Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.047.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18241825182618271828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    olay nasıl oldu 20 günü geçmeye az kaldı benimde
  • zozanmamo Z kullanıcısına yanıt
    teşekkürler..nougatta yok mirrorlink...kötü olmuş bu açıdan...
  • 7,0 a geçince root kalıyor mu?

Birde çift tıklamayla ekran açılmıyor bende bi ayarı falan mı kapandı ne oldu? Yoksa bu da durduk yere mi bozuldu, çok şaşırmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Realizeyes R kullanıcısına yanıt
    Root kalmıyor.Çift tıklama sorunu bende yok.Fabrika ayarlarına döndür belki düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozanmamo -- 13 Ekim 2017; 16:37:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozanmamo

Root kalmıyor.Çift tıklama sorunu bende yok.Fabrika ayarlarına döndür belki düzelir.

Neyse madem belki 7.0 official olarak gelir.

Bende kalktı?
  • Ayın 2'sinde pazartesi sabahı bootloop olan telefonumu delta servise yollamak amacıyla yurtiçi kargoya verdim . 2 gün sonra saat 13 de telefon ellerine ulaşmış ve tam 9 iş gününde bugün öğlende düzeltmişler. Kargoya geri vermişler şu anda kargoyu bekliyorum. düşündüğümden hızlı oldu. maillerime hızlı cevap verdiler. şu anlık bir problemim yok. o kadar kötü yorum okuduktan sonra şaşırdım diyebilirim.
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Sormuştum hocam sadece root kayboluyor sanırım evet.

Ayrıca, manuel fotoğraf çekiminde, video çekme butonunu kaldırmışlar. Hangi akla hizmet kaldırmışlar anlamadım.

Bir video çekeceğiz, otomatik moda al... Çok uğraştırıyor insanı.
  • Gorkemm06 G kullanıcısına yanıt
    ilk olarak cihaz türkiye garantili mi? forumda okuduğum kadarıyla cihazı aldığınız firmadan garantiye yollarsanız 20 günü geçtiğinde cmt günleri dahil 20 gün sökülün paraları deme hakkınız var ama servise bizzat verdiyseniz işler biraz daha uzuyormuş denmişti. Tüketici haklarına danışarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz, 175i de ücretsiz arayarak konu hakkında konuşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcys

arkadaşımın g4üne değişim yaptılar sıfır g4 verdiler garanti süresi de baştan başladı

bu olayda yalancı gibi çıktım bi açıklama yapayım çünkü gelen tepkiler üzerine arkadaşıma olayı tekrar anlattım. Cihaz bootloop olduğunda aldığı dükkana teslim etmiş ardından arkadaşımı çağırıp tamamen yeni cihaz ve yeni evraklar vermişler. Bunun sebebi servisin ücret iadesini kabul etmesi olabilir satıcı da direkt yani cihazı vermiş olabilir aklıma başka açıklama gelmiyor
    geçen sene bu aylarda olmuştu olay ve lg servisleri çaresizlikten g5 dağıtıyorlardı o zamanlar

• Telefonda doğru düzgün uygulama olmamasına rağmen deliler gibi kasmaya başladı. 7 gelse de fabrika ayarlarına geri döndürsem.
  • olcys O kullanıcısına yanıt
    evet türkiye garantili kendim verdim 20 gün olmasına 2 gün kaldı
    2 gün sonra paranızı almaya gidin ne diyeyim :) 20. gün cihaz vermeye kalkarlarsa almayın hiçbir işlemi kabul etmeyin para iadesi yapmazlarsa direkt tüketici haklarına
  • olcys O kullanıcısına yanıt
    peki hocam ayrıntılı bilgi verir misiniz neler yapcam neler dicem nere gitcem parayı servisten mi isticem güneş elektronik
  • Kamera durduruldu hatası alıyorum açılmıyor kamera aynı zamanda arama yaparkende sıkıntı yaşıyorum bunun çözümü nedir?Fabrika ayarlarına çevirdim düzelmedi hala
    malesef bu konuda bilgim forumda okuduklarımla sınırlı, daha önce de belirttiğim gibi ücretsiz danışma hattı 7 24 açık 175i arayabilirsiniz ya da bulunduğunuz şehrin kaymakamlığına gidip dataylı bilgi alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rutzelq

Kamera durduruldu hatası alıyorum açılmıyor kamera aynı zamanda arama yaparkende sıkıntı yaşıyorum bunun çözümü nedir?Fabrika ayarlarına çevirdim düzelmedi hala

Bende de 3 4 kez aynı hatayı verdi.özellikle dikkat ettim arama yapmıyordu,üstelik bildirim çubuğundaki flash(el feneri) uygulamasını açınca flash şu anda kullanılıyor diyerek açılmıyordu....servis olayı derken yedek dolu pili taktım düzeldi ..ama pil ile ilgili olduğunu sanmıyorum dolu pildede bir ara yaptı...servise versem sorun yok diyecekler eminim çünkü şu anda nerdeyse 5 ay oldu sıkıntı yok .

• quote:

Orijinalden alıntı: bll1975

quote:

Orijinalden alıntı: Rutzelq

Kamera durduruldu hatası alıyorum açılmıyor kamera aynı zamanda arama yaparkende sıkıntı yaşıyorum bunun çözümü nedir?Fabrika ayarlarına çevirdim düzelmedi hala

Bende de 3 4 kez aynı hatayı verdi.özellikle dikkat ettim arama yapmıyordu,üstelik bildirim çubuğundaki flash(el feneri) uygulamasını açınca flash şu anda kullanılıyor diyerek açılmıyordu....servis olayı derken yedek dolu pili taktım düzeldi ..ama pil ile ilgili olduğunu sanmıyorum dolu pildede bir ara yaptı...servise versem sorun yok diyecekler eminim çünkü şu anda nerdeyse 5 ay oldu sıkıntı yok .

Dün kamera ön bellek silimi,soft ve hard reset attim.Duzelmedi lgdestek sistesindd en son çare servise vereceksiniz yazıyordu.Sabah kalktim denedim yine açılmadi.Servisin yolunu tuttum pazar günü belki açıktır umuduyla zaten yakındı.Kapalıydı dönerken dalginligima geldi musteri hizmetlerini aradim kapatica fark ettim arama yaptığını sonra kamerayi açtım açılıyordu.Heralde sim kartını çıkarırken bataryayi tak çıkar yaptığım için düzeldi anlamadim bende.

• Rutzelq kullanıcısına yanıt
    Birebir yaşadım o yüzden tahmin ettim sizin durumu..donanım olsa kendinden düzelme ihtimali yok ,sanırım yazılımsal.zaten durum oraya gidince bu melet orda stabil çalışacaktı ve bizde yalancı konuma düşecektik...bende ara ara yaptı dediğim gibi son aylarda aynı sorunu hiç yaşamadım...

• 
Sayfa: önceki 18241825182618271828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.