Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: webcin

Çift sim ve Fm radyo var bunlar TR de yok
    H850TR deVoLTE HD+ görüşme ve Wi-Fi Calling HD+ görüşme sorunsuz fakat bu özellikler H860 da olmasına rağmen mobil şebekelerin cihaz modelini sistemlerinde güncellemediklerinden çalışmıyor volte
    Bunun dışında bir fark yok bildiğim kadarıyla...

Gittigidiyor

http://www.hepsiburada.com/lg-g5-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG5GD-B burada fm radyo yok demişler açıkçası benim için çok önemli değil en sorunsuz ve uygun olan modeli almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar bn de n11'den LG Turkiye garantili bir tane g5 siparisi verdim dun. 3 yillik g2 kullanicisi olarak haketmistim artik :)

Daha once spigen rugged armor kilif onerilmisti ama piyasada bu kilif bulunmuyor. Baska onerisi olan var mi?

Tesekkurler

• Gerçekten inanılmaz tenha bir konu soruma cevap almak için geldim yalnız bşr arkadaş deneyimini anlattı. Bu üzücü gerçekten.

• Bütün G5 Kullanıcılarında ghost screen hatası varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkbey006

Bütün G5 Kullanıcılarında ghost screen hatası varmı ?

Yoooo. Bize öyle bir bilgi gelmedi...

• Dün telefonumu ikinci defa düşürdüm.Kap falan kullanmıyorum. İlk düşürmede hiçbir şey olmamıştı boyun hizamdan düşmüştü,bu sefer bel hizamdan düştü,arka yüzeyi üzerine.Şuan ses açma tuşuna eskisi kadar narin basınca algılamıyor,sert basmak gerekiyor. Haberiniz olsun,dikkatli kullanın. Neyse tuş çalışıyor buna şükür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Note 5 kullanıyorum g5'e geçmeyi düşünüyorum yalnız ithalatçı garantili almayı düşünüyorum. Telefondan memnun musunuz memnun iseniz hangi seri alınmalı.

Note 5'ten açıkçası çok memnunum sadece sıkıldım birazda Lg denemek istiyorum. O yüzden yorumlarınız değerli.

Kardeşim aynı şekilde bende note 5 den geçtim şarj konusunda note 5 daha iyi diyebilirim ama hızlı bir telefonum olsun istiyorsan geç fakat ghost screen gibi bi gerçek var bunu kabulleneceksen sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysnbygl

quote:

Note 5 kullanıyorum g5'e geçmeyi düşünüyorum yalnız ithalatçı garantili almayı düşünüyorum. Telefondan memnun musunuz memnun iseniz hangi seri alınmalı.

Note 5'ten açıkçası çok memnunum sadece sıkıldım birazda Lg denemek istiyorum. O yüzden yorumlarınız değerli.

Kardeşim aynı şekilde bende note 5 den geçtim şarj konusunda note 5 daha iyi diyebilirim ama hızlı bir telefonum olsun istiyorsan geç fakat ghost screen gibi bi gerçek var bunu kabulleneceksen sıkıntı yok.

İthalatçı garantili almayı düşünüyorum h860 modelleri inceledim çok sorun var bazılarında mobil veri çalışmıyor diyorlar. Güvenemedim açıkçası o yüzde . Ben Note 5'ten çok memnunum hem değişiklik olsun hem de biraz da LG kullanmak için geçiş yapmak istiyorum.

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Hocam benim h850 606k şimdilik sorun yaşamadım ghost screen falan ha olmaz diye birşey yok olabilir ben bunu bilerek aldım arkadaşım o şekilde aylarca kullandı sorun yaratmıyor geliyor gidiyor 10 dk sonra dedi ha bende de olursa lg tr garantili aldım götürürüm hallederim 0 cihaz verdiklerini duydum hayırlısı olsun

• H860 kullanıyorum 6 aydır mobil veri de dahil herhangi bir sorun yok
    Neymiş o yaşanan çok sorunlar...

• quote:

Hocam benim h850 606k şimdilik sorun yaşamadım ghost screen falan ha olmaz diye birşey yok olabilir ben bunu bilerek aldım arkadaşım o şekilde aylarca kullandı sorun yaratmıyor geliyor gidiyor 10 dk sonra dedi ha bende de olursa lg tr garantili aldım götürürüm hallederim 0 cihaz verdiklerini duydum hayırlısı olsun

http://www.hepsiburada.com/lg-g5-lg-turkiye-garantili-p-TELCEPLGG5D-B?magaza=KırmızıElma bu telefon kaçıncı seri yani h850 evet ama sanırım bir de üretim serisi numaraları var.

Ghost screen umarım olmaz keyifle kullanırsanız. Ben çok arada kaldım TR garantili almakta ve ithalatçı garantili almakta.

• quote:

quote:

http://www.hepsiburada.com/lg-g5-lg-turkiye-garantili-p-TELCEPLGG5D-B?magaza=KırmızıElma bu telefon kaçıncı seri yani h850 evet ama sanırım bir de üretim serisi numaraları var.

Ghost screen umarım olmaz keyifle kullanırsanız. Ben çok arada kaldım TR garantili almakta ve ithalatçı garantili almakta.

Çok sagol hocam olursa da hani Lg Tr garantili sende bu şekilde alırsan kafan rahat olur düşünmeden kullanırsın seri numarasını ben kutudan bakarak öğrendim kutuda kenar kısmında yazıyor onun dışında nasıl öğreniriz bilmiyorum

• quote:

Çift sim ve Fm radyo var bunlar TR de yok
    H850TR deVoLTE HD+ görüşme ve Wi-Fi Calling HD+ görüşme sorunsuz fakat bu özellikler H860 da olmasına rağmen mobil şebekelerin cihaz modelini sistemlerinde güncellemediklerinden çalışmıyor volte
    Bunun dışında bir fark yok bildiğim kadarıyla...

Gittigidiyor

Dostum bi arkadaşım H860 çift simli modelinden almak istiyor,mobil üzerinden görüntülü arama onun için önemliymiş,860 dual simlide Volte desteğini operatörler vermediğine göre şebeke üzerinden görüntülü arama şuan için mümkün değil diyebilirmiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 12 Kasım 2016; 22:09:07 >
  • quote:

H860 kullanıyorum 6 aydır mobil veri de dahil herhangi bir sorun yok
    Neymiş o yaşanan çok sorunlar...

Bazıları Turkcellde sorun yaşanıyor falan diye yorum yazmış tekno mağaza sitelerinde. Siz ithalatçı garantili aldınız sanırım memnun musunuz?

• quote:

quote:

quote:

Çok sagol hocam olursa da hani Lg Tr garantili sende bu şekilde alırsan kafan rahat olur düşünmeden kullanırsın seri numarasını ben kutudan bakarak öğrendim kutuda kenar kısmında yazıyor onun dışında nasıl öğreniriz bilmiyorum

Eğer ikna olmazsam TR garantili alacağım bir kaç ithalatçı garantili kullanan arkadaşın yorumunu merak ediyorum. Sizin yardımlarınızdan dolayı teşekkürler.

• Admin arkadaşlar ben bu konunun son sayfasına ne zaman açmak istesem

"Bu mesaj ya silindi ya da taşındı bu yüzden artık burda değil.
    Eğer bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız tarayıcınızın yenile tuşuna basarak sayfayı yenileyiniz. "

şeklinde hatayla karşılaşıyorum düzeltirseniz sevinirim.

Sadece bende değil bu sorun
  • Malesef aynen öyle ve TR cihazlar haricinde ithalat yoluyla gelenlerde çalışmıyor diye biliyorum
    Yani görüntülü konuşmayı viber whatsapp google duo veya snap gibi uygulamalar yoluyla hallederim diyorsa alsın H860 ı
    Ha ilerde operatörler destek verir çalışır o ayrı mesele

Volte benim için kesinlikle elzem değil gereğide yok zaten aramak istediğiniz kişide de volte desteği olmalı bunu unutmayın
    Dolayısıyla çokta gerekli değil benim için
    Yukarıda yazdığım sosyal ağlarla çok daha aktig kullanılıyor görüntülü konuşma

Ve cihazdan gerçekten çok çok memnunum...

• quote:

Malesef aynen öyle ve TR cihazlar haricinde ithalat yoluyla gelenlerde çalışmıyor diye biliyorum
    Yani görüntülü konuşmayı viber whatsapp google duo veya snap gibi uygulamalar yoluyla hallederim diyorsa alsın H860 ı

Volte benim için kesinlikle elzem değil gereğide yok zaten aramak istediğiniz kişide de volte desteği olmalı bunu unutmayın

Sağol arkadaşım.Hayırlı akşamlar.

• quote:

Malesef aynen öyle ve TR cihazlar haricinde ithalat yoluyla gelenlerde çalışmıyor diye biliyorum

H860 modelin şarj aleti TR uyumlu mu. Ayrıca hangi operatörü kullanıyorsunuz

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Hayır uyumlu değil çevirici aparatla kullanıyorum
    Avea (Türktelekom)

• 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.