Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1972. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19701971197219731974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En son çıkan 6.0 sürüm linki aşağıda

https://lg-firmwares.com/downloads-file/15822/H81520o_00_0402

Elinizdekinin modeline bakın bu sadece h815 için, elinizdeki h815tr ise aynı siteden h815tr için bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu bataryanın erken bitmesi ve telefonun bazen kendi kendine kapanması şikayetleri ile şengüllere verdim. garanti kapsamında

"Cihaz Statusu Değişti: TAMİR EDİLDİ KAPANDI Tamir Kodu: MGA1/C04-Sistem Konnektörü degistirildiKapanisSonucu: TAMİR EDİLDİ KAPANDI Not:Cihazin bataryasi yenisi ile değiştirilmiştir. Cihaziniza güncel yazilim yüklemesi yapilmiş. Cihaz son testlerinde başari ile geçmiştir. CİHAZİN ÖN PANELİ YENİSİ İLE DEĞİŞTİTİLMİŞTİR."

yapıldı. umarım memnun kalırım.
  • bende syroks pil var 3 saat ekran süresi veriyor 1 yıllık 40 tl civarı satıyorlar telefoncular çarşısında falan az idare etsin diyorsanız alın iş görür hızlı şarjıda destekliyor.Nfc var mı onu denemedim.Deji tavsiye ederim ama 250 tl telefona da 90 tl batarya fazla bence.....
  • Merhabalar,

H815TR'ye Nougat yükledikten sonra konum, nfc ve volte ile alakalı sıkıntı yaşayan var mı?

Konum çok sapıtıyor, nfc doğru dürüst çalışmıyor, volte ise hiç gelmiyor.
  • arkadaşlar merhaba. maddi sıkıntıdan iphone 7 cihazımı sattım LG G4 yada G5 alayım diyorum. Halen daha alınabilir cihazlar mı bunlar? Nelerine dikkat edeyim almadan?
  • Lgdestek sitesinden son zamanlarda batarya alan oldu mu? Satılan ürünler orjinal midir arkadaşlar?
    2015 den beridir tık demedi ama batarya öldü tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: thumt

arkadaşlar merhaba. maddi sıkıntıdan iphone 7 cihazımı sattım LG G4 yada G5 alayım diyorum. Halen daha alınabilir cihazlar mı bunlar? Nelerine dikkat edeyim almadan?
    Ben sıkı bir savunucu idim ama artık savunmadan çıktım. Alma. Şu an g4 den yazıyorum bunu da belirteyim. Pilin ne kadar önemli olduğunu sağolsun g4 gösterdi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda telefonunu garanti kapsamında LG Türkiyeye veren var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu telefon hala çok iyi ya.Gerek kamerası gereksede ekranıyla şimdikilere kafa tutar.Kızılötesi sensör ve renk sensörü bile var.LG neden sonraki modellerde çıkardı anlamıyorum.Sırf bu yüzden bile satamıyorum.Tasarımıda çok şık.Zamanında on numara cihazdı.Bir sıkıntısı var o da batarya.Ama OİS ve curved ekran için bile değiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtüöz -- 5 Mart 2020; 19:2:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.so

Yakın zamanda telefonunu garanti kapsamında LG Türkiyeye veren var mı ?
    Ben.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Hocam ne sorunla gönderdiniz ve ne sonuç aldınız ? Ben garanti kapsamında gönderdim cihazı lg türkiyeye parça sıkıntısı olduğunu duydum çıkalı kaç sene oldu malum

• Arkadaşlar benim şarj kabosunun kafasına basmam sonucu parçalandı maalesef. Çok da memnundum. Hızlı şarj olayı çok iyiydi. Bana yine bu kalitede kablo lazım. Kablosunu satmak isteyen veya tavsiye vermek isteyen varsa alırım. Bir de lgdestek orijinal ürün mü satıyor? Teşekkür ederim.

N11den ugreen marka kablo aldim. Memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kabardinka

N11den ugreen marka kablo aldim. Memnunum.
    Örgülü olan mı?

Kalin siyah bir sey aldim. Orguluyu bilmiyorum.

• dostlar g4 için pil baktım ama alanlardan kimse memnun değil. ya çakma ürün yada eski üretimli. illa yeni telefon aldıracaklar 😬

• pişman olduğum halde deji batarya aldım. cidden bu pil olayına çare bulmak lazım, çalışan telefonu değiştirmek istemiyorum.
  • Arkadaşlar linkteki bataryayı kullannan yada başka bi tavsiyeniz olurmu acaba?

https://magaza.lgdestek.net/urun/lg-g4-orijinal-batarya-bl-51yf/?attribute_pa_tarih-sec=2019
  • ben deji kullanali 1 yil oldu fiyatina gore iyi bir pil
    1.5 yil gidecek gibi gorunuyor 3000mha idi geldiginde su an 2400mha civarina dustu
    bir kez daha alacagim sanirim
    tavsiye ederim

• Arkadaşlar batarya konusuna çok takmayın. Bu telefonu sıfır, en son anakart ve pil modeli ile alın, yine tatmin etmeyecek, yine bir günü görmeyecek ve yine bir günü şarj etmeden geçiremeyeceksiniz. LG bile inkar etmedi hiç, yapılacak bir şey yok. Şu an dördüncü bataryamı kullanıyorum, yapabileceğimiz tek şey 1.5-2 saatlik ekran görüntüsünü, yeni batarya ile değiştirip 3.5-4 yapmak.

Bu döngü böyle sürüp gidecek. :)

• 
Sayfa: önceki 19701971197219731974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.