Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
43 Misafir (12 Mobil) - 31 Masaüstü12 Mobil
5 sn
12.914
Cevap
102
Favori
506.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 1364
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 56
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 47
  • Favoriye Eklediklerim 102
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • webcin (485 mesaj) brk_41 (477 mesaj) ertank07 (265 mesaj) BèRuTTì (233 mesaj) silversmith (204 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3388 mesaj) Mobil (6699 mesaj) Tablet (251 mesaj) Mini (255 mesaj) Uygulama (121 mesaj) (17 mesaj)
  • @
16 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★
Giriş
    856 Mesaj

Onu bilmiyorum maalesef
    |
    |
    byshakram kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1830 Mesaj
    Arkadaşlar bu telefon şuan 500'e alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    560 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Arkadaşlar bu telefon şuan 500'e alınır mı?

Etmez hocam o paralar. Kamerası iyi başka bir numarası yok. Pil ömrü kötü, ekran kasa oranı çağın baya gerisinde kaldı. Kronik sorunlar var. GPS her an gidici. 2016 sonunun telefonu. Bence maks 400 verilir.

• Binbaşı
    1830 Mesaj

Eyvallah hocam. Yorumunuza istinaden almaktan vazgeçtim.

|
    |
    Weisanstein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    18 Mesaj

Arkadaşlar telefonuma yeni batarya alacağım sizce 2016 üretimi orjinal bir batarya mı yoksa deji yeni üretim bir batarya mı daha mantıklı

• Binbaşı
    1618 Mesaj

Deji almalısın 4 sene kenarda duran bataryadan hayır gelmez

|
    |
    Overdue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    440 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: m_emink

Neredeyse iki yıldır kullandığım lg g5'imin batarya sorunu hep vardı. Çok şey denedim ancak bir çözüme ulaşamadım. 5 dakkika internette bazen %10 batarya gidiyordu. Geçen hafta marshmallow sürümüne döndüm. Ve bir haftadır batarya sorunum yok. Bazı güzel özellikler olmasa da bu şekilde devam edeceğim. Aynı dertten muzdarip olanlar eski sürüme dönmeyi deneyebilir. Benim için kesin çözüm oldu.

Hocam eski sürüme nasıl döneceğiz rica etsem anlatabilir misin?

Ben de yeni batarya aldım deji ama ya bataryada sorun var ya telefonda deli gibi düşüyor sarj

• Yüzbaşı
    440 Mesaj

Hiç normal gelmiyor bana bu durum.

Batarya deji 1 haftalık.
    Son sürüm android.
    Telefonda bu kadar hızlı şarj düşmesi sebebi ne olabilir?
    Çözümü nedir?

• Yüzbaşı
    440 Mesaj

Bir de şu resime bakınca bu bataryadan eminim ki arızalı, çünkü 35-85 arasına 11 dakikada şarj ederek gelmesi mümkün değil. Discharge Yani şarj boşalması oranlarına bakın çılgın boşalıyor batarya

• Yüzbaşı
    560 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Twinkie35

Bir de şu resime bakınca bu bataryadan eminim ki arızalı, çünkü 35-85 arasına 11 dakikada şarj ederek gelmesi mümkün değil. Discharge Yani şarj boşalması oranlarına bakın çılgın boşalıyor batarya

G5 batarya ömrü iyi olan bir telefon değil. Yan sanayi bataryalar da muhtemelen en az 2-3 sene öncesinin üretimidir diye düşünüyorum. Telefonun kendisi 2016 ortası cihazı bildiğim kadarıyla. Son sahibi olmadan elden çıkarmaya bakın bence. ya da başka bir batarya ile bir şans daha verin.

• Yüzbaşı
    440 Mesaj

Dejinin sıfır yolladığı batarya hocam ,LG urunleri 2016 kullanılır mı diyor arkadaşlar ama dejinin üzerinde tarih bile yok nerede üretildiğini ne zaman üretildi hiç bilmiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Twinkie35 -- 15 Ocak 2021; 0:7:16 >
    |
    |
    Weisanstein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    560 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Twinkie35

Dejinin sıfır yolladığı batarya hocam ,LG urunleri 2016 kullanılır mı diyor arkadaşlar ama dejinin üzerinde tarih bile yok nerede üretildiğini ne zaman üretildi hiç bilmiyoruz

Ben de onu demek istemiştim. Yani batarya sıfır da olsa en iyi ihtimalle 2019 üretimdir bence. Artık satan bir telefon değil. Yan sanayii üretimi durma noktasına gelmiştir diye düşünüyorum. O nedenle batarya ölü gelmiş olabilir diye yazdım.

|
    |
  • Binbaşı
    1598 Mesaj
    Malesef telefonu cebimden düşürdüm ekran kırıldı br sorunsuz çalışan parmak izi çalışmıyor artık,şuan. Telefon çalışıyor ama ekranın yarısı çatladı,230 lira istiyorlar değişime napsam karar veremedim

|
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj

Kusura bakma foruma yeni girdim. https://lg-firmwares.com/lg-h850-firmwares/ sitesinde tüm sürümler var ülke ülke. Bilgisayardan LG UP adlı programla yükleyebilirsin. Ben farklı ülkenin 8'ine geçtim en son, batarya gayet iyiydi. Eğer sürüm düşürürsen veya başka ülkenin sürümüne geçersen tel sıfırlanabilir ona göre tedbirini alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_emink -- 11 Şubat 2021; 23:44:6 >
    |
    |
    Twinkie35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    25 Mesaj

Hocam şebekeye bağlıyken hızlı şarj yeme sorunu var cihazın, bende bir çözümü olmadı.

|
    |
    Twinkie35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    G5 için hızlı şarj adaptörü arıyorum var mı önerebileceğiniz bir adaptör trendyoldan ?
    Orjinali piyasada yok muadiline de güvenemiyorum kaliteli bir marka da göremedim. Garantili bir adaptör varsa bilmek isterim

|
    |
  • Yarbay
    18330 Mesaj
    Bu telefonun yazılımsal veya donanımsal olarak kronik bir sorunu var mı? Genelde fiyatları 600-900 arası değişiyor. Donanıma göre gayet iyi fiyatı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    193 Mesaj

G2 G3 G4 G5 G6 hatta çok çok nadir G7 ( ilk başta pil ) ...

Ana konularına bakman yeterli , hepsi donanım sorunlu oluyor ;)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mr. Jingles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    18330 Mesaj

Anlaşılan V30 içlerinde en sağlamı görünüyor. ekşi sözlük’te bir G5 kullanıcısına denk geldim. Hiçbir sorun yok çok stabil ve hızlı bir cihaz dedi. Tabi bir de Hi-Fi cihaz olması da dikkatimi çekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eg2077 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    193 Mesaj

2021 itibariyle eminim ki ! G2-G4-G5 çok kullanan var ama , yasayacağın ilk sorun ( G4/G5 hayranıyım. ) Şuanda full kutulu 3 adet saglam LG2 sahibiyim ve 1 adet pil sorunlu LG Gflex2 .

Ama yine de pil , sonra da anakart sorunu yaşaman %90

Ülkeye bağlı ve model koduna , hafıza kartı , radyo , nfc , kamera , çift hat , ekran çözünürlük halen g4/g5 f/p cihazlar. Ancak uzun süre , tek cihaz , günlük kullanım için ( HTC 10 - Moto Z gibi ) riskli bir konumda :((

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mr. Jingles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.