Şimdi Ara

LG G3 Unroot Kdz Yükleme ile Stock Roma Dönüş (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
19
Favori
58.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BASKANCIHAN

quote:

Orijinalden alıntı: nexus7

hocam j sürümün bu yöntemle yüklemeyi denedinizmi?

Kardeş bu yöntemle hertürlü yazılımı flaşlarsın sorun olmaz j l a b rahat ol..

hocam ben daha geçen gün bu yöntemle b sürümüne döndüm. şimdi verdiğiniz linkteki j yi bununla yüklemeye çalışıyorum 50 kere denedim olmadı. bir yerde hata yapıyorum ama nerde. birde internnette unroot yöntemlerini araştırdım sizinkş kadar kolay bir yönteme rastlamadım. yabancıların yaptığı bir yöntem var ama ondada BIN_LGD855AT-00-V10e-EUR-XX-JUL-08-2014-32G-0.zip bu dosyayı indirmem gerekiyor. uzantısı eur olduğu için onuda deneyemedim. yarın garantiye gönderecektim kaldı :(

sanırım şimdide telefon brick oldu. kablo bağlı olmadığı halde güç tuşuna basıp açmaya çalıştığımda firmware update ekranında takılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexus7 -- 18 Ekim 2014; 1:48:17 >

• Dostum dediklerini aynen bende yaptım. Ne denediysem olmadı. Aygıt yöneticisinden telefonun modemini de devre dışı bırakıp denedim yine olmadı. Bendeki hata ise şu şekilde.

LG G3 Unroot Kdz Yükleme ile Stock Roma Dönüş

• BASKANCIHAN kullanıcısına yanıt
    Dostum bende aynı şekilde dediklerini tamamen yaptım olmadı. Aygıt yöneticisinden telefonun modemini de devre dışı bırakıp denedim yine olmadı. Ne denediysem olmadı. Bende ki hata ise şu şekilde. Günlerdir uğraşıyorum çözemedim.

• Lg Backup ile herşey (Programlar-Ayarlar vs) aynen geri geliyormu?
    Ayrıca kdz yükledikten sonra olurda yeni güncelleme gelirse aynı şekilde telefondan güncelleme alınabiliyormu?
    Son olarak kdz den flaşlayınca Yazılım versiyonu V10N-EUR olan kısımdaki EUR değişirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

Lg Backup ile herşey (Programlar-Ayarlar vs) aynen geri geliyormu?
    Ayrıca kdz yükledikten sonra olurda yeni güncelleme gelirse aynı şekilde telefondan güncelleme alınabiliyormu?
    Son olarak kdz den flaşlayınca Yazılım versiyonu V10N-EUR olan kısımdaki EUR değişirmi?

Değişmez Üstadım...flaşlayabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenBjk1903

Dostum bende aynı şekilde dediklerini tamamen yaptım olmadı. Aygıt yöneticisinden telefonun modemini de devre dışı bırakıp denedim yine olmadı. Ne denediysem olmadı. Bende ki hata ise şu şekilde. Günlerdir uğraşıyorum çözemedim.

Arkadaşlar sorun driverların düzgün yüklenmemesi bunu yapmak için bilgisayardan driverların imzalanma yöntemini uygulamak

Yani sürücülerde sorun çıkaran yazılımı devre dışı bırakmak...

http://m.youtube.com/watch?v=NM1MN8QZhnk

• Bütün lg programlarını Kaldırım tekrar kurun sürücülerin tam yüklendiğinden emin olun...lg pc suitinde güncellemeleri var program üzerinden kontrol edin eğer varsa onunda güncellemelerini yapın...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BASKANCIHAN

quote:

hocam j sürümün bu yöntemle yüklemeyi denedinizmi?

Kardeş bu yöntemle hertürlü yazılımı flaşlarsın sorun olmaz j l a b rahat ol..

hocam ben daha geçen gün bu yöntemle b sürümüne döndüm. şimdi verdiğiniz linkteki j yi bununla yüklemeye çalışıyorum 50 kere denedim olmadı. bir yerde hata yapıyorum ama nerde. birde internnette unroot yöntemlerini araştırdım sizinkş kadar kolay bir yönteme rastlamadım. yabancıların yaptığı bir yöntem var ama ondada BIN_LGD855AT-00-V10e-EUR-XX-JUL-08-2014-32G-0.zip bu dosyayı indirmem gerekiyor. uzantısı eur olduğu için onuda deneyemedim. yarın garantiye gönderecektim kaldı :(

sanırım şimdide telefon brick oldu. kablo bağlı olmadığı halde güç tuşuna basıp açmaya çalıştığımda firmware update ekranında takılıyor

Kardeş o tot yöntemi senin telefon brick filan olmamış sadece sürücülerde sorun var Çözümü ve videosu bu sayfada mevcut

• cıhan baskan cok guzel konu olmus allah razı olsun .....bılgı ve paylasım ıcınde cok sagol arsıvlık calısma.........
  • arkadaslar bıraz once makıneye android 5.0 lolıpop attım makıne 4,4,2 fazla olarak 176 uygulama yukledı cıhaza ve makıne resmen ucuyor cok hızlandı
    Önerin için teşekkür ederim ama sorun orada değilmiş. G2 deki gibi host dosyasına " 127.0.0.1 csmg.lgmobile.com " ekleyince düzeldi. Ama bu kez de başka sorun çıktı. İspanya romu indirdim kurmak istedim fakat kurulmuş gibi görünüyor, telefon açıldığında tekrardan V10J-TUR-XX yazıyor. Yani ispanya romunu yüklemiyor. Yine Türkiye görünüyor. Başka ülke romu indirdim denedim yine aynı şekilde oldu. Türkiye cihazına başka rom atılmıyor galiba? Bilgisi olan varsa cevap verebilir mi acaba rica etsem?
  • quote:

Önerin için teşekkür ederim ama sorun orada değilmiş. G2 deki gibi host dosyasına " 127.0.0.1 csmg.lgmobile.com " ekleyince düzeldi. Ama bu kez de başka sorun çıktı. İspanya romu indirdim kurmak istedim fakat kurulmuş gibi görünüyor, telefon açıldığında tekrardan V10J-TUR-XX yazıyor. Yani ispanya romunu yüklemiyor. Yine Türkiye görünüyor. Başka ülke romu indirdim denedim yine aynı şekilde oldu. Türkiye cihazına başka rom atılmıyor galiba? Bilgisi olan varsa cevap verebilir mi acaba rica etsem?

Kardeş kdz Yüklediğin zaman tur herzaman kalır j veya l bu harfler değişir sadece...yani sorun olmaz...rahat ol...

• 5.0 linkler eklenmiştir arkadaşlar güle güle kullanın...

Baskanim siz note4'e gecmemis miydiniz. Desteginiz icin tesekkurler...

• quote:

Orijinalden alıntı: erdc

Baskanim siz note4'e gecmemis miydiniz. Desteginiz icin tesekkurler...

Kardeş bi telefona geçince diğerine olan desteğimizi bilgilendirmeyi bırakalım mı?elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum...

Olmuyor işte. Mesela ispanya ya da fransa romunda kurulu olan uygulamalar yüklenmiyor. Sadece benim cihaza format atıyor.
  • Lollipop yüklüyorum bakalım bu nasıl bişey. İlk olduğu için hatası çoktur. İleride yerine oturana kadar 6.0 yumiyum çıkar :)
  • quote:

Olmuyor işte. Mesela ispanya ya da fransa romunda kurulu olan uygulamalar yüklenmiyor. Sadece benim cihaza format atıyor.

Kardeş format atmaz Sürüm değişmesi lazım tur kalır ama harf değişmesi gerekir Uygulamaları normal kdz dosyasını indir hangi ülkenin uygulamalarını istiyorsan kdz nasıl çıkartılır Google yaz Arat incele uygulamaların stok odex Apk dosyalarını çıkar içinden telefona at Apk olarak kurmayı dene iki tanedir biri uygulama ve hemen Altında bulunan gene uygulama ile aynı ada sahip olan odex isimlidir...genellikle system App veya priv-app klasörlerinin içindedir uygulama ve uygulamaya ait olan odex isimli Apk dosyası ikisinde de olabilir...kolay gelsin...

• http://www.trandroidev.com/g2-gelistirme-kilavuzlari/6065-rehber-lg-orjinal-kdz-uzantili-dosyayi-acmak-08-01-2014-a.html

buyur kardeş lg orjinal kdz dosyası nasıl açılır?

Teşekkür ederim dostum dediğini yaptım. Ama telefonu sattım. Kurtuldum lg den. :) varsa yoksa note 4
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.