Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
464.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biraz fotoğraf koyup canlandıralım dedim sayfayı...Fotoğrafları geçen akşam çektim müthiş bir kızıllık vardı kaçırmayayım dedim.Bütün fotoğraflar manuel ayarda çekilmiştir..

• Arkadaşlar benim g6 da ekfanda beyaz bir leke var çok zor görülen garantiye yollicam hangisine yolliyim istanbulda lg aradım şengülleerin Numarası nı verdi direk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ertandu E kullanıcısına yanıt
    Aynı sorundan bende vintek sersise verdim teslim ederken eleman bana direk ekran değişecek dedi. 1 hafta sonra mesaj geldi cihaz hazı diye gittim hiçbir şey yapmamışlar. Kullanıma engel teşkil eden durum VS yok ayağına yapmadan vermeye kalktılar. Almadım cihazı LG yı aradım VS en sonunda ekranı ve arka kasayı değiştirdiler. Hani cihazda sorun yoktu? Adi adamlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • recepix kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ben vinteke yollamam o halde vede kullanıma engel olup olmaması önemli değil herşekilde yapmaları gerek

• Beyler, benim de hoparlörün arka kapak kısmında olan tarafı müzik dinlerken aşırı ısınıyor ek bir işlem yokken. Garantiye vermeme gerek var mı? Yoksa normal mi?

• Ne olmuş bu telefonun fiyatına

• 1800 e alinabiliyordu banka kampanyalariyla ama su anda ucmus fiyati açıkçası bu paralar verilirmi artik tartisilir

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Galaxy s8 bile 3.400 olmuş. Daha düşüktü sanki genel olarak bir zam gelmiş.

• Evet bugün bende baktim fiyatlar gercekten artmis iyice s8 2800 2700 e bulunabiliyordu onceden

• Arkadaşlar merhaba.Yaklaşık 2 ay önce g6 almıştım ama açmadan iade etmiştim.Bir süre g2 ile idare ettikten sonra ele avuca sığan telefonlardan biri olması sebebiyle tekrar g6 aldım yarın gelecek.Şimdi oreo yu indiriyorum yarın gelir gelmez kuracağım.Oreo kullananlar varsa herhangi bir sorunla karşılaştınız mı sorunluysa biraz daha bekleyim.
  • Okan9455 kullanıcısına yanıt
    Volte yok sadece

• Türkiye güncellemesi gelince onu yükleriz voltede gelir.Ama türkiye güncellemesi ne zaman gelir belli değil.Hız,batarya ömrü ve stabilite olarak nougattan iyi mi ? Birde gördüğüm kadarıyla navbarı gizleme özelliği gelmiş o benim için çok önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

Türkiye güncellemesi gelince onu yükleriz voltede gelir.Ama türkiye güncellemesi ne zaman gelir belli değil.Hız,batarya ömrü ve stabilite olarak nougattan iyi mi ? Birde gördüğüm kadarıyla navbarı gizleme özelliği gelmiş o benim için çok önemli.
    Herşeyi daha iyi stabil telefon kendine gelmiş yükle gitsin

• Çok iyi o zaman.1850 TL ye huawei p20 lite ile lg g6 arasında kalmıştım.Dedim lg g6 her yönüyle daha iyi telefon.Siyah renk sıfır kapalı kutu buluncada alıyım dedim.Oreo ile daha iyi hale geldiyse içim rahatladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

Çok iyi o zaman.1850 TL ye huawei p20 lite ile lg g6 arasında kalmıştım.Dedim lg g6 her yönüyle daha iyi telefon.Siyah renk sıfır kapalı kutu buluncada alıyım dedim.Oreo ile daha iyi hale geldiyse içim rahatladı.
    P20 lite mı lütfen ciddi değilim de fena derece alt segment bi telefonla karşılaştırılamaz ki bu yanına bile yaklaşamaz lg g6nın alakaları yok iyiki g6 almışsın

• Yeni çıkan galaxy a6 bile 2800 fiyattan çıktı.Resmen çöp bir telefon.Dolar malum uçtu.Resmi fiyatlara baktığımızda g6 da zaten 2500-3000 arasında.1800 fiyat bandında sıfır olarak p20 lite iyi bir telefon.Ama g6 ile yan yana koyunca tabiki g6 her yönüyle daha iyi bir telefon.G6 yı bir kenara bırakırsak p20 liteden başka bir seçenek kalmazdı.Tamam mi 6 felan daha performanslı ama küçük ekran ve eski tasarım direk elenmesine sebep oluyor.

• Okan9455 kullanıcısına yanıt
    Evet lg g6 en iyi seçeneklerden biriydi piyasaya göre hala daha öyle 2500 yada altında bulunabilirse.

• Arkadaşlar ortalama kaç saat ekran suresi alıyorsunuz? Birde arkadaki cift kamera sadece geniş açılı olarak mı kullanılıyor , bokeh efekti yapılıyor mu ?

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Google camera apk sını internetten bulup indirirsen çok güzel bokeh alırsın...ben bizzat kullanıyorum müthiş portreler çekiyorum...Arkadaşlar uzun yıllardır SLR kullanan biri olarak bu forumu okuyanlara bir şeyler yazmak istiyorum.Lütfen fotoğraf çekim tekniklerini tam olarak bilmeden misal G6 gündüz iyi çekiyor ama gece çöp veya kötü gibi yorumlar yapmayın..lütfen manuel ayarlarla uğraşın internetten yardım alın.Bu telefon otomatik modda özellikle gece çekimlerinde iyi değildir ama manuelde size çok samimi söylüyorum note 8 den iyidir.bir önceki sayfada örnek fotoğraflar koydum bakarsınız.Ben misal bu fotoğrafları otomatik modda çeksem bir kişi beğenmezdi.Enstantane ayarı,diyafram ayarı,zaman ayarlı çekim bunları kullanın cep telefonu tripodu edinin.LG G4 G5 VE G6 manuel modda destekli gece çekimlerinde kendisinden 2 kat pahalı telefonlarla rahatlıkla başeder hatta çoğunuda geçer.Bir çok telefonu bizzat denemiş biri olarak size yardımım dokunduysa sevinirim.Saygılar sevgiler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMADEUS36 -- 7 Haziran 2018; 11:19:59 >

• AMADEUS36 kullanıcısına yanıt
    Haklı olabilirsin ancak burada herkes yada çoğu kullanıcı fotoğrafçı değil mecbur otomatik ayar kullanıyor. Bundan önceki telefonum g3 tü o bile bundan daha güzel resimler çekiyordu. Bende bu telefonun kamerasını hiç beğenmeyenlerdenim hatta bugüne kadar kullandıklarım içinde en kötüsü.
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.