Şimdi Ara

LG G4 Burn In (Ghost Screen) Sorunu İncelemesi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
7
Favori
27.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meyupdemir

Merhaba arkadaşlar. Benim g4 telefonumda 4 nisanda boot problemi sebebiyle servise gitti. Gs problemide vardı fakat önemsemiyordum. Telefon 505 serisiydi. 25 nisanda telefonu anakart değişimiyke geri aldım. aldığım gün geri götürdüm çünkü telefonun parlaklığı sürekli kendi kendine %100e çıkıyordu. Yine anakart değişecek dediler ben kabul etmedim değişim istedim fakat onaylanmadı. Sonra sanırım yapamadılar ve değişim kararı çıktı. Şu an en büyük korkum yeni gelecek cihazın sarı ekranlı olması. Bu benim için büyük bir problem olur çünkü note 2nin ekranı çok sarı diye g4e geçmiştim. Bu durumda sizce ne yapmalıyım. Yeni telefon kesin sarımı olur. Para iadesimi istemeliyim yoksa işimi şansamı bırakmalıyım bilemedim

Cihaz gelince haber verirmisin kaç serisi ve ekran sarımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Merhaba arkadaşlar. Benim g4 telefonumda 4 nisanda boot problemi sebebiyle servise gitti. Gs problemide vardı fakat önemsemiyordum. Telefon 505 serisiydi. 25 nisanda telefonu anakart değişimiyke geri aldım. aldığım gün geri götürdüm çünkü telefonun parlaklığı sürekli kendi kendine %100e çıkıyordu. Yine anakart değişecek dediler ben kabul etmedim değişim istedim fakat onaylanmadı. Sonra sanırım yapamadılar ve değişim kararı çıktı. Şu an en büyük korkum yeni gelecek cihazın sarı ekranlı olması. Bu benim için büyük bir problem olur çünkü note 2nin ekranı çok sarı diye g4e geçmiştim. Bu durumda sizce ne yapmalıyım. Yeni telefon kesin sarımı olur. Para iadesimi istemeliyim yoksa işimi şansamı bırakmalıyım bilemedim

6xx serisi sarı ekran ve sana verecekleri 6xx serisi olacak. Ona göre para iadeni iste. telefonu aldığın yere lg ye kimi buluyosan yapışıcaksın. Uğraştırıcaklar seni ama yapacak birşey yok.

• Pardus Linux kullanıcısına yanıt
    ghost screenden dolayı 3 ay önce ekran değişti ama tekrar oluştu . kaçarı yok illaki çıkıyor
  • az önce arayıp para iadesi istedim. kesinlikle telefon kabul etmeyeceğimide belirttim. merkeze iletiyoruz dediler. bundan sonra yapmam gereken nedir arkadaşlar

• Uzun zamandır aklıma geldikçe kontrole diyorum böyle bir problemle karşılaşmadım.

Android 5.1 yüklü.

Bootloop oalyı da yaşamadım sadece bir sefer telefon kendine reset atmıştı ama çok ısınmıştı telefon ondan olmuştu herhalde.

Bir de herkesin yaşadığı bildirim ışığının sönmemesi durumu ben de var. Ama çok sorun etmiyorum.

Acaba seriden seriye mi fark ediyor. Telefonumun hangi üretim serisi olduğunu bilmiyorum.
  • quote:

az önce arayıp para iadesi istedim. kesinlikle telefon kabul etmeyeceğimide belirttim. merkeze iletiyoruz dediler. bundan sonra yapmam gereken nedir arkadaşlar

Beklemek...

• ghost screen diye götürdüm 506 serisi hem ekranı hemde anakartımı değiştirdiler
  • G4 ü hepsiburadadan ithalatçı garatili 1.249 tl ye almayı düsünüyordum açıkçası üzüldüm kamerası ve tasarımı sevdirtmişti kendini. Umarim sorunu yasayan arkadaslar en kisa zamanda bi çözüme kavuşur. Bende alternatif olarak baska telefonlara yöneleceğim. Batarya konusunda üzmeyen vibe p1 i alabilirim mesela. İyi forumlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lgnin servisleri tıka basa dolu

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsxp

815TR serisindede varmıdır bu sorun ?

var benim başıma bugün geldi seri 512k

• bugün vatana gittim verdim telefonu, sorun kısmına : cihaz aşırı ısınıyor ghost screen "uygulamasında" ekranda iz kalıyor ekran üzerinde görüntüsü var yazmışlar sizce servis anlar mı bu yazıdan sorunu?

ve Görünüm kıısmına kullanıma bağlı kılcal çizikler çerçevede kavlama yazmışlar

Sizce telefonun servisteki akıbeti ne olur? açıklamayı yanlış yazmışlar gibi ghost screen uygulaması yazmışlar ben LG ye ne dersem düzeltirler bu yazıyı elimde fatura no ve servis no mevcut
  • merhaba, benim ilk 6 içinde ghost screen çıkan telefonuma değişim onayını verdiler fakat iade vermiyoruz çünkü yeni telefon almanız için serviste hazır diyorlar.iade için nasıl bir yol izlemem gerekir?tüketici hakem heyetine gitmek için servisten herhangi bir belge götürmeme gerek var mıdır?
  • 19harun 1 kullanıcısına yanıt
    galipekin G kullanıcısına yanıt
    ghost screen uygulamasıda neymiş. vatan hangi servise vermişse telefonu o servisi arayıp iletişime geçmeyi deneyin. Fakat servis telefonları çok çooooooooooook nadir açıyor bilginiz olsun allah sabır versin.

galipekin
    almayın telefonu. telefonu istemediğinizi bu sıkıntının sürekli oluştuğunu tüm modellerde donanımsal bu arızanın olduğunu telefondan soğuduğunuzu belirtin. ilk para iadesini lg den isteyin infotr@lge.com a da bu konu hakkında mail atın. baktınız sonuç yok telefonu aldığınız yere yapışın. aldığınız yerde para iadesini yapmakta sorumlu. ben lg den aldım para iadesini arkadaşım mediamarkt tan aldı mesela. en son çağrede servis arıza formunuzu alıp tüketici hakem heyetine gidin
  • Arkadaşlar bende de 6 ay sonra çıktı bu sorun. silik bi şekilde bildirim çubuğu üzerinde iz kalıyor. bu izler ilerleyip telefonu kullanılmaz hale getirir mi ?
  • plazma televizyonlarda da yaşanıyor bu sorun. Odamdaki televizyonda 1 saat kadar aynı kanalı izledikten sonra tv yi kapattığınızda dahi açıkımış gibi o logo orada yapışmış kalıyor. (samsung plazma) bunun yazılımsal çözümü pikselleri periyotlarla 1,2 piksel sağa, sola yukarı, aşağı kaydırarak sürekli camın aynı noktasına o ışığın vurmamasını sağlamak. Televizyonun içerisinde birde ekran silmek için tarama var. yatay yönde yaklaşık 20,30 dakika boş olarak çizgiler tarıyor temizlenmesi için

LG G4 Burn In (Ghost Screen) Sorunu İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabes64 -- 3 Temmuz 2016; 16:24:44 >

• brynrdg kullanıcısına yanıt
    hocam vatanı aradım hangi servise gönderdiniz diye LG Elektronik dedi bu Lg elektronik direk LG mi oluyor yoksa başka bir şirket mi ?
  • Dün aksam tesadüfen bendede oldugunu farkettim. Ne zamandir var bilmiyorum. Telefon G4. Telefonu kargo ile gondersek yedek cihaz gonderirlermi baska telefon yok. Telefonsuz kalicam yoksa. Takıntılı bir insanim dünden beri sürekli bakıyorum :D ailede full lg var hepsine baktim birtek bende var sorun

• lg g3 dede olabiliyo bu ama playden burn in tool indirip düzeltebiliyosunuz hemen geçen bişey yani aman aman bi sorun değil
  • Bende bursa prosime yolladim gs den dolayı bugun 20 is gunu doldu para iadesi isteyecem fakat telefonu turktelekomdan 24 ay tahhudutlu aldim yani her ay faturama yansiyor ne yapmaliyim ?

• arkadaşlar bugün g4 değişim cihazını vintekten aldım. telefonu açtım baktım kendi kendine parlaklık artıyor. Sıfır telefon bu. Çok saçma geliyor artık lanetlimiyim neyim anlamıyorum. Yarın gidip yine servise bırakıcam telefonu. Lg almak büyük pişmanlık. Herkes çevresini uyarmalı bence...

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.