Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackcemre

LG g5 in en son sürümü ne 20c mi?
    Benim telefonda V20K-TUR-XX yazıyor , en son güvenlik yaması 01 Temmuz 2017 , daha günceli var mı bende merak ediyorum?
  • egemen0807 kullanıcısına yanıt
    Benimki H860

1 Nisan 2017

V20e-TWN-XX

Sürümde kaldı... Epeydir gelmiyor güncelleme...

Ha şimdiki aklım olsa ilk versiyında kalırdım güncellemezdim hiç... Android 6.0.2 de en uyumluydu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ekranda kilit oluyor ya onun sifresini nereden degistircem ?

• Başka PC de de denedim ama yok olmuyor telefonda USB bağlantı ile ilgili hiçbir şey çıkmıyor telefon sadece şarj oluyor.
  • Android 8,0 alacağı resmi olarak açıklandı.
  • Arkadaşlar Senkronizasyona tıkladığımızda her defasında İptal, Aç şeklinde uyarı geliyor. Bu uyarıyı kapatabiliyor muyduk? Tek işlemde açılsa iyi olurdu açıkçası.

• webcin kullanıcısına yanıt
    Hocam ben telefonu ilk aldığımdan beri gps kitlenmiyordu bu pinleri 1 sene sonra bu videoyu görünce kaldırma yaptım temas etsin diye düzeldi ama 4-5 ay sonra yine bozuldu bu yöntem bende %100 çalıştı tekrar yapmam lazım ama telefonu garantiye göndericem 2 ay kaldı bitmesine ghost scrreen var bu var onlar yapsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasings54

Başka PC de de denedim ama yok olmuyor telefonda USB bağlantı ile ilgili hiçbir şey çıkmıyor telefon sadece şarj oluyor.
    Lg bridge yükleyip ordan driver vs.tanıtmayı deneyebilirsin.Başka bir seçenek aklıma gelmiyor,olmadı en son telefona format atmak.

• LG bridge yükledim son driver ları yükledim format attım ama maalesef :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasings54

LG bridge yükledim son driver ları yükledim format attım ama maalesef :(
    Usb otg çalışyormu?

Otg kablosu ve bir flash bellek ile denemek lazım.

• USB kayıp bulabilirsem deniyecem usb bağlayınca sadece şarj olması ilginç :(
  • Arkadaşlar G5 (H850TR) modelini kullanmaktayım.Cihazda aşırı seviyede ghost screen ve ısınma problemi yaşıyorum.Aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar problemi çözmek için neler yapıyorsunuz?Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonicxds

Arkadaşlar G5 (H850TR) modelini kullanmaktayım.Cihazda aşırı seviyede ghost screen ve ısınma problemi yaşıyorum.Aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar problemi çözmek için neler yapıyorsunuz?Yardımcı olursanız sevinirim.
    Isınma problemi bende yok,ghost için be bu uygulamayı varsayılan ayarları ile kullanıyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.swiow.ghostscreenapp

• Arkadaşlar. Sesim bazen karşı tarafa gitmiyor ama karşıdakinin sesi bana geliyor. Bu sorun arada bir oluyor.
    Bir bilgisi olan var mı? Bir de bu ghost screen olayı ekranı değiştirince de tekrarlıyor mu?
  • blackcemre kullanıcısına yanıt
    Haziran gibi android 8 alması bekleniyor

Daha doğrusu bekliyoruz

• Bu telefon şarj konusunda iyice patates oldu beyler, sabah %100 öğlen 2 de %35 günde 2-3 şarj yediği
    oluyor,hızlı şarj olmasa çöp hemde 2 tane orjinal pilim var.H860 android 6 ya döndüren var mı?
    Android 8 3 ayı var daha nerden baksan,
  • Selam forumdaslar . Konuya uzun süredir girip bakmiyorum . Bana orjinal batarya sipariş verebileceğim bı link önerir misiniz ?

Konuya baktım ama ghost ve GPS sorunundan başka birşey göremedim . Hayırlı forumlar şimdiden sağ olun .

• LG klavye sürekli duruyor hatası alıyorum, ekran kırık bunla ilgili olabilir mi ? Ama şifre yazarken, tel açarken, WiFi şifresi yazarken çalışıyor. Bunu nasıl çözerim ekranı yapınca düzelir mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba H860 Delta garantili lg g5 telefonum var.Sizlere bir şey danışacağım

Aldığımdan beri GPS çalışmıyor.
    Ekranda Ghost screen artık iyice arttı.
    Son olarak ta durup dururken ilk önce temassız çalıştı bir süre sonra arkadaki Güç tuşu bozuldu hiç çalışmıyor

Delta için felaket yorumlar yapmışlar google dan firma yorumlarına bakınca telefona hasar vermeler 4-5 hiç haber vermemeler daha bir ton şey.

Telefonu 1 defa düşürdüm oda kısa mesafeden kasanın sağ üstünde ufak bir eziklik var ama ekranda fln hiçbir çatlak fln yok firma bundan bana suç atıcaktır kesin ama bunun yazdığım problemlerin olmasıyla alakası yok.

Şimdi tahminimce bir kaç senaryo olacak.

Şimdi bu problemlerin suçunu bana atarsa ne yapabilirim.Firma berbat bi firma olduğu için işin sonu THH ye gidecek sanki
    Servis süresi 20 iş günü diye biliyorum bunu firma bu süreyi geçirirse direk Tüketici hakem heyetine para iade başvurusu yapabilir miyim.
    Servis beni suçlayarak geri gönderdiğinde ise bu sorunların benden kaynaklı olmadığı ile ilgili Tüketici hakem heyetine başvuru yapabilir miyim

Sizin fikriniz nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selomax -- 10 Mayıs 2018; 16:43:44 >

• Herkes soruyor bu tür garantili firmaları,fakat sonuç yazan pek yok,siz verirseniz sonucu buraya yazarsanız bizlerde nasıl bir firma oldukları hakkinda bir kanıya sahip olabiliriz. İşiniz rast gitsin inşaallah.

• 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.