Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.849
Cevap
107
Favori
498.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 1354
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 56
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 6 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 50194
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1354
  • Favoriye Eklediklerim 107
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • webcin (485 mesaj) brk_41 (477 mesaj) ertank07 (265 mesaj) BèRuTTì (233 mesaj) silversmith (204 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3370 mesaj) Mobil (6677 mesaj) Tablet (251 mesaj) Mini (245 mesaj) Uygulama (120 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★
Giriş
    145 Mesaj
    Arkadaşlar küçük " Fİ " yazınca " fı " olarak görünüyor bu sorunun çözümü varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hala telefonu kullanmaya devam ediyorum fakat ısınma çok canımı sıkmaya başladı, ısındıkça batarya yüzdesi de eriyor resmen. Buna bir çözüm bulabileniniz var mı acaba?

Orijinalden alıntı: MrFinito

Selam arkadaşlar,
    Hala telefonu kullanmaya devam ediyorum fakat ısınma çok canımı sıkmaya başladı, ısındıkça batarya yüzdesi de eriyor resmen. Buna bir çözüm bulabileniniz var mı acaba?
    SD 820 ısınan bir işlemci bildiğim kadarıyla. Pil ve ısınma sorununun bilinen bir çözümü yok hocam. Gittiği yere kadar kullanın.
    |
    |

Kalın pet şişeden üçgen şeklinde küçük parçalar kestim. Telefonun kapağını bu parçaları kullanarak kolayca açtım. Kenarlarda en ufak zedelenme olmadı.

GPS temas noktalarını temizleyip kapattım.

Çok güzel çalıştı.

|
    |

https://forum.donanimhaber.com/satilik-lg-360-vr-gozluk-ve-lg-cam-plus--145245326

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakglr -- 26 Ağustos 2020; 16:34:59 >
    |
    |
    143 Mesaj
    Saçma bir sorunum var. Resimdeki güç beslemesi seçeneği sürekli aktif ve sanki telefonla başka cihazı şarj ediyormuşum gibi bataryayı bitiriyor, seçenek değişmiyor, "bağlanan cihazı şarj edin" seçeneğinden başkasını seçemiyorum. Şarja takılıyken bile böyle ve şarj olmuyor cihaz. Başına gelen var mı nasıl çözerim bunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rea-secret -- 31 Ağustos 2020; 1:12:21 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: MedBoy

Valla dostum G5 te çok fazla pin var. orjinal kartlarda pinler çok sağlam. ama düşük kalitelileri var. pine toplu iğne ile dokunsan bile mekanik yapısı çok çabuk bozuluyor. zamanında gps ten çok çekmiştim. bir çok sıkıntı zaten bu pinlerden kaynaklanıyor. tamir bile edilse bir süre sonra su koymaya başlıyor. fazla da masraf yapma derim. göndereceğin tamirci pinlerine ayar çekecek. ama geçici süre seni götürür. resimdeki yaylı pimler bahsettiğim pimler. sarı kısımlar yaylı. bunlar çok hassas. orjinal kartlarda çok sağlam. oynasan da çabuk bozulmuyor. ama yan sanayimidir nedir, o ürünlerdeki yayları ile oynamaya gelmiyor. elinde kalıyor. G5 lerdeki en kötü tasarım detayı bunlar. şimdi G7 kullanıyorum. şahane telefon.

anakart ı yaptırdık 3 ay önce,şimdide hat gidip gelme başladı boşuna 300 tl verdik,ses acm kapama düğmeside çalışmıyor anakart depiştikten sonra bozuldu,elimizde patladı,telefondan memnunum kasma ws yok diye yaptırım dedim,gene başka sıkıntılar başladı

|
    |

• Yüzbaşı
    861 Mesaj
    Arkadaşlar gps sorununu çözen bilen varmı, hiçbir şekilde navigasyonu kullanamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ONUR.U

Arkadaşlar gps sorununu çözen bilen varmı, hiçbir şekilde navigasyonu kullanamıyorum.
    Kasayı açmanız lazım. Bu başlıkta önceki sayfalarda gösterilen GPS bağlantı pinlerinin olduğu yere plastik ya da kauçuk (okul silgisi kırıntısı) gibi bir malzeme sıkıştırıp iyice temas ettirip deneyin. Ben teli elden çıkarmadan önce bu şekilde çözmüştüm. Youtube'da "LG G5 GPS FIX" yazarak da aratabilirsiniz. Güzel videolar var adım adım anlatmışlar. Bir ufak philips tipi tornavida yeterli.
    |
    |
Bitcoin
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.