Şimdi Ara

LG G4 H815 Donanımsal Sorunlarım Var Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sevgili arkadaşlar, LG G4 H815 cihazımda bazı donanımsal sorunlarım var.
    Cihazımın şarjı hemen bitiyor Bir iki yere bakınca hemen iniyor 5 dakikada %10 gidiyor. Bu benim cihazımdan mı yoksa diğerlerinde de mi aynı. Cihazı yeni aldım yenilenmiş teşhir üründü. Diğer bir sorun ise cihaz PUBG Mobile Lite oynarken hemen ısınıyor ve normal yerlere bakarken de sıcak oluyor. Cihaz 2 kere sadece Google'a bakarken ısıdan dolayı kapandı. Diğer bir sorun ise ben köyde duruyorum diğer telefon yani Samsung Galaxy J7 Max H+ 3 Diş çekerken benim cihazım hiç çekmiyor ve arayan ulaşamıyor. Cihazım ın RAM 3 hafızası ise 32GB dır. Pubg Mobile oynayamıyorum. Bu sadece benim telefonumda mı yoksa genel bir sorun mu? Android 7.0 nougat. Bir sorun daha var cihaz çekmediği halde bazen iki diş gösteriyor ve arama veya sms olmuyor. Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Halen lg g4 kullanan varmış demek, lg bu telefondan sonra belini doğrultamadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Lütfen sorularıma cevap verirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: XDaRKWaRRıoRX

Lütfen sorularıma cevap verirmisiniz?
    Sorunlarının çözümü telefonu kaldırıp çöpe atmak. Başka da çözümü yok, bootlop'a girmeyip çalışması bile mucize

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Lütfen böyle saçma sapan yorum yazacaksınız yazmayın durduk yerde telefonu çöpe atamam bataryayı değiştireceğim artık olmazsa bir servise göndereceğim.

• Bulunduğunuz yerde mobil şebeke iyi cekmiyorsa ve interneti mobil üzerinden kullanıyorsanız şarjı ve sıcaklığı çok etkiliyor bu durum. Ancak çekim sıkıntısının olmadığı bir yerde de çok hızlı şarj gidiyor ve çok ısınıyorsa cihazınız sorunlu diyebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: XDaRKWaRRıoRX

Lütfen böyle saçma sapan yorum yazacaksınız yazmayın durduk yerde telefonu çöpe atamam bataryayı değiştireceğim artık olmazsa bir servise göndereceğim.
    Saçma sapan yorum yazmıyorum 2004 den beri bu forumdayım, realist olmak gerekiyor bazen.. Servise versen sana telefonun ederinden fiyat çıkaracaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Elitforce

Bulunduğunuz yerde mobil şebeke iyi cekmiyorsa ve interneti mobil üzerinden kullanıyorsanız şarjı ve sıcaklığı çok etkiliyor bu durum. Ancak çekim sıkıntısının olmadığı bir yerde de çok hızlı şarj gidiyor ve çok ısınıyorsa cihazınız sorunlu diyebiliriz.
    Cihaz sorunlu arkadaş kabul etmek istemiyor. Batarya da alsa servisede verse o telefon asla düzelmez

• G4 hali hazırda kullanıyorum, yedek telefon olarak duruyor. Zaten çıktığından beri pili yetersiz bir cihazdı hep. 2020'ye geldiğimizde kullanılan programlar, haliyle daha fazla güç istiyor bu da bataryanın daha çabuk bitmesi demek. Bunun dışında PUBG Mobile oynamak zor, işlemci güçlü değil. Büyük ihtimal piliniz iyi durumda da değil pek. Yenilenmiş olarak almışsınız; satıcıdan pil talep edin, yollasın. Accubattery ile pil ölçümü de yaparsanız şu anki pilin kapasitesini de görmüş olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzRocK -- 23 Eylül 2020; 17:38:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.