Şimdi Ara

LG G4 kamera lensimi kırdım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba sorunum öncelikle garanti dahilinde bir sorun değil.

LG G4 kamera lensim telefonumu düşürdüğümde kırıldı. Baya baya bildiğiniz arkada kamerayı koruyan lensin koruyucu camı kırıldı.

LG G4 kamera lensimi kırdım

Şimdi ben bunun bedelini servise sordum 110 lira dediler eyvallah. Ancak ellerinde de bulunmadığını söylediler. Şimdi bu servisin bildiğim kadarıyla bana yedek parça sağlama zorunluluğu var. Bedelli olsun bedelsiz olsun. Eee olmayan parçayı da eleman yaratamaz durduk yerde. Şimdi telefonun 1 sene daha garantisi var. O yüzden parçayı başka yerden sipariş edip garanti dışı bırakmak istemiyorum cihazımı. Bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim? Bu konuda bilgisi, deneyimi olan var mı?

• Hugh Laurie kullanıcısına yanıt
    Servisle gorusun garanti den cikmayacaksa 110 cok para değil kapora verip getirtin taktirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By Doğu B kullanıcısına yanıt
    Bana bu parçayı servisin temin etmesi gerekiyor. Benim herhangi bir yükümlülüğüm yok bu konuda. Benim sorum daha çok benim bu durumdaki haklarım nelerdir. Servisin bana karşı sorumlulukları ve benim bu durumdaki haklarım nelerdir? Benim asıl sorum buydu aslında.
  • Hugh Laurie kullanıcısına yanıt
    Servis size parçayı illaki temin ederde siz ne gibi hak hukuk bekliyorsunuz onu anlamadım. Servis harici değişim yaptırırsaniz garanti disi kalir telefon parçayı servisten alsanizda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.