Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cümleten s.a g5 605 aldım bugün. Telefonu gün içerisinde yoran bi kullanıcıyım. önceki telefonum galaxy alpha idi. sarj dayanmıyodu kamera lens kırılmıştı ses gitmiyodu vs. sorunları vardı. bu cihaz mükemmele yakın fakat ghost screen sorunu beni korkutuyor. Çünkü dediğim gibi gümrükçüyüm ve gün içerisinde 15-20 fotoğraf sürekli whatsapp ta konuşmalar ve arama yoluyla sürekli kullanım halindeyim. inşallah üzmez beni :)
  • G5 te Ghost Screen illaki bazen karşımıza çıkacak.
    Bununla yaşamayı öğrenmelisiniz,yeni seri eski seri farketmiyor,çünkü bu sorun lg 4 ve g5 ve v10 ların ortak kronik sorunu. Ayrıca Lg garantililer için ilk 6 ayda servise verip telefonu yenileme şansı veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha üçüncü gün oldu cihazı alalı telefon biraz ısınınca Ghost çok hafifte olsa saat bölümünde ortaya çıktı cok dikkatli bakınca ama bu sefer çok bariz ve rahatsız edici oluncaya kadar garantiye göndermeyecegim .İlk telefonum V10 du 7.5 ay oldu cihazı alalı bir sıfır v10 ve lg g5 değişim aldım 3 aydan fazla serviste kaldi. :)Artık biraz kullanmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgunduz26 -- 27 Ekim 2016; 0:17:34 >
  • arkadaşlar 1000tl ye 2. el g5 ile iphone 6 arasında kaldım. ikisi de 2 aylık 2 yıl garantili. gönlüm g5 yönünde fakat mantıgım i6 diyor. ikisi arasında kaldım. siz olsanız hangisini tercih edersiniz?

• arkadaşlar bir şey soracağım,
    şimdi bende ghost screen var, ek olarak tepede ışık sızması var,
    garantiye götürdüğümde bu sorunları göstersem yeni cihaz gelene kadar eskisi bende kalabilir mi?
    bunu sormuş bir arkadaş var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: genc1923

arkadaşlar bir şey soracağım,
    şimdi bende ghost screen var, ek olarak tepede ışık sızması var,
    garantiye götürdüğümde bu sorunları göstersem yeni cihaz gelene kadar eskisi bende kalabilir mi?
    bunu sormuş bir arkadaş var mı?

Hayır yok,servisten geçici olarak kullanabileceğiniz bir cihaz isteyebilirsiniz, vermek zorundalarmı bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: unique5555

arkadaşlar 1000tl ye 2. el g5 ile iphone 6 arasında kaldım. ikisi de 2 aylık 2 yıl garantili. gönlüm g5 yönünde fakat mantıgım i6 diyor. ikisi arasında kaldım. siz olsanız hangisini tercih edersiniz?

1000 tl.ye g5 kaç aylık,garantisine hangi servis bakıyor,1000 tl,ye neden satiyor, bu sorular cvp bulmalı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bark_41

G5 te Ghost Screen illaki bazen karşımıza çıkacak.
    Bununla yaşamayı öğrenmelisiniz,yeni seri eski seri farketmiyor,çünkü bu sorun lg 4 ve g5 ve v10 ların ortak kronik sorunu. Ayrıca Lg garantililer için ilk 6 ayda servise verip telefonu yenileme şansı veriyor.

Ghost screen değişimden gelen cihazda olmayacak mı?

• muhsin kamer kullanıcısına yanıt
    604 ve 608 seri arası serilerde olduğuna göre 609 ve üstü serilerde de olabilmesi muhtemel.Bundan dolayı hayalet ekranla karšılaşılaşılması ihtimal dahilinde fikrini kabullenmemiz gerekir ki Lg bu problemle ilgili ne bir çalışma vede açıklama yapmıyor.
    Kişisel olara geçici bi sorun olduğu için ben hiç sorun yapmıyorum:)

• Selamın aleyküm S6 Edge ve Iphone 6 Plus(Lanet telefon) dan sonra LG G5 850TR ile aranızda katılmış bulunmaktayım.Cihazda bir sıkıntı yok şimdilik serisi 605. Stabilite ve performans bana göre çok çok iyi. Daha önce g3 ve g4 kullanmış biri olarak kesinlikle LG arayüzünde bariz hızlanmış.Sarjı tam test edemedim ama 5-6 saat alacabileceğimi umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkbey006

Selamın aleyküm S6 Edge ve Iphone 6 Plus(Lanet telefon) dan sonra LG G5 850TR ile aranızda katılmış bulunmaktayım.Cihazda bir sıkıntı yok şimdilik serisi 605. Stabilite ve performans bana göre çok çok iyi. Daha önce g3 ve g4 kullanmış biri olarak kesinlikle LG arayüzünde bariz hızlanmış.Sarjı tam test edemedim ama 5-6 saat alacabileceğimi umuyorum.

Bende çok memnunum. Şimdiye kadar kullandığım en iyi telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: byvanellus

Hocam bunu kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim.
    http://www.spigen.com.tr/LG-G5-Kilif-Rugged-Armor,PR-1821.html

Bu kılıf stoklarda yok maalesef

Nereden bulabilirim acaba ?@

• gelişmeler var, değişim alacağım sanırım

https://forum.donanimhaber.com/m_121351495//tm.htm#121393957
  • İki telefonu satan da tanıdıklarım hocam. g5 turkcell temmuz çıkışlı. lg türkiye garantili. iphone6 ise 2 aylık. ikisininde 2 yıl garantisi var. g5 satan kredi borcu var 1300den düşürdüm fiyatı. ekranında çok ufak bi çizik var. benım için problem değil. ip6da da wifi sıkıntısı var. alıp serviste değiştiririm diye düşünüyorum. biliyorsunuz apple servisini. kafam karışık bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unique5555 -- 27 Ekim 2016; 16:03:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unique5555

İki telefonu satan da tanıdıklarım hocam. g5 turkcell temmuz çıkışlı. lg türkiye garantili. iphone6 ise 2 aylık. ikisininde 2 yıl garantisi var. g5 satan kredi borcu var 1300den düşürdüm fiyatı. ekranında çok ufak bi çizik var. benım için problem değil. ip6da da wifi sıkıntısı var. alıp serviste değiştiririm diye düşünüyorum. biliyorsunuz apple servisini. kafam karışık bilmiyorum.

Valla karar sizin.ben iphone sevemedim.

• Arkadaşlar 2000 TL kadar sınırım var. G5 distribütör garantili olarak en uygun cihaz gibi geldi bu fiyata. Bir çok sayfayı okudum ghost screen falan var diyorlar. Bu illa her telefonda var mıdır? Birde HepsiBurada'daki şu İncehesap adlı satıcıdan gümüş rengini alırsak sıkıntı çıkar mı?
  • Şu ghost screen'den bi şey olmazcılar çok komik Ekranda görüntü izi kalıp, silindiğinden ötürü zamanla o bölgedeki pixellerin rengi soluyor ve ekran bulutlanması denen olay oluşuyor.

Örnek :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 27 Ekim 2016; 20:33:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Şu ghost screen'den bi şey olmazcılar çok komik Ekranda görüntü izi kalıp, silindiğinden ötürü zamanla o bölgedeki pixellerin rengi soluyor ve ekran bulutlanması denen olay oluşuyor.

Örnek :

Alakası yok paylaştığınız resim ışık sızması örneğidir.

Ghost screen böyle bir soruna sebep olmaz
    Veya banding veya vertikal banding farklı olaylardır

• turkbey006 kullanıcısına yanıt
    Eski bir Samsung kullanıcısı olarak ilk defa LG G5 aldım ve şu anda çok memnunum. Boşyere Samsung'a bir ton para vermeye gerek yok bence.

Ben Nova Launcher kurdum, telefon hem daha kullanışlı (menülerin, program ve ayarlar menülerinin kullanımı, ekrana koyduğumuz kısa yolların boyutlarının ayarlanabilmesi,ana ekranda ve diğer ekranlarda ki icon sayılarının arttırılıp, azaltılabilmesi,vd.) oldu, hem de telefonda gözle görülür bir hızlanma oldu. Denemenizi tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.