Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: webcin

Ayarlar > Ses & Bildirim > Kilit Ekranı > Tüm Bildirimleri Göster
    Seçilmeli

düzelttim bunu da teşekkür ederim.
    Bu arada kavisli camlar 60TL den buldum hep. Aldığınız yerin linkini verirseniz sevinirim.
  • urunguG U kullanıcısına yanıt
    Kavisli ayrı o parlama yapıyor tavsiye etmiyoruz

Nano kırılmaz daha ince parlamıyor ve fiyatı uygun

Sanırım buhttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g5-kirilmaz-nano-cam-koruyucu-248460056

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncelleme ile bekleme modunda pil sorununa bir çözüm bulurlar insallah.

• Arkadaşlar kolay gelsin.

Bende de hayalet ekran sorunu var. Sorum şu servisler sadece ilk 6 aya kadar mı değişim yapıyor? Peki sonrasında nasıl bir çözüm yolu sunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: davalaa

Arkadaşlar kolay gelsin.

Bende de hayalet ekran sorunu var. Sorum şu servisler sadece ilk 6 aya kadar mı değişim yapıyor? Peki sonrasında nasıl bir çözüm yolu sunuyor.

Tamir edebiliyorlarsa yapıyolar,olmuyorsa yenisi verirler.Tabi bu bi sorun değil diyebilirlerde,bu durumda biraz bağırıp çağırıp şansınızı denersiniz.Çözüm bulamazsanız Tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

• quote:

Arkadaşlar kolay gelsin.

LCD paneli değiştirmeye çalışıyorlar.
  • peki Ankara'daki servislerde değişim yapabilen varmı? Nereyi tercih etmeliyim
  • quote:

peki Ankara'daki servislerde değişim yapabilen varmı? Nereyi tercih etmeliyim

Fırat elektronikden değişim aldım. Ama cihazı ilk götürdüğümde yazılım yükleyip geri verdiler.Bende servisten çıkmadan el fenerini açıp 15-20 dk ısındıktan sonra cihazı gösterdim teknik servise sonra değişim kararı çıktı.Biraz uyanık olursanız 6 ay dolmadan değişim alabilirsiniz ama bu sorunlar gelen cihazda olmayacağı anlamına gelmez.Fatura benim adıma olmadığı için para iadesi isteyemiyorum yoksa ben kesinlikle para iadesi alırdım.
  • quote:

Kavisli ayrı o parlama yapıyor tavsiye etmiyoruz

Nano kırılmaz daha ince parlamıyor ve fiyatı uygun

Sanırım buhttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g5-kirilmaz-nano-cam-koruyucu-248460056

hocam bu ekranı tam kaplıyormu ?
  • turkbey006 kullanıcısına yanıt
    Sabah aceleyle paylaştım muhtemelen oda aynısı tam kaplıyor ama ürün tam olarak şu

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g5-ekran-koruyucu-0-2mm-on-tam-kapatan-nano-film-etkin-koruma-241058121

• quote:

Sabah aceleyle paylaştım muhtemelen oda aynısı tam kaplıyor ama ürün tam olarak şu

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g5-ekran-koruyucu-0-2mm-on-tam-kapatan-nano-film-etkin-koruma-241058121

Hocam bu film yalnız kırılmaz cam lazım :)

• turkbey006 kullanıcısına yanıt
    Hayır film değil o bahsettiğiniz camlardan daha korumalı nano teknoloji ile üretilmiş koruma camı
    Elastik fakat cam koruma ihtiva ediyor
    Araştırırsanız detaylı bilgi alırsınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webcin -- 10 Kasım 2016; 13:12:00 >
  • quote:

Hayır film değil o bahsettiğiniz camlardan daha korumalı nano teknoloji ile üretilmiş koruma camı
    Elastik fakat cam koruma ihtiva ediyor
    Araştırırsanız detaylı bilgi alırsınız :)

tamam hocam eyvallah sağolasın
  • İyi günler beyler. Hepsiburadadan ithalatçı garantili almak mantıklı mı sizce 1690 tl ye geliyor. Ürün buhttp://www.hepsiburada.com/lg-g5-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG5GD-B?magaza=Hepsiburada

Sorunlu falan deniyor sıkıntı yaşar mıyım ne diyorsunuz?
  • Hayır alma alıyorsan lg türkiye garantili al g5 sıkıntı çıkarsa karşında muhatap bulamazsın onu alacağına a5 2016 al daha iyi yada a7 2016

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selim6 kullanıcısına yanıt
    Samsung istemiyorum ya lg den memnundum g2 ve g3 kullandım. Eğer sorunluysa telefon lg tr garantili alsam da sıkıntı çıkarır mesajları okudum değişim para iade falan onun için vazgeçtim gibi almaktan. Elimdekiyle g6 çıkana kadar idare edicem o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 71212514

İyi günler beyler. Hepsiburadadan ithalatçı garantili almak mantıklı mı sizce 1690 tl ye geliyor. Ürün buhttp://www.hepsiburada.com/lg-g5-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG5GD-B?magaza=Hepsiburada

Sorunlu falan deniyor sıkıntı yaşar mıyım ne diyorsunuz?

Tavsiye ederim özellikle belirtiyorum ithalatçı garantili alın.
    Ekstra olarak radyo yüklü geliyor.
    Ve kolay kolay sorun yaşamazsınız.
    Ama tavsiyem netten değil piyasadan kontrol ederek ithalatçı garantili olanı alın.

• G5'e özel Batarya Şarj Kitini kullanan var mı? Onu mu almak mantıklı yoksa onun yerine powerbank mi almak daha mantıklı?
  • webcin kullanıcısına yanıt
    İnanın bende bilmiyorum kırık mı çizik mi olduğunu. Ya büyük bi çizik yada çok çok ince çatlak. Belli bile olmuyor fakat tırnagımı dokundurdugumda hissediyorum.

şansımı denicem artık teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.