Şimdi Ara

LG G3 - TAMİR Mİ ÇÖP MÜ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1.5-2 yıl önce ~1400 TL'ye lg g3 telefon almıştım. sorun çıkarmadan mutlu mesut kullanıyordum ki bir gün yere düşürdüğümde ana kamerasının koruması kırıldı, kamerada benekler oluştu. birkaç ay bu şekilde idare ede ede kullandım ki geçen hafta gene yere düşürdüm ve ön camının sol üst köşesi çatladı, çatlasa gene idare ederim ama ekranın sol 3-5 cm'sinde boydan boya dokunmatik bozuldu.

artan dolar vergi vs derken telefon fiyatları çok yüksek, aynı kalite bir telefon almak istesem gene en az 1400-1500 TL harcamak gerekecek.

lg yetkili servislerin birini arayıp tamir için fiyat aldım cama 390 kameraya 120 TL dediler. toplam 510 TL oluyor. 2 yıllık bir telefonu 500 liraya tamir etmek mi mantıklı yoksa 1500 TL'ye yeni telefon almak mı karar veremedim. ne dersiniz? malum kriz ortamı çok para harcamak da istemiyorum boş yere.

cam ve kamera çatlakları dışında bir problemi yok g3'ün.

• selamlar
    bende de sorunlu bir LG g3 var, sizin telefonu parça niyetine alabilirim , eğer işinize yaramıyorsa
    satmayı düşünürseniz ne kadar istersiniz. ?
    selamlar
    shipromans@me.com
  • Yeni bir cihaz almanız daha mantıklı
  • shipromans S kullanıcısına yanıt
    teklif için teşekkürler ama ek masraf yaratmamak için bir süre daha idare etmeye karar verdim. güzel telefon aslında çok memnundum kırılana kadar.
  • telefoncular 500 lira istemez güvenilir birini bul yaptır ama bana sorarsan direk çöpe at desem ruhsal açıdan seni rahatlatmış olurum diye düşünüyorum. Şuan problemlerimi sayıyorum. Telefon bazen açılmıyor, mobil veri gitti arama gitti mesaj atılmıyor, Kendi kendine donup res atıyor, 3 kere çatlak yüzünden değişim yapıldı hala çatlak. Garanti süresi bitti vadesi doldu. LG ALMAYIN KARDEŞLERİM
  • Lg g3 2 senedir kullanmama ragmen 1 kere yolda birakmamis bir telefon senin yerinde olsam onu 400 e yaptirirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence yenisini al nuda o şkilde rhat rahat satarsın
  • 500e tamir ettireceğinize 2.el G3 alın aynı fiyata
  • maksimum 250 tl ye butun sorunlarin cozulur kardesim.

sahibindemde anakarti yanmis bozulmus g3 satin al.

anakartini cikart ona tak.

ayni model olmasina dikkat et yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg g3 ile ilgili çok fazla şikayet var herkes 2. el olarak parçalarını satıyor telefonda kronik bir anakart problemi var şimdi bozulmasa bile ilerleyen zamanlarda anakartında bozulacaktır bence hiç tamir için masraf harcama elden çıkarmaya bak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.