Şimdi Ara

LG G4 için SICAK FIRSATLAR (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.563
Cevap
84
Favori
302.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arifakinti

Metro kliksa gibi yerler yapıyor.

Sadece ticari şirket kredi kartlarına, yanlış bilgi vermeyelim. Cep telefonu satışlarının taksitlendirilmesi kanunen yasak, taksitlendiren suç işliyordur.
  • alatrka kullanıcısına yanıt
  • teknosa da yıne 1899 lıra
  • karabey007 K kullanıcısına yanıt
    aynen 2 gecedir 1899 sabahları artıyor tekrar
  • hepsıburada da 1948 e dusmus derı akapk hedıyesı de var bır de 50 tlık puanı vardı aynı fıyata gelıyor teknosayla hedıye kapakla almak ısteyen arkadsalara duyurulur
  • Arkadaşlar cihazı alma arefesindeyim fakat bu renk yani kapak konusunda kararsızım kahverengi deri düşünüyorum fakat bazıları çabuk deforme oluyor kenaları yıparnıyor deniyor.Aynı zamanda bu metalik ve beyaz renk seçenekleri var metalik de hoş ama malzeme olarak plastik sanırım.Siz ne önerirsiniz hangi renk kapak daha iyi olur?
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    kahverengı kapak evet deforme oluyor ve bır haylı de cırkın gorunuyor o yuzden sıyah derı kapak dusunebılırsın seramık kapaklar yanı plastık kapakların grı ve beyaz olanlarına derı kapak hedıyesı var varanda ve hb da da ıstersen oradan da bakabılırsın
    Eğer kapaklı kılıf kullanacam derseniz hangi kapağın olduğunun bir anlamı yok. Çünkü kılıfın arka kapağı diğer kapağın yerine geçiyor.
    Bunun dışında eğer kapaklar arasında fiyat farkı yoksa kahverengi alın derim ancak kahverengi için artı bir para isteniyorsa diğer kapakları alın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Eğer kapaklı kılıf kullanacam derseniz hangi kapağın olduğunun bir anlamı yok. Çünkü kılıfın arka kapağı diğer kapağın yerine geçiyor.
    Bunun dışında eğer kapaklar arasında fiyat farkı yoksa kahverengi alın derim ancak kahverengi için artı bir para isteniyorsa diğer kapakları alın derim.

Teşekkürler peki kahverengi olanların içinden normal gri veya beyaz kapağı da çıkıyor mu onu anlamadım?
  • Gg da 1659 ve 50 tl word puan var. Tabi ithalatci garantili.

Firmayi bilen var mi acaba ? Arkadas telefon bakıyordu. 1600 e iyi bir telefon olabilir. Yuzde 5 cekle kombo yapilir mi ? Bende yok ama olan hesap bulunur gibi

Ekleme: taksit secenegide gozukuyor orada. Telefonlara gg da taksit mi var anlamadim. Baska sitelerde taksit yok gözüküyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 12 Eylül 2015; 0:31:37 >
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    taksit seçeneği gözükebilir fakat ödeme ekranına gelince taksit yok.
    zaten yasal olarak da telefona taksit yapılmıyor
  • Bu fırsatı kaçırdık gerisi hepten boş
     LG G4 için SICAK FIRSATLAR
    Benim aldığım paralel ithalattan kahverenginin yanında bir de beyaz kapak çıkmıştı. Ancak benden sonra alanlarda çıkmamış.

• Sony Z5 acaba kaç para ile gelecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakirci1453

Bu fırsatı kaçırdık gerisi hepten boş
     LG G4 için SICAK FIRSATLAR

ne zaman olmuş

• bakirci1453 B kullanıcısına yanıt
    oooff off
  • 1400 tl den bir kuruş fazla vermem inat ettim. Dün gg da 1525 tl idi %5 indirim ve word puan ile inş. Pişman olmam.

• pingu81 kullanıcısına yanıt
    5 eylül cumartesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger

1400 tl den bir kuruş fazla vermem inat ettim. Dün gg da 1525 tl idi %5 indirim ve word puan ile inş. Pişman olmam.

Olabilirsin ustam güzel fiyatmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    valla ben LG TR Garanti dışındakilere uzağım 1400 olsa bile
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.