Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (554. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam geç gördüm mesajınızı kusuraa bakmayın.Dediğiniz uygulamayı bende kullanıyorum.Ekrandaki genel ghost screeni çözüyor fakat telefonun alt kısmındaki geri home ve görev yöneticisinin olduğu barın izi kalıyor.Tahminimce uygulama o kısmı kapatmıyor.Bunun için önerebileceğiniz birşey varmı?
  • Merhaba arkadaşlar. Telefonu alalı fazla bir süre olmamasına rağmen bende de GPS sıkıntısı baş gösterdi. Telefonum Ritzy Teknik Servis garantisi altında. Daha önce bu garanti firmasına GPS nedeniyle telefonunu gönderen var mı? Daha önceki sayfalarda ve diğer birçok forum sitesinde bu sorun konuşulmuş. Sanırım yakın zamanda garantiye yollayacağım. İnşallah sıkıntı çıkarmadan çözerler sorunu. Bu arada daha önceki sayfalarda sordum ama cevap verilmedi. Senkronizasyona tıkladığımızda direk açma ya da kapama yapabilir miyiz? Yani çıkan bilgilendirme kısmını atlama gibi bir seçeneğimiz var mı? Teşekkür ederim.
  • LG G5 hakkkında sayfalarca şikayet var ve 2016 Temmuz ayından beri LG G5 kullanıyorum bahsedilen sorunların hiç biri benim telefonumda yok bazen farklı telefonlar mı kullanıyoruz acaba diye düşünüyorum hayret ediyorum , benim telefonum en ufak sorun çıkarmadı ,şimdiye kadar tek batarya kullanıldı hala orjinal bataryası ile kullanıyorum ve 24 saat çok rahat yetiyor batarya hiç yarı yolda bırakmadı .

Özellikle gps sorunundan çok şikayet var mesela şahsen ben çok kullanmıyorum ve eminim ki hayatında bu telefonu alıpta gps hiç kullanmayan insanlarda vardır ama sırf forumlarda ki şikayetleri okuyup hiç kullanacağı yoksa da kurcalamaya başlıyor ve hopp gps bozuk hemen telefonu nasıl iade ederim nasıl değişirim muhabbeti başlıyor , halbuki hiç kullanmayacak buralarda okumasa haberi bile olmayacak. Şimdi bazı arkadaşlar diyecek ki o kadar para veriyoruz niye bozuk telefon kullanalım ( gps ile hiç işi olmayıpta telefondan çok memnun olanlar için söylediklerim) Bu sadece bir örnek ve her marka model telefon forumlarında bunun gibi bir sürü şikayet var ve bir çoğu gereksiz diye düşünüyorum hatta bazı tüketiciler telefon alıp kullanıp kullanıp sonra bir hata bulup iade etmeyi adet edinmişler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemen0807 -- 15 Mayıs 2018; 11:35:29 >
  • arkadaşlar g5 den v30 a geçen oldumu fikir düşünceleriniz nedir neredeyse 3 katı fiyat farkı var değermi sizce özellik olarak 3 katımıdır hız vs yoksa iphone mi geçsem

• Gps sorunu benim için tarih oldu.

Sadece gps sensörleriyle bile 5 sn.de Locasyon uydulara sabitlenme mümkün oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu ghost screen olayı çok canımı sıkmaya başladı bunu nasıl düzeltebiliriz? Ghost screen programları işe yaramıyor...
  • Nasıl nasıl?

• mezzanie M kullanıcısına yanıt
    Hangi programlar işe yaramıyor...

sFilter kurun deneyin bakalım...

• İşaretli yerlerdeki ızgara şeklinde ki gümüşümsü yapışkan bantlı iletken maddelerin anten pimlerine temas eden yerlerindeki kısmı yarıya kadar kaldırıp altına sigaranın içinde ki ince alüminyum kağıdı küçük bir şekilde ikiye ye katlayıp kesip koydum.

Yarıya kadar açmış olduğum Izgara şeklindeki gümüşümsü bantı battaniye misali eski hali gibi üzerine çekip yapıştırdım.

Yalnız ekranı sökerken çok dikkatli olun kenarlardan sokacağınız aleti ekranın kenarına değilde kasaya baskı yapacak şekilde kastırın.

• Sayfalar önce eklediğim resimde aynen bu esnek yerin zamanla ısıya bağlı çöktüğünü ve teması kestiğini konuşmuştuk. Ama deneyip çözüm üretmemiştik ve emin olamamıştık...

Deneyininiz ve bilgilendirmeniz için teşekkürler...

İlk fırsatta cihazı açmayı başarabilirsem bende belirttiğiniz yerleri yükselteceğim.. Bakalım sonuç ne olacak...

Tekrardan teşekkürler...

• musty578 kullanıcısına yanıt
    V30 u bende düşünüyorum ama dxomarktan aldığı puan aklımı kurcalıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stamen1903

V30 u bende düşünüyorum ama dxomarktan aldığı puan aklımı kurcalıyor.
    kaç puan almış ip7 plustan ve note 8 ile eş değer gibi rakamlar gördüm ben

Keşke öyle olsa hocam. 82 puan almış.

• kamera konusu ip x den ve p20 pro dan düşük ama diğer ciazlar arasında daha iyi görüyorum ben bi kere geniş açı büyük bir artı bokeh olayı yok ipx de en büyük özellliği ama fiyatlara bakın 2 katı neredeyse iphone x o yüzden değmez cünki 2 katı fark göremedim ben

G5ten v30a geçmeye değmez hocam. G5 hala iş görür. 1-2 yıl sonraki amiral gemilerini bekleyin bence.

Oneplus 6'yı bekkmenizi tavsiye ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stamen1903

Oneplus 6'yı bekkmenizi tavsiye ederim hocam.
    lg ve elma dışındaki telefonlar çin malı gibi gözümde lg g5 ne kadar kötülensede bu fiyata piyasada kral bence o yüzden lg den vaz geçemicem piyasadan çekilmesine rağmen servis kaliteside samsungdan bi kaç tık önde hala

Çin malı zaten onlar oneplus, xiaomi

Ama oneplus5 inceledim valla çok iyi cihaz... 6 ike fena gelir diyorum...

• Arkadaşlar elimde koreden gelme orijinal lg g5 l700 var. Buna imei atmam gerekiyor. Ne şekilde atıyoruz ya da ankarada yardımcı olabilecek var mı?

Piyasadan çekildiğini hangi engin bilginizle anladınız?

• 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.