Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1825. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18231824182518261827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Francouzska

İlk önce Android 5 sürümüne düşürdüm sonra rootladim sonra flashfire ile Android 7 ye yükselttim

cihazınız 815tr model mi ? tr modellerde bu yöntem işe yarıyor mu ?
  • tel modeli 815tr g4 üme 6.0 dan 5.1 yükleyebilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben ankarada yaşıyorum lg g4 üm ilk seferinde kulaklık girişi bozuldu değişim yaptılar.2 seferde kendi kendine kapanıyor ve çift tıklama bazen çalışmıyordu _ s4-yazılım yüklendi lisanslı uygulamalar tercih edilsin yazıp verdiler. 3 seferde hayalet ekran sorunu vardı ve kendi kendine kapanıyordu _ F2-board değiştirildi anakart ve paneli değiştirildi. Bunların hepsi fırat elektronikte oldu. ve son olarak fırat kapanmış yeni güneş elektroniğe telefonumu bıraktım -AŞIRI ISINIYOR KENDILINDEN KAPANIYOR CIFT TIKLAMA ARADA ÇALIŞMIYOR EKRANDA KAYMA OLUYOR ARADA- diyerek verim telefonu bana 2 gün sonra mesaj geldi. batarya main siparişi verildi paça bekliyor diye, bugun 15.gün oldu olacak hala aynısı yazıyor. servisin numarasını arayınca telesekreter çıkıyor. mail atıyorum dönen yok. şikayet yerine yazıyorum bakan yok. yani hiçbir şekilde ulaşamıyorum yeri çok uzak gidemiyorum. üniversiteye gidyorum telefon yokken perişan oluyorum şehir dışında o yuzden 1 haftadır gitmiyorum. ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLUN NE YAPAYIM İŞİN ASLI TELEFONU DA ARTIK DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM BANA DETAYLI BİLGİ VERECEK BENİ YÖNLENDİRECEK VAR MI CİHAZIN GARANTİSİNİN BİTMESİNE TAM İKİ BUÇUK 3 AY VAR. BU SÜREDE BU BELİRTTİĞİM SORUNLAR DAHİLİNDE NELER YAPABİRİLİRİM ŞU KARDEŞİNİZE BİR İYİLİK YAPIN LÜTFEN.

•  ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

G4 ile çektiğim sabah manzarası, güneş daha doğmamıştı ama bulutlara ışığı vuruyor.

• olcys O kullanıcısına yanıt
    Yani 30 ekim 2017 kadar kesin gelecek

• deniz1993 D kullanıcısına yanıt
    ben geçtim çok da memnunum tavsiye ederim v20i de batarya performansı rezalet ötesi
  • Evet h815tr cihazım bu işlemleri yaptım

• quote:

Evet h815tr cihazım bu işlemleri yaptım

Bu ay sonuna kadar bekleyeyim. Olmazsa geçerim o zaman bu yöntemle 7 ye . Sağolun bilgi için .

• quote:

Orijinalden alıntı: emrt

quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

quote:

İlk önce Android 5 sürümüne düşürdüm sonra rootladim sonra flashfire ile Android 7 ye yükselttim

kullandığınız flash fire apk ve hangi android 7 kurduysanız linkleri atarmısınız ve ek olarak g4 için olan tüm costum romlar bu programla flashlanıyormu? Teşekkürler.

https://forum.xda-developers.com/g4/general/guide-upgrade-h815-locked-bootloader-to-t3684945

Ben daha fazla bekleyemeyeceğim. Bu yazılımı nasıl yükleyebilirim tam olarak. Cihazin elimizde kalma olasılığı var mı? Garanti bitti zaten umursamıyorum. Türkçe anlatımı var mıdır? Çok uzun sürer mi acaba yüklemesi

• ismailtuna İ kullanıcısına yanıt
    asla kesin olmamakla beraber
  • olcys O kullanıcısına yanıt
    aslında gelmese de bootloader kilidini açsalar çok daha işe yarar bir hareket olur ya, hadi bakalım
  • Dracos D kullanıcısına yanıt
    ben o işlerden hiç anlamıyorum hocam
  • Rootlu H815P telefonuma Nougat LG-H815_Official_v29A.zip yükledim.
    https://forum.xda-developers.com/g4/general/guide-upgrade-h815-locked-bootloader-to-t3684945
    2 gün kullanım izlenimlerim.Daha hızlandı telefon.
    Ekran süresi 30 dakika arttı.Eskiden 3 saatti.
    Otomatik ekran ışığı algılama tepkisi düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozanmamo -- 12 Ekim 2017; 9:9:56 >
  • zozanmamo Z kullanıcısına yanıt
    Ağ ayarlarında paylaş ve bağlan ayarları içinde mirrorlink var mı acaba 7.0da? benim için önemli de...
  • zozanmamo Z kullanıcısına yanıt
    Stabil sürüm mü beta mı? Xposed destekliyor mu??

• Emre1645 kullanıcısına yanıt
    Ben bizzat denemedim, ekran görüntüsü paylaşan bir arkadaş denedi biliyorum. Google translate ile sayfayı Türkçeye çevirebilirsin.

• sirius_75 S kullanıcısına yanıt
     ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
  • mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    Beta Sürümü.Bootloader kilitli olduğu için şimdilik rootlanmadığından için Xposed kurulmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozanmamo -- 12 Ekim 2017; 14:43:47 >
  • Arkadaşlar ben ankarada yaşıyorum lg g4 üm ilk seferinde kulaklık girişi bozuldu değişim yaptılar.2 seferde kendi kendine kapanıyor ve çift tıklama bazen çalışmıyordu _ s4-yazılım yüklendi lisanslı uygulamalar tercih edilsin yazıp verdiler. 3 seferde hayalet ekran sorunu vardı ve kendi kendine kapanıyordu _ F2-board değiştirildi anakart ve paneli değiştirildi. Bunların hepsi fırat elektronikte oldu. ve son olarak fırat kapanmış yeni güneş elektroniğe telefonumu bıraktım -AŞIRI ISINIYOR KENDILINDEN KAPANIYOR CIFT TIKLAMA ARADA ÇALIŞMIYOR EKRANDA KAYMA OLUYOR ARADA- diyerek verim telefonu bana 2 gün sonra mesaj geldi. batarya main siparişi verildi paça bekliyor diye, bugun 15.gün oldu olacak hala aynısı yazıyor. servisin numarasını arayınca telesekreter çıkıyor. mail atıyorum dönen yok. şikayet yerine yazıyorum bakan yok. yani hiçbir şekilde ulaşamıyorum yeri çok uzak gidemiyorum. üniversiteye gidyorum telefon yokken perişan oluyorum şehir dışında o yuzden 1 haftadır gitmiyorum. ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLUN NE YAPAYIM İŞİN ASLI TELEFONU DA ARTIK DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM BANA DETAYLI BİLGİ VERECEK BENİ YÖNLENDİRECEK VAR MI CİHAZIN GARANTİSİNİN BİTMESİNE TAM İKİ BUÇUK 3 AY VAR. BU SÜREDE BU BELİRTTİĞİM SORUNLAR DAHİLİNDE NELER YAPABİRİLİRİM ŞU KARDEŞİNİZE BİR İYİLİK YAPIN LÜTFEN.20 günü geçerse ne yapabilirim ?

• 
Sayfa: önceki 18231824182518261827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.