Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tane g4 telefonum vardı ikisi de yakın tarihte bootloop oldu. Şimdi tüketici hakem heyetine gidip paramı geri alacağım. Var mı parasını alan tecrübelerini yazsa bize?
  • Whispering Wind kullanıcısına yanıt
    İlginç olan tatile geldiğimden beri 2 saat şarjı hiç geçemedim ve şarj aleti yavaş şarj ediyor.

• Beyler 4 temmuz pazartesi resmi tatil miydi? Öyleyse benim 20 iş günü doldu sanırım.
  • Bu forumu okuyunca telefondan soğuyorum. Aslında ne kadar hızlı, kamerası harika, takılma falan olmuyor ama keske bu sorunları olsaydı bootloop nedir arkadaş lg nasıl böyle hatalı üretim yapıyor, samsung sevmem ama bu gidişle geçeceğiz herhalde.

• Kulspruta kullanıcısına yanıt
    Pazartesi resmi tatil sayılmaz herhalde idari izindi sonuçta özel sektör çalıştı,sizin problem neydi tr garantili mi?

• Arkadaşlar tüm bu kronik sorunlara rağmen yine de g4 alınır mı?
    Bu fiyat seviyesinde bir telefon arıyorum. Kağıt üstünde en iyisi g4 gibi ama çok fazla kronik sorun var sanırım.
    Eğer alırsam delta garantili 1250 tl gibi fiyatı var.Fiyatı gayet güzel ordan biraz beni cezbediyor.

Hee birde delta garantide bootlop sorunu yaşayan birisi var mı acaba? Serviste sıkıntı çıkıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A'zel -- 12 Temmuz 2016; 0:45:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahilama

Pazartesi resmi tatil sayılmaz herhalde idari izindi sonuçta özel sektör çalıştı,sizin problem neydi tr garantili mi?

Bootloop ve ghost screen den verdim tr garantili. 1 aydır telefonsuz kaldım :)

• ekim ayında aveadan almış olduğum lg g4 cihaz mayıs ayında bootloop sorunu nedeni ile 18.05.2016 trihinde adana datateknik lg yetkili servisine cihazı verdim gün sonra bana cihazın değişime sunulduğunu bildirdiler 20 iş gününü geçtiğinde ücret iadesi talebinde bulundum değişim onayı verildiği için ücret iadesi talebini redettiler ve cihazın 1 hafta içerisinde teslimi sağlanacaktır dediler ve aradan 1 ay daha geçti tekrardan aradım ve ücret iadesi talebinde bulundum yetkili birime talebinizi bildireceğim cevabını aldım ve yüzde 10 luk deformasyon kesintisi olacakmış onuda kabul ettim ve 4 gün sonra tekrar aradım bana talebimin onaylandığını önümüzdeki günlerde evrakları isticeklerini söylediler ve bu olay bayramdan önceki hafta gerçekleşti.bugün tekrar aradım son durum bilgisi için ve bana bu hafta içerisinde yeni cihazın teslim edileceğini söylediler bende doğal olarak sinirlerime hakim olamadım ve bağırarak konuşmaya başladım ücret iadesi onaylanan cihazın neden yenisini veriyorsunuz diye ve bana ücret iadesi hiçbir zaman onaylanmamış cihazın cevabını verdiler hararetli konuşmanın sonunda sistemden yeni cihazın imei numarasının girildiğini gördüm daha sonra cihazı teslim ettiğim yetkili servisi aradım bana cihazınız hazır gelip alabilirsiniz dediler bende merakımdan yeni cihazın hangi model olduğunu sordum ve birde ne duyayım :) :) :) verecekleri cihaz lg g3 :). daha sonra bi yanlışlık olmuş ve g3 göndermişler dediler ve bu hafta içerisinde yenisini talep edeceklerini belirttiler..
    ayrıca hakem heyetine gittim başvuruda bulundum ama 1 yıl kadar sürer para iadesini alman dediler..

yorumlarınız nedir ne yapmamaı önerirsiniz şimdiden zamanınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysr.bulut -- 12 Temmuz 2016; 1:53:26 >

• 14 haziranda THH ne başvurmuştum para iadesi için bugün aradım LG savunma yollamış telefonda detay vermediler ama haftaya karara bağlanacak dediler bakalım sonuç ne olacak bu hafta içi gidip savunmayı okumayı düşünüyorum.
  • Cepport'tan kardeşime G4 aldık Ekim ayında. Geçen gün durduk yerde kapandı sonra açılmadı hiç, bootloop oluyor. Ghostscreen sorunu da vardı. Intellicelle yollasam degistirirler mi telefonu nasil bir yol izlememiz gerek?

• Bi soru sormustum. Telefon açılış süreniz hakkında beyler. Kapalı Lg telefonu açınca boot süresi kaç animasyon yıldızı pass geçiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: elmasuyum

Bi soru sormustum. Telefon açılış süreniz hakkında beyler. Kapalı Lg telefonu açınca boot süresi kaç animasyon yıldızı pass geçiyor?

İkinci lg logosu geldikten sonra G harfinin içinden 4 tane yıldız geçtikten sonra açılıyor.
  • Uçarı kaçarı yok bu işin eninde sonunda bootloop olacak

• Arkadaşlar telefon 3 saatte şarj olmaya başladı. Bu sorunla karşılaşanlar şarj aleti mi değiştirdi yoksa USB kabloyu mu değiştirdi? Ya da çözüm servis mi?

• ysr.bulut Y kullanıcısına yanıt
    THH yoluna girin bence hocam.
    LG hata yapmış ve siz haklısınız.
  • ysr.bulut Y kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun, büyük şehirlerde THH kararları yoğunluktan dolayı uzun sürmekte ne yazık ki. Durumu belirten dilekçenizi iadeyi taahhütlü firmaya göndermeniz süreci başlatacaktır. Ben önceki telefonumda şahsen ihtarname'yi HTC firmasına bu şekilde çekmiştim. Para iademi yapın sizi mahkemeye veriyorum masraflarına katlanırsınız şeklinde. Geri dönüş yapıp; ayıplı mallarda para iadesi için mahkeme kararı gerektiğini sadece birebir değişim yapabileceklerini söylediler. Kabul etmedim ve avukata gidip dava sürecini başlattım.

Ben THH'ne değil tüketici mahkemesine gittim o zamanlar limit düşüktü. Parayı geri almam tam 1.5 yıl sürdü Ankara daki mahkemelerin yoğunluğundan dolayı. Avukatın söylediğine göre THH kararı da aynı süreler alacakmış ve kararını firmaların pek sallamadığını, icra yoluna gittiklerini söylemişti.

Sizin sürecinizde telefonun yenisini almanız süreci iptal mi ediyor bilemedim. Ben mahkeme bilir kişisi telefonu isteyene kadar 1 yıla yakın kullanmıştım.

Benim G4 6 ay önce kadar bootloop oldu ve yenisini verdiler. Eğer bu telefonlar %100 bootloop olacaksa para iadesi almak en mantıklısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: franky88

Arkadaşlar telefon 3 saatte şarj olmaya başladı. Bu sorunla karşılaşanlar şarj aleti mi değiştirdi yoksa USB kabloyu mu değiştirdi? Ya da çözüm servis mi?

Güncel

• arkadaşlar g4ü turk telekom hattımla ipade wifi hotspot yapmak istiyorum. ipadin şarjı daha uzun gittiği için bu yöntemi deneyeceğim. Sadece wifi hotspot ile 3gde kaç saat dayanır pil. konum vs kapalı olacak. telefon başka bir amaç için kullanılmayacak. yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dancingman

quote:

Orijinalden alıntı: elmasuyum

Bi soru sormustum. Telefon açılış süreniz hakkında beyler. Kapalı Lg telefonu açınca boot süresi kaç animasyon yıldızı pass geçiyor?

İkinci lg logosu geldikten sonra G harfinin içinden 4 tane yıldız geçtikten sonra açılıyor.

Teşekkür ederim dancingman. Bende de genelde 4 bazen de 5 yıldızdan sonra kilit ekranı geliyor. Telefon ne kadar hızlı açılıyor merak ettim de...

• 
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.