Şimdi Ara

Lg g4 kamera sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> Lg g4 kamera sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    951 Mesaj
    Benim telefonun kamera camı çizildi aşırı soluk ve bulanık çekiyor Kamera çamı cizildiğinden midir başka bir sebebi olabilirmi soluk çekmesi çizilmeden kaynaklanabilir mi serviste 150 tl istediler kamera cam değişimi için ayrıca derisi deforme oldu piyasada 100 tl plan deri kapak içinde 150 tl istediler bunu yapan ise merkez lg servisi. Ayrıca eğer 300tl verip kamera camını ve kapağı almazsam avize sorunu vardı garanti kapsamına giren. 300 tl verip garanti kapsamında olmayanları yaptırmazsan garanti kapsamına giren ahizeyide yapmayız dediler ben hayatımda böyle bir saçmalık duymadım zaten birdaha lg den telefon almayacağım.telefonunda çok sorun var ama genel haliyle güzel cihaz. Almam dememin sebebi satış sonrası teknik destekleri. Teknik servise 4 gün ulaşmaya çalıştım telefon çalıyor ard arda arayınca açıp kapatıyorlar. Sinirimden kin kustum buraya resmen kusura bakmayın ama bunları dikkate alın.
    Ayrıca telefonun camı kırılmıştı servis 1000tl fiyat çekince dayıma verdim dışarda yaptırdı dışarda dediğim bir turkcell bayisi. Bunla ilgili bir sorun olabilir mi kamera için. Kullanan arkadaşlar birde telefonu kulağımızın yanında tutup hızlıca sallayınca ses geliyormu sizden birde böyle bir sorun var. Son durum olarak teknik servis cihazı fabrika ayarlarına alıp hiçbirşey yapmadan geri gönderdi ahize hoparlör gibi hiçbir garanti kapsamındaki soruna bakmamıştım. Sorumu da bilen biri yanıtlarsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
haberler
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.