Şimdi Ara

LG G4 için SICAK FIRSATLAR (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.563
Cevap
84
Favori
302.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    %5 indirim dün gece bitti artık o fiyata alamam
    İnş. Pişman olmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakirci1453

valla ben LG TR Garanti dışındakilere uzağım 1400 olsa bile

200 tane paralel ithalat lg g2 ve lg g3 alıp satmış biri olarak tr garantili cihaza 400 tl fazla para vermeni tavsiye etmem.

• canciger C kullanıcısına yanıt
    hocam g3 kullanıyodum. 1 sene kullandım 1 senenin sonunda çatlak yüzünden fatura bedeli 2099u geri aldım. Yani 1 sene bedava G3 kullandım. LG TR Garanti farkı
  • quote:

hocam g3 kullanıyodum. 1 sene kullandım 1 senenin sonunda çatlak yüzünden fatura bedeli 2099u geri aldım. Yani 1 sene bedava G3 kullandım. LG TR Garanti farkı

Peki.
  • quote:

valla ben LG TR Garanti dışındakilere uzağım 1400 olsa bile

Ustam iyi hoş güzel de o fiyatlar hayel bir defa oldu fiyat indirimi dolar yuro uçmuş gitmiş
  • 1500 e bulsam alacaktım dünkü gg %5 indiriminide kaçırdık hadı hayırlı bakalım. kısmet ne zaman olacaksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Arkadaşlar cihazı alma arefesindeyim fakat bu renk yani kapak konusunda kararsızım kahverengi deri düşünüyorum fakat bazıları çabuk deforme oluyor kenaları yıparnıyor deniyor.Aynı zamanda bu metalik ve beyaz renk seçenekleri var metalik de hoş ama malzeme olarak plastik sanırım.Siz ne önerirsiniz hangi renk kapak daha iyi olur?

Ben, gri (füme renk) + kahverengi kapak hediyesi ile aldım. İlk 6 gün kılıfsız kahverengi kapakla kullandım. Köşeleri gitmeye başlayınca, gri kapağı takıp 2-3 tane ince kılıf aldım, spada tarzı. Şuan kahverengi kapak kutusunda duruyor. Kararınızı buna göre verin.

Ayrıca ekran fikmi taktırırken sensörü kapatmayanlardan olmasına özen gösterin.

Bir arkadaşım için TR garantili bakıyoruz, şuan en uygunu hepsiburada.com mudur acaba ?

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Tr garantili derken distribütör garantili ise teknosada 1899 tl

• quote:

Tr garantili derken distribütör garantili ise teknosada 1899 tl

Distribitör demek istedim. Teknosada kapak hediyesi var mı acaba ?

yok hocam kapak hediyesi. 31 ağustosta bitmiş o. bizzat teyit ettim
    siz deyince farkettim hepsiburada.com da 1948 TL ye olan model distribütör garantili galiba. Eğer öyleyse kahverengi kapakta veriyormuş. on numara. vatandan alacaktım normalde kapak hediyesi var diye. 1948e hbde çok iyi şuan için
  • bakirci1453 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim o zaman hepsiburada saha avantajlı gibi. Arka kapak hediyeside var +50 tl de puan veriyor.

Hepsiburada.com da ithalatçı diye biliyordum TR garantilide varmış ayrıca kapak hediyeli ve 1948 e. sevindim gece gece çok teşekkür ettim.
  • bakirci1453 B kullanıcısına yanıt
    50 tl puanıda unutma hocam, yalnız kahve deriyi gri kapakla vermiyor.

50 tl bonus karta özel galiba. o
    renk sıkıntı değil beyaz renk alacaktım zaten. deri siyah istiyordum ama varsın olsun kahve.
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Gg da 1659 ve 50 tl word puan var. Tabi ithalatci garantili.

Firmayi bilen var mi acaba ? Arkadas telefon bakıyordu. 1600 e iyi bir telefon olabilir. Yuzde 5 cekle kombo yapilir mi ? Bende yok ama olan hesap bulunur gibi

Ekleme: taksit secenegide gozukuyor orada. Telefonlara gg da taksit mi var anlamadim. Baska sitelerde taksit yok gözüküyordu

ceppaket iyi satıcıdır. 5 gündür ing nin limit yükseltme keyfini beklemesem alacaktım ama şuan 1719 oldu ürünün fiyatı. ceppaket'ten daha önce lg g2 almıştım elinde varsa istediğin seriden yolluyor.

şuan kliksa'da siyah rengi 1659 TL mevcut ihtalatçı firma garantili
    http://www.kliksa.com/urun/lg-h815-g4-32-gb-siyah-deri-akilli-telefon/980007651

• orjinal kapak ucuza nerden bulabiliriz
  • Lg Tr garantili 1800'lere bulabilsem hemen alıcamda yok arkadaş bakmadıgım yer kalmadı İthalatçı garantilerede güvenemiyorum Delta çoğu onlarıda biraz araştırınca uzak durun diyenler çok fazla
  • ua_karadag kullanıcısına yanıt
    1950 hediye kapak ile yapistir usta bi tane

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.