Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
39.429
Cevap
256
Favori
960.733
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Giriş
    541 Mesaj
    Arkadaşlar telefonu kapatıp açınca kaç kuyruklu yıldız animasyonundan sonra kilit ekranınız geliyor? Ben de genelde 4 defadan sonra bazen de 5 defadan sonra geliyor. Versiyon 20g kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    7.0 flan verirlerse patlarizz.lg bu sarji bence v20z'de basaracaktir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Camper7861 -- 11 Temmuz 2016; 22:06:03 >
    |
    |

üretim yeri K (kore) değil de C (çin)
    |
    |
    ONUR_345241 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: dashwood

Refurbish ile 20i yükledim Google hesabına girmiyor var mı çözümü olan

yok mu önerisi olan

|
    |

Eklemeyi unutmuşum googlein kitap, oyun,slayt,hangout,google+ uygulamaları devredışı bende de.

|
    |
    fghjkj kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bootloop sorunu v10 dada mevcut malesef bu arada benimde g4 cihazda bootloop hastalığına yakalandı bugün servise teslim ettim anakart ve ekranı değişecek.
    |
    |
    connectpeople kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    2 tane g4 telefonum vardı ikisi de yakın tarihte bootloop oldu. Şimdi tüketici hakem heyetine gidip paramı geri alacağım. Var mı parasını alan tecrübelerini yazsa bize?
    |
    |

İlginç olan tatile geldiğimden beri 2 saat şarjı hiç geçemedim ve şarj aleti yavaş şarj ediyor.

|
    |
    Whispering Wind kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu forumu okuyunca telefondan soğuyorum. Aslında ne kadar hızlı, kamerası harika, takılma falan olmuyor ama keske bu sorunları olsaydı bootloop nedir arkadaş lg nasıl böyle hatalı üretim yapıyor, samsung sevmem ama bu gidişle geçeceğiz herhalde.

|
    |

Pazartesi resmi tatil sayılmaz herhalde idari izindi sonuçta özel sektör çalıştı,sizin problem neydi tr garantili mi?

|
    |
    Kulspruta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu fiyat seviyesinde bir telefon arıyorum. Kağıt üstünde en iyisi g4 gibi ama çok fazla kronik sorun var sanırım.
    Eğer alırsam delta garantili 1250 tl gibi fiyatı var.Fiyatı gayet güzel ordan biraz beni cezbediyor.

Hee birde delta garantide bootlop sorunu yaşayan birisi var mı acaba? Serviste sıkıntı çıkıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A'zel -- 12 Temmuz 2016; 0:45:11 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: lahilama

Pazartesi resmi tatil sayılmaz herhalde idari izindi sonuçta özel sektör çalıştı,sizin problem neydi tr garantili mi?

Bootloop ve ghost screen den verdim tr garantili. 1 aydır telefonsuz kaldım :)

|
    |
    ekim ayında aveadan almış olduğum lg g4 cihaz mayıs ayında bootloop sorunu nedeni ile 18.05.2016 trihinde adana datateknik lg yetkili servisine cihazı verdim gün sonra bana cihazın değişime sunulduğunu bildirdiler 20 iş gününü geçtiğinde ücret iadesi talebinde bulundum değişim onayı verildiği için ücret iadesi talebini redettiler ve cihazın 1 hafta içerisinde teslimi sağlanacaktır dediler ve aradan 1 ay daha geçti tekrardan aradım ve ücret iadesi talebinde bulundum yetkili birime talebinizi bildireceğim cevabını aldım ve yüzde 10 luk deformasyon kesintisi olacakmış onuda kabul ettim ve 4 gün sonra tekrar aradım bana talebimin onaylandığını önümüzdeki günlerde evrakları isticeklerini söylediler ve bu olay bayramdan önceki hafta gerçekleşti.bugün tekrar aradım son durum bilgisi için ve bana bu hafta içerisinde yeni cihazın teslim edileceğini söylediler bende doğal olarak sinirlerime hakim olamadım ve bağırarak konuşmaya başladım ücret iadesi onaylanan cihazın neden yenisini veriyorsunuz diye ve bana ücret iadesi hiçbir zaman onaylanmamış cihazın cevabını verdiler hararetli konuşmanın sonunda sistemden yeni cihazın imei numarasının girildiğini gördüm daha sonra cihazı teslim ettiğim yetkili servisi aradım bana cihazınız hazır gelip alabilirsiniz dediler bende merakımdan yeni cihazın hangi model olduğunu sordum ve birde ne duyayım :) :) :) verecekleri cihaz lg g3 :). daha sonra bi yanlışlık olmuş ve g3 göndermişler dediler ve bu hafta içerisinde yenisini talep edeceklerini belirttiler..
    ayrıca hakem heyetine gittim başvuruda bulundum ama 1 yıl kadar sürer para iadesini alman dediler..

yorumlarınız nedir ne yapmamaı önerirsiniz şimdiden zamanınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysr.bulut -- 12 Temmuz 2016; 1:53:26 >

• Yüzbaşı
    437 Mesaj
    14 haziranda THH ne başvurmuştum para iadesi için bugün aradım LG savunma yollamış telefonda detay vermediler ama haftaya karara bağlanacak dediler bakalım sonuç ne olacak bu hafta içi gidip savunmayı okumayı düşünüyorum.
    |
    |
    Cepport'tan kardeşime G4 aldık Ekim ayında. Geçen gün durduk yerde kapandı sonra açılmadı hiç, bootloop oluyor. Ghostscreen sorunu da vardı. Intellicelle yollasam degistirirler mi telefonu nasil bir yol izlememiz gerek?

|
    |
    Bi soru sormustum. Telefon açılış süreniz hakkında beyler. Kapalı Lg telefonu açınca boot süresi kaç animasyon yıldızı pass geçiyor?

Orijinalden alıntı: elmasuyum

Bi soru sormustum. Telefon açılış süreniz hakkında beyler. Kapalı Lg telefonu açınca boot süresi kaç animasyon yıldızı pass geçiyor?

İkinci lg logosu geldikten sonra G harfinin içinden 4 tane yıldız geçtikten sonra açılıyor.
    Uçarı kaçarı yok bu işin eninde sonunda bootloop olacak

|
    |
HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.