Şimdi Ara

Lg g5 hayalet ekran sorunu ve para iadesi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 15 aylık telefonum son günlerde ekran birbirine giriyor,yazılar karışıyor.bu sorun genelde çıkıyormuş.servise göndereyim diyorum ama araştırdığım kadarıyla,lg bunu normal kabul ediyormuş.ben o kadar para veripte rezil olmak istemiyorum.para iadesi talep edicem ama nasıl yapacağım konusunda bana yol gösterirmisiniz,direk thh gideyim yoksa lg arayıp para iadesimi talep edeyim.saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım

• "Ghost Screen hatası olup olmadığını anlamak için ekran sıcak iken, yani uzun süreli kullanım sonunda ana ekranda Bildirim çubuğunu aşağı çekmeniz ve sağ üst köşede bulunan saat bölgesine bakmanız gerekiyor. Bildirim çubuğu silik çıkıyor ve ana ekrandaki saat ile bildirim çubuğunun altında ki saat faklı ile Ghost Screen olmuş oluyor." deniliyor. TR garantili ise servise gönderin.

• Aynen dediğiniz gibi hocam ekran birbirine girdi.vinteke gönderecem,ilginiz için teşekkür ederim.

• Merhabalar,bugün itibari ile cihazının tamiri tamamlanmış ve tarafıma gönderilecekmiş telefonla bilgi aldım.tamir olarak,ekran ve ön panel değişmiş.şimdi sizce kullanmaya devam edeyim mi yada thh başvurayımmı garantim bitmeden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.