Şimdi Ara

LG G3'te kullanılması beklenen Odin işlemcisinin ilk test sonucu göründü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tek istediğimiz g2 için hiç olmazsa kitkat sorunsuz çıksın başkasında gözümüz yok.

• CPU harici zayıf bir SoC olacağa benziyor. Ne yapacak? Arayüzü CPU ile mi işletecek? GPU tarafında zayıf ki bu da oyun gibi konularda önemli bir nokta. Hele bir gelsin görelim ama LG önce hali hazırda bulunan cihazlara bir güncelleme versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

g2 çıkalı kaç ay oldu cihaza bir kere bile düzenleme güncellemesi gelmedi kamera vs için 1 arkadaşım da s4 aldı aynı zamanda artık kamera sorunu kalmadı. g2 yi satıp z1 aldı diğer arkadaşımda aldığından beri sürüm yükselmesede düzeltme patch i şeklinde güncelleme aldı cihaz. LG şu güncelleme sorununu çözse. 4.2.2 de kalsın ama DÜZGÜN 4.2.2 olsun sorunsuz olsun. Samsung da s3 e 4.3.3 verdi ama problemli olduğu için geri çekmişti.

Sonuç olarak cihazlarıyla ilgilenmeli lg. 4X optimus cihazımı bu yüzden yok pahasına sattım yazılımı buglarla dolu bir cihazdı. Bu yönleriyle lg eleştirilir. g2 güzel bir f/p ama göreceğiz şuana kadar 1 adet bile güncelleme gelmedi...

http://www.andronova.net/2013/12/25/lg-g2-icin-android-4-4-guncellemesi-resmen-basladi/

• LG iyi ürünler çıkarmaya başladı ama global dağıtım ve güncellemelerde sürekli olarak problem yaşayan bir firma.Yeni telefon asya pazarından avrupa pazarına getirilinceye kadar yeni nesil telefonları biz elimize alıyoruz bile.Tutunki g2 telefonu s3 zamanında çıkarılmışken bizler s4 telefonu elimize aldık.Kısacası pazarlama bölümü berbat LGnin.
  • quote:

g2 çıkalı kaç ay oldu cihaza bir kere bile düzenleme güncellemesi gelmedi kamera vs için 1 arkadaşım da s4 aldı aynı zamanda artık kamera sorunu kalmadı. g2 yi satıp z1 aldı diğer arkadaşımda aldığından beri sürüm yükselmesede düzeltme patch i şeklinde güncelleme aldı cihaz. LG şu güncelleme sorununu çözse. 4.2.2 de kalsın ama DÜZGÜN 4.2.2 olsun sorunsuz olsun. Samsung da s3 e 4.3.3 verdi ama problemli olduğu için geri çekmişti.

Sonuç olarak cihazlarıyla ilgilenmeli lg. 4X optimus cihazımı bu yüzden yok pahasına sattım yazılımı buglarla dolu bir cihazdı. Bu yönleriyle lg eleştirilir. g2 güzel bir f/p ama göreceğiz şuana kadar 1 adet bile güncelleme gelmedi...

Su anda 4.4 alan kac tel var? G2'ye 4.4 dagitiliyor. Cogu site mayistan once gelmez demis. Iyi salliyorlar kenan abi misali. Bir kac hafta sonra elimizde 4.4. Size iyi uykular. Bu arada cihaz kamera haric her yonden stabil. Samsung gibi bir duzeltme icin guncelleme verip baska seyleri bozacagina hic vermesin lg kafidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

LG iyi ürünler çıkarmaya başladı ama global dağıtım ve güncellemelerde sürekli olarak problem yaşayan bir firma.Yeni telefon asya pazarından avrupa pazarına getirilinceye kadar yeni nesil telefonları biz elimize alıyoruz bile.Tutunki g2 telefonu s3 zamanında çıkarılmışken bizler s4 telefonu elimize aldık.Kısacası pazarlama bölümü berbat LGnin.

Ne içtin gece gece?

• quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

quote:

LG iyi ürünler çıkarmaya başladı ama global dağıtım ve güncellemelerde sürekli olarak problem yaşayan bir firma.Yeni telefon asya pazarından avrupa pazarına getirilinceye kadar yeni nesil telefonları biz elimize alıyoruz bile.Tutunki g2 telefonu s3 zamanında çıkarılmışken bizler s4 telefonu elimize aldık.Kısacası pazarlama bölümü berbat LGnin.

Ne içtin gece gece?

g2 telefonu s4 den önce asyada pazara sürülmüşdü,bu yıl içi olarak düşünelim olayı.S4 kore tanıtımından en fazla 1 ay sonra dünya geneline dağıtılıyor.Bu ters strateji yüzünden lg puan kaybediyor.

NOT:bişey içtiğimiz yok,içkiyi zaten sevmem!

• Çoğu kişiyi aşırı derecede memnun edecek belki bu Odin chipset ama Custom rom severleri üzecek bir haber. Şu anda Cyanogen mod, Aokp gibi ekipler Samsungun Exynos chipsetlerine rom portlarken ecel terleri döküyor, Samsung exynos chipsetlerin hiçbirinin kaynak kodlarını adam akıllı yayınlamadığı için. Ama Samsung çok fazla kullanılan bir marka olduğu için her şeye rağmen adamlar çok uğraşıyor stabil bir şey çıkartmak için, çünkü talep fazla. Ama LG böyle bir savaşı kaynak kodlarını adam gibi yayımlamadan asla kazanamaz, ama tüm kodları yayımladıktan sonra zaten o işlemciyi ha LG üretmiş, ha Qualcomm, chipsetin üzerinde LG yazmasının değeri kalmıyor. LG G2 2.5 milyon sattıysa G3 daha fazla satamaz ve böyle bir durumda talebin düşük olduğu bir platforma kimse ecel teri dökmez. Açıkçası LG zaten az satıyor, birde custom rom severleri kaybedecek. Sanki bu işin ehli gibi konuştum ama olacak olan bu gibi görünüyor.

• Abi bi işlemci yapıyorsun niye test edereken düşük frekans da çalıştırıyorsun.

Bence bu işlemci s800 gibi 2.3 ghzyi görmeyecek. Düşük frekansta çalışacak.

• quote:

quote:

quote:

Ne içtin gece gece?

g2 telefonu s4 den önce asyada pazara sürülmüşdü,bu yıl içi olarak düşünelim olayı.S4 kore tanıtımından en fazla 1 ay sonra dünya geneline dağıtılıyor.Bu ters strateji yüzünden lg puan kaybediyor.

Vay be. S600 bile bilinmezken lg telefonunda s800 koymus ve asyada vermis Desene lg NASA'yı bile sollamis

• quote:

quote:

Su anda 4.4 alan kac tel var? G2'ye 4.4 dagitiliyor. Cogu site mayistan once gelmez demis. Iyi salliyorlar kenan abi misali. Bir kac hafta sonra elimizde 4.4. Size iyi uykular. Bu arada cihaz kamera haric her yonden stabil. Samsung gibi bir duzeltme icin guncelleme verip baska seyleri bozacagina hic vermesin lg kafidir.

4x hd ye de 4.2.1 gelmişti "keşke gelmeseydi" önemli olan 4.4 gelmesi değil problemlerin çözülmesi. Yorumları okursanız telefonun yavaşladığından falan bahsediyorlar. Kaç aydır kamera problemi vardı bi fix yayınlamak çok mu zordu acaba ? Ben samsung yada sony yi savunmuyorum 4.4 gelmesin ama düzgün 4.2.2 olsa o da kafi.

• Önce G, G pro, G2 gibi daha hala satılan telefonlarına bir zahmet güncelleme versin. Sonra plan yapsın. Tek başına modcular bile ne romlar yapıyor. Ayıptır LG. Böyle gidersen sonun nokia gibi olur inşallah.

• LG g2 modeli ile iyi bir izlenim oluştursada, eskiden kalma güven sorununu üstünden atabilmiş değil.Umarım zamanla bu sorunuda halletmiş oluruz.

• exynos tan iyi olsa bile yeter bence
  • Düşük saat hızına rağmen bu skorlara bakarak 64 bit 4 çekirdek Cortex-A57 + 4 çekirdek Cortex-A53 big.LITTLE yorumları yapılmış. Yani 64 bit 8 çekirdekli bir işlemci olabilir. Tabi 8 çekirdek aynı anda çalışmayacak.

CPU zaten yeterince hızlı görünüyor, ama GPU'nun o skorun 2 katı veya daha fazlası olması lazım.
  • quote:

quote:

quote:

Ne içtin gece gece?

dostum bir elini üzünü yıka kendine gel, dışarı çık biraz hava al

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.