Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G5 i hangi kafayla satıyorları pek tartışmamak gerek G4 ün kafası neyse onunla satıyorlar, az önce gttgdy dan sms geldi 999TL ......ne küfür ettim azdır ben yılbaşında 2000tl civarına tr garantili G4 aldım sözde indirim ve sorunları bitmedi-dünde 10 saatliğine S7 di kullandım kamera harici G4 ve eminimki G5 e de feci fark atıyor ve en güzelide DAC çipi var kulaklık takıp müzik dinlediğinizde ses sahnesinin rengi ve genişliği hemen fark ediliyor. 4 adet farklı LG modelinden sonra G4 beni feci dağıttı çift pil 10.000mah besleme ve quick charger artı bir sürü aksesuara rağmen ve yetkili servisinde cihazı yazılım yükleyip göndermesi soğuttu.... ki samsungun yetkili servisi bin beter onuda biliyoruz. LG nin hiç bir cihazı 1200tl bantını aşmayı haketmiyor problemlerinden dolayı tabii bu benim ön yargım.
  • adamlar lg g2'nin ekmeğini kaç kuşaktır yiyorlar ye ye bitiremediler ama bence bu sefer bitirecekler. malzeme kalitesine, servisine, reklamına bakmadan iphone kadar fiyat çekiyorlar.
  • Telefonun siyah rengi bile yok sanırım.Nereye elinin atsan boş kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Orijinalden alıntı: Ryner

lg g5 ten ümidi kestimde lg v10 hakkında ne düşünüyorsunuz
    g5 ile aralarında çok fark varmı ?

V10 alana kadar g4 alın daha iyi. Aynı işlemci, aynı kamera, aynı şirket. 1000 tl daha ucuz.

G5 e gelince bu telefonu 2800 e hangi kafayla satıyorlar. En fazla 2 ay sonra s7 serisi karşısında tutunamayıp 1900 ler civarına düşmezse hiç bir şey bilmiyorum.. İlk alanlar zararı göz önüne alıp alsınlar. Hele paraleli çıkınca o..

v10 içinde aynını dediler ama fiyat hızlıca düşmedi. sanırım malzeme kalitesi düşük olduğundan hızlı düşüyordu g4 ün fiyatı.

• burki_rock kullanıcısına yanıt
    Amerikalı operatörlerin 1 Nisan’da satışına başlayacağı telefonun Avrupa’da da aynı dönemde satışa sunulacağını söyleyebiliriz; zira LG Türkiye yetkilileri de G5’in nisan başında tüketicilerle buluşacağını daha önce doğrulamıştı.
    Doğrulamıştı kısmını MWC'deki röportaj'a dayandırıyorlar bilgi yeni değil,keşke 1 nisanda gelsin MWC'de en geç 1 nisanda raflarda olacak demişti ancak fiyat gibi bunada güven olmayacağını düşünüyorum.
  • perperek kullanıcısına yanıt
    gttgdy gelen 999 liralık fiyat lg g3 için değilmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu LG ne yaptı bu sefer böyle anlamıyorum, telefon bir türlü piyasaya çıkmıyor, şişirilmiş bir fiyat söyleniyor. Gerçekten 2700 lira kabul edilebilir bir fiyat değil, ha yanında şu ses şeyini bedava verirlerse o zaman koşa koşa gider alırım herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnizkimse

Amerikalı operatörlerin 1 Nisan’da satışına başlayacağı telefonun Avrupa’da da aynı dönemde satışa sunulacağını söyleyebiliriz; zira LG Türkiye yetkilileri de G5’in nisan başında tüketicilerle buluşacağını daha önce doğrulamıştı.
    Doğrulamıştı kısmını MWC'deki röportaj'a dayandırıyorlar bilgi yeni değil,keşke 1 nisanda gelsin MWC'de en geç 1 nisanda raflarda olacak demişti ancak fiyat gibi bunada güven olmayacağını düşünüyorum.

Ben de şimdi twitterda gördüm, resmi açıklama ve kutu görüntüsü var.
    Kutu inanılmaz güzel tasarıma sahip bence. 2300 olaydı şu telefon alaydık aah ah :(

http://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/lg-g5-global-rollout-announced-goes-on-sale-march-31-815478

• burki_rock kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam kutu güzel teknoloji mağazasında ele almak lazım ürünü, g4 alacaktım 3 ay önce beklemeyi tercih ettim,umarım fiyat olarak üzmez 2000 altına çek kupon banka kampanyası kombosuyla denk getirebiliriz.
  • Yıllardır bu forumu takip ederim ilk defa bir ürünü kimsenin savunmadığına şahit oluyorum. Bunun en büyük nedeni se fiyatı tabi ki. Çünkü adam gibi bir fiyatı olsa en basitinden "x telefona o fiyati vereceğime gider bu telefonu alırım" diyebilirdik ama öyle absürd bir fiyat var ki iddiaya giriyorum 1 ay sonunda fiyatı 2300 tl ye zaten istemeseler de düşecek. şu anda yaptıkları tek şey Samsung'un satışlarını arttırmak. çünkü benim etrafımda onlarca insan lg'yi de bekleyim öyle alayım telefon derken fiyatı duyar duymaz samsung aldılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: okaneo

Yıllardır bu forumu takip ederim ilk defa bir ürünü kimsenin savunmadığına şahit oluyorum. Bunun en büyük nedeni se fiyatı tabi ki. Çünkü adam gibi bir fiyatı olsa en basitinden "x telefona o fiyati vereceğime gider bu telefonu alırım" diyebilirdik ama öyle absürd bir fiyat var ki iddiaya giriyorum 1 ay sonunda fiyatı 2300 tl ye zaten istemeseler de düşecek. şu anda yaptıkları tek şey Samsung'un satışlarını arttırmak. çünkü benim etrafımda onlarca insan lg'yi de bekleyim öyle alayım telefon derken fiyatı duyar duymaz samsung aldılar.

Aynen benim de öyle ki defalarca yazdım bunu. Net fiyat yok ama netleşir gibi duruyor 2799 :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: okaneo

Yıllardır bu forumu takip ederim ilk defa bir ürünü kimsenin savunmadığına şahit oluyorum. Bunun en büyük nedeni se fiyatı tabi ki. Çünkü adam gibi bir fiyatı olsa en basitinden "x telefona o fiyati vereceğime gider bu telefonu alırım" diyebilirdik ama öyle absürd bir fiyat var ki iddiaya giriyorum 1 ay sonunda fiyatı 2300 tl ye zaten istemeseler de düşecek. şu anda yaptıkları tek şey Samsung'un satışlarını arttırmak. çünkü benim etrafımda onlarca insan lg'yi de bekleyim öyle alayım telefon derken fiyatı duyar duymaz samsung aldılar.

Aynen katılıyorum 👍👏

• Biraz Samsung forumlarını gezdim. Alan herkes çok memnun S7 ve S7 Edge'den.
    Ayrıca fiyatıda Hepsiburada da düşmüş durumda cihazların. LG çok zarar etti bu sefer çok...
  • 2800 fiyatla bozguna uğrayacak . En şaşkın adam bile o fiyata almaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıldırıcam LG' den birinin ismini verin genel müdürlüğü evimle yan yana gidiyorum içeri almıyorlar kime geldin haber verelim diyorlar plazaya girsem basıcam lg yi ama olmuyor.

Böyle saçma şey olmaz tamam s7'den daha iyi ama bu ülke buna bakmaz samsung galaxy dedinmi akan sular durur sen zaten ondan arta kalan piyasada deri g4 le felan iş yapmışsın g5 de iyi ama şunun zamanlamasını fiyatını iyi ayarla. şu ana kadar bir haber yok.

Lansman ertelenmesi ankara olayı bahane bence. bir eksiklikler var. bir sıkıntı çıktı oyalıyorlar milleti. şu anda yorumları okuyorlar her yerde bi şeyde sıkıntı çıktı onu yok etmeye çalışıyorlar. snapdragon 820 için bekliyorum bu telefonu şu an gm discovery'le idare ediyordum ama onunda ekranı kırıldı mikrofonu bozuldu kimseyle konuşamıyorum. bir an önce bir açıklama lansman yapsınlar nereye kadar bekleyeceğim. kusura bakmasınlar nisan 20 olursa ben gider le tv le max pro alırım. (büyük konuşmak olmasın ama samsungun hiç bir ürününe yaklaşmam)

Fiyat konusunda ise 2799 çok. he tamam s7 bu fiyata çıktı biz o hurdadan daha iyiyiz diyip aynı fiyattan sürerse normal karşılarım. ama bu zaman'da da kesinlikle yanında birşey vermeli. Bi B&O ses modülü yada Cam yada VR Gözlük.

Ayrıca Bundle Şeklindede paketler çıkarmalı.

G5+cam+360 kamera vb.

Sonuç Olarak Hadi Bir Haber Verin.

(Sayın LG Çalışanı bana pm ile ulaşırmısınız. evimin yanında ortadoğu plaza bir geleyim sohbet edelim. bi g5'i göreyim. )

• Sezer.E kullanıcısına yanıt
    Ufuk Gürsoy Lg mobile TR satış direktörü. Ama almazlar seni. Oraya girmek için tatlı dil kullanmak lazim ancak oyle olur. Harala gurele gidersen kaale almazlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • $U$PeCT RoCKerS kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tatli dille konuştum ama girişte danışma var o lg ye haber salıyo şu kişiye şu geldi gönderelimmi diyor. şimdi ufuk gürsoy desem aramazlar bile arasalar bile adam kim bu der.
  • Bu gidişle arkasına beş kamera da taksan, senin iş olmeycek gari!
  • Bazen de diyorum acaba hiç ummadığımız kadar düşük fiyata piyasaya sürüp, Nokia 3310 kullanıcılarına bile telefon satmayı mı hedefliyorlar?!
  • Yalnız bu bekleyişin tek bir iyi yönü oldu; tasarımı benimsemeye başladım!

Ancak yolun sonu nereye çıkacak belli değil!
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.