefon,
  • 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.