Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (322. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yandex

Şu ghost screen'den bi şey olmazcılar çok komik Ekranda görüntü izi kalıp, silindiğinden ötürü zamanla o bölgedeki pixellerin rengi soluyor ve ekran bulutlanması denen olay oluşuyor.

Örnek :
     ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Arkadaşın da dediği gibi bu ışık sızması bu kadar olmasada benim Samsung 40h ue7000 serisi tv de de var,aşırı olmadığı için bunuda dert etmiyorum.:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HD+ Volte görüntülü görüşme için, hangi yazılımı kullanıyorsunuz?

• KöfteSuyu kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu bende yakın bir zamanda teknik servise vereceğim. Olaylardan haberdae eder misin.

• Baylar bayanlar ben artık bu telefondan sıkıldım. Çünkü lanet olası ghost screen g4de olduğu gibi bu telefonda da karşıma çıktı. G4ün ücret iadesini alabilmek için 3 ay uğraştım. Bu telefonu ekran izinin çıkmasından dolayı teknik servise vereceğim ama en erken şekilde ücret iadesi nasıl alabilirim. Telefonu alalı 6 ay olmadı direk ücret iadesi istiyorum diyerek teknik servise mi göndereyim ne yapayım?

• unique5555 kullanıcısına yanıt
    Hiç düşünme nano glass al hocam bu 3d olanlar parlama falan yapıyor nano da pişman olmazsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liberate L kullanıcısına yanıt
    hacım tam ekran bişey istiyorum. önerdiğin tam ekran değil. önerin için sağol.

• unique5555 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın bahsettiği nano tam ekran
    Ekranı tamamiyle kavisli üst tarafta dahil kaplıyor ve çok ince ve çok kullanışlı hafif elastik yumuşak yapıya sahip olduğundan dolayı tercih sebebim bende tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: bark_41

G5 te Ghost Screen illaki bazen karşımıza çıkacak.
    Bununla yaşamayı öğrenmelisiniz,yeni seri eski seri farketmiyor,çünkü bu sorun lg 4 ve g5 ve v10 ların ortak kronik sorunu. Ayrıca Lg garantililer için ilk 6 ayda servise verip telefonu yenileme şansı veriyor.

ilk 6 ayda değişim oluyorsa, 6 ay dan sonra ne oluyor acaba?

• Hafta başında eve uydunet bağladım haliyle TTnetin kıytırık TPlink modemi de boşa çıkmış oldu. Netmaster taktılar, bunun da anten gücünü pek beğenmiyorlar sar değerini düşürmek için 5db 'yi kısmış şirket ama Tplinkten sonra telefonumun uykuda yediği şarj %100 azaldı neredeyse. Uykuya bırakınca telefonu wifi de şarjım buharlaşıyordu resmen son 3 saatlik kullanım %15 lerde oluyordu. Şimdi en fazla %1 o da şebeke çekmiyorsa.

4G den de 3G ye aldım daha da iyi oldu. TT kullanıyorum ve arayanların şikayeti hep niye ses vermiyorsun ya da arıyoruz seni ama hiç çevir tonu sesi gelmiyor çalmıyor telefonun birden açıyorsun ya da ses vermiyorsun diye kızıyorlar. Sanırım 4G ile alakalı veta TT ile, bir süre 3G de kullanacağım.
  • seoyen S kullanıcısına yanıt
    yeni bakmıştım hepsiburadada vardı tekrar bitmiş.bence en begenilen kılıf ondan stoklarda kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

Bununla yaşamayı öğrenmelisiniz,yeni seri eski seri farketmiyor,çünkü bu sorun lg 4 ve g5 ve v10 ların ortak kronik sorunu. Ayrıca Lg garantililer için ilk 6 ayda servise verip telefonu yenileme şansı veriyor.

Tamir etmeye çalışıyorlar, eğer edemezlerse yine sıfır cihaz veriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

Tamir etmeye çalışıyorlar, eğer edemezlerse yine sıfır cihaz veriyorlar

ghost screen in tamiri mümkünmü? ilk 6 ay direk değişim istiyorum diye verebiliyormusunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Ekranı tamamiyle kavisli üst tarafta dahil kaplıyor ve çok ince ve çok kullanışlı hafif elastik yumuşak yapıya sahip olduğundan dolayı tercih sebebim bende tavsiye ederim

Hangi arkadaşın paylaştığı hocam.Yeni tel gelince bende ondan alayım birtane.
    parlama yapmayan,tam ekran olan,nano teknoloji olanı hangisi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Hangi arkadaşın paylaştığı hocam.Yeni tel gelince bende ondan alayım birtane.
    parlama yapmayan,tam ekran olan,nano teknoloji olanı hangisi?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g5-ekran-koruyucu-0-2mm-on-tam-kapatan-nano-film-etkin-koruma-241058121?gclid=CjwKEAjw7svABRCi_KPzoPr53QoSJAABSvxfzUYhjttnFU3CpreR6IwM_Thuo9vdEtfDyiGUhDGFsRoCAjjw_wcB&ggmktg=PaidSearch*PLA*634605115*35249984727*98648299767*pla**pla-79001630967&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0

Ben bu linktekini almadım fakat aynısını telefoncuda taktırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webcin -- 28 Ekim 2016; 14:30:28 >
  • Lg g5 nano glass
     ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• arkadaşlar ucuz yollu ekranı tam kaplayan kırılmaz cam linki atabilecek varmı ?
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Hocam g3,g4ten sonra sizi burda görmek güzel :))
  • Aliexpresste 10 ile 20 tl arası birsürü kırılmaz cam modeli var.
  • yeni guncellemeden sonra pil cok harciyor ..birde cihaz boşta kismina baktigimda acayip pil tukettini gordum sizdede oylemi acaba

• 9 gün oldu telefonu servise vereli,2 güne bir arıyorum.Bu gün görevli bayan sizin süre uzamış,talimat verdim hızlandırılması için,onay çıkınca depodan yeni cihaz çıkışı yapılır dedi.bir daha ki arama haftaya pazartesi bakalım kaç güne cihaz elime geçecek.

• 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.