Şimdi Ara

Lg G4 Ekranın En Üst Tarafındaki Beyazlaşma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet gördüğüm üzere herkes bu dertten yakınıyor bi kaç konuya mesaj yazdım bu sorunla ilgili sagolsun arkadaşlar cevaplarını esirgemediler ama bu dert başka kimselerde varmı onu öğrenmek istiyorum şimdi fotoğraf paylaşıcam bu fotoğraf bu forumdaki başka arkadaşa ait çünkü 4 gün önce aldım telefonu fark ettiğim gibi teknik servise bıraktım asıl olay şu bu bir yanlışlık mı hata mı yoksa olağan bir şeymi yoksa ekranın yapısımı böyle.Evet sorun şu şekillde işliyor ekranın en üst tarafında renkleri beyaza yatkın veriyor.Resimde de anlaşıldığı gibi gri en üst tarafda beyaza doğru bir renk veriyor sadece bildirim çubuğunda değil örnek veriyorum foto çektim resime bakıcam ekranın üst tarafı beyaza yakın bir renk açıklığı var takvime girdim sarı olan üst renk beyaza yakın bir renk olarak karşıma çıkıyor bu böyle sıralanır gider en üst tarafının belli bir öyle şaşalı bir büyüklüğü yok ekranın en üst tarafı yarım cmden az soldan sağa doğru bir beyazlık yorumlarınızı bekliyorum.Bu arada resmi büyütmeyin küçük şeklinde daha belli oluyor.
     Lg G4 Ekranın En Üst Tarafındaki Beyazlaşma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidensa -- 25 Aralık 2015; 23:16:59 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.